Hadi aklınıza ilk gelen şeyin linkini atında vaktim geçsin :)

İlla komik olması gerekmiyor aklınıza ya da önünüze ne geliyorsa linkini atın da bakayım yaa :)

Benim nedense bu geldi aklıma :D

link

Güncellemeler:
Herkese benden link ve...:D link

link

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• 1|0
    0|0
    • gul gul öldüm yahu bu nasıl bişii :D

• gülmene sevindm,yaşın kaç bilmiyorum ama bu 90 lı yıların başında çıkan bir şarkı o zamanlar ben ilk okula gidiyordm abim ve arkadaşlaı arabada hep bunu dinlerdi yani o dönemin araba şarkısı:)

• 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • türkiye allak bullak olmuş milyonlar sokaklarda diktatörlüğe karşı birleşmiş hanımağa kekstra resmi paylaşıyor ya.. bu kadar duyarlı gençlik..

• devletin savunması polisidir niye çöp toplasın devletin belediye çöpçüsü varken.devlet sistemli savunma ekibi niye çöp toplasın. hem o çöpler nerden çıktı gökten inmedi ya direnenlerin çöpleri.sizin çöpleriniz .herkes kendş çöpünü alsa sokaklar pislenmez.o polisin attığı metalları hurdacımcım canına minnet topluyor :) toma desen su sıkıyor caddeleri suluyor işte .bi pislik çıkartmıyor ki.sanki polisi savunyor gibi oldum ama savunmuyorum! iki tarafta haksız!neyse sıkıldım iyi günler..

• az önce sen iddia ettin de polis çöp topladı diye.. polisin sıktığı suyun tazyiğiyle nelere zarar verdiğini görmek için link bu videoyu izlersen tomanın bir insanı ezdiği bir bölüm var.. o sırada sağdan bir tazyikli su sıkılıyor ve o tazyikli su trafik ışığını söküyor yerinden.. ne kadar tahrip edici olduğunu bil istedim..

evlerin içine atılan gaz bombaları plastik mermiler.. gaz canisterları ile tahrip edilen dükkanlar çıkan yangınlar.. bunların hepsinin videosu var..

• 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • hayret birileri p*rno linki gönderir sandım :D

0|0
    0|0
  • aklıma ilk Toros arabanın linkini atmak geldi ama atamıyorum şuan.

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • yoksa yoksa bu pişmiş 'Şey' mi :0 abooo

• sende onur konuğuydun pastanun süs kısmını sen yedin de mi.arkadaşlarınla birlikte yemişindir.neyse yeter bu kadar bb

• ben düğünde yoktum ama sana bunu aldılar biliyorum sizin komşu söyledi link

• format nasıl atılır?bunu araştırıyorum bilen yardım etsin.aklımda bu var bunu paylaşıyorum bende link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...