Protein tozları?

body sporla ilgili arkadaslar.. protein tozu alıcam hangi marka almalıyım kararsız kaldım son halim bu.. zor kilo alan biri olarak whey biraz fazla mı iddialı olurdu ya da ne onerirsiniz teşekkürler..protein tozları?

0|0
2|7

Kızlar Ne Diyor 2

• Vücudun gayet iyi bulaşma onlara ya

0|0
    0|0
    • 19gün

teşekkürler ama bulaşma derken zararlı bisey deyil bu tozlar insanlar çok ön yargılı araştırırsanız görürsün

• 19gün

sana bu kadar nazik yaklaşırken senin bu kadar egoistik tavırla gelmen senin ön yargını tastamam kanıtlar.. saçma fikirlerini kendine ya da kendin gibi her duyduğuna inananlara saklarsın bundan sonra..

• 19gün

Ben senin bu önyargı, saçma fikir dediğinin okulunu okuyorum kendi düşüncem diye bilmediğim bir konu hakkında yanlış yöndirme yapmam merak etme.

• hiç ihtiyacın yok kullanma boşuna

0|0
    0|0
    • 19gün

teşekkürler ama daha iyisi varken bununla yetinmek istemiyorum siz kızların nefret ettiği bir ayıya dönüşmem :) sadece daha sıkı ve daha büyük

Erkekler Ne Diyor 7

• Protein tozu ile cok kılo alamazsın onun ıcın beslenmeni daha iyi yapman gerekir. Whey spordan hemen sonra kullanılır sporcunun protein ihtiyacını kapatmak icin spordan sonra 20 gr a yakın Whey size yetecektir. Marka olarak genelde cok kullanılan 3 marka var bence. Optimum nutrition tat ve etki konusunda kanıtlamış bir marka. Weıder var ama tuzlu bir fiyata sahip etki olarak optimum ile benzer seviye bence. Hardline var turk markası herkes cop der ama bence o kadar bos degil. Ayrıca creapure Damgalı kreatin içeriyor bı servisinde 2500 mg kreatin var. Kreatine ayrıca para vermessın. Tercih senin iyi Çalışmalar.

0|2
    0|0
  • http://www.bodyforumtr.com/
    Olay aslında bütçeyle alakalı bu siteyi incelemeni tavsiye ederim ha benim tavsiyem optimum nutritin olur

0|1
    0|0
    • 19gün

teşekkürler

• 19gün

ya burada yorumlar çok karıştı kim kime konuştu karıştı senin iddia ne yönde

• 19gün

yorumlarını okudum kesinlikle hemfikiriz sıkıntı yok ya hepsi biyerden atladı kim kimle konuştu karıştı söylediklerine katılıyorum

• Supplement gereksiz beslenmenin daha iyi yapabilirsin..

0|1
    0|0
  • Protein tozu almak istiyosan zaten whey alcan bunun iddali olmakla alakasi yok ki. weider veye gold standart markasi al

0|1
    0|0
  • yas 40a gelsin karavlcigere. vursun o aldllarin karaciger yetmezliginden vefat helvani yeriz

0|0
    0|1
    • 19gün

protein tozları zarar vermez

• 19gün

o kadar cahilsiniz ki keşke ölseniz

• 19gün

peynir altı suyuyla ilgili nerde yorum gordün şizofrenik yaratık seni

• whey en kalitelisi

0|0
    0|0
    • 19gün

evet ama hacimde almak istiyorum zayıflatma ozelligi nasıl etkiler bilmiyorum

• 19gün

yanlış beslenmissindir çok Yemen gün içinde hiç aç gelmemen sana kilo aldırmaz vücut endeksine Gore alman gereken karbon yerine proteinle karnını doyuruyorsan bu bile seni sabit tutar inan bana dostum istersen yapabilirsin biraz fazla çaba.. bak çok ye demiyorum araştır öyle ye

• 19gün

haklı olabilirsin.

• Protein tozuna gerek yok gerek..

0|0
    0|0
Yükleniyor...