Türkiyenin en büyük futbol takımı hangisi?

Tarihi ve geleceği herşeyi düşünerek cevap verelim. Fanatik olmayın ve tarafsızca cevap verin

0|0
3|32

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki Galaatsaray. Kıyaslanmaz bile. Tüm kupalarda kupa sayısı bunun bir ispatı değil mi. Toplam 71 kupası var. 20 lig kupası 4 yıldız. 17 türkiye kupası süper kupa uefa kupası. kupa galipleri kupası yarı final yani şampiyonlar ligi yeni adıyla. Daha nolsun. Ama bjk gsyi uzun dönemde yakalayabilir. Fenerden aziz giderse bişeyler olabilir. Kızınca herkesi kovuyor takımı yeniliyor. Fener sıfırdan başlıyor her sene

2|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Galatarasay kupaları süpürdü daha ötesi yok bence :D

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Futbol takımı geçmişiyle Galatasaraydır ama en büyük spor klübü maddi manevi ve kazanılan paralar avrupa kupaları büyük başarılarla Fenerbahçedir "Spor" klübü olarak. İkiside tartışmaya açık şeyler değildir zaten geçmişe bakarsın şimdiye bakarsın Voleybolda Avrupa da kupalara doyamıyorum Fenerbahçe ve oradan kazandığı paraları ayırarak yatırıyor her şeye aynı şekil yelken gibi azınlık sporlarda Türkiyeyi Avrupa da tek başına yürütüyor yani tabi ki başka garip isimli takımlar var ama 3 büyük kıyasla Spor genelinde Basketbol v. b açık ara Fenerbahçedir.
    Futbolda şu an Başakşehir, Beşiktaş, Fenerbahçe son maçlarında iyiler ama geçmiş kupası var GS'nin bu zaten yeterli bir neden.

0|0
    0|0
  • Tartışmasız Galatasaray.

0|0
    0|0
  • galatasaray

0|1
    0|0
  • Bu konu tartismaya acik degil bu zamana kadar ki en cok basariya ulasmis takim galatasaraydir

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ancak başarı olarak diyorsan galatasaray bizim biraz üstümüzde

1|0
    0|0
  • yinpaş yozgatspor

0|1
    0|0
  • Kuruluş amaçları ve istatistiki verile ele alınca galatasaray çıkıyor.

1|0
    0|0
  • Tarafsızca cevap veriyorum galatasaray takımın ölüsü bile kupa kazanıyor. Her ne kadar artık geyık olsada avrupa ve uefa kupasını alabilmiş tek takım

0|0
    0|0
  • 4 yıldızı olan Galatasaray ise, en büyük takım odur.. Bir Beşiktaşlı olarak Sezar'ın hakkı Sezar'a..

0|0
    0|0
  • Koyu Beşiktaşlıyım ama ne Fenerbahçe ne de Beşiktaş Galatasaraya şu an için yanaşamaz büyüklük bakımından belki 10 sene sonra

0|0
    0|0
  • Çorum Amele Birliği Spor

0|0
    0|0
  • adam buyukluk diyor basari demiyor basari zmanla degisir ama buyukluk onuculuk bellidir 1903 ten beri bilin istedim ;)

0|1
    0|2
  • fenerbahçedir. türkiye'de futbol 1959'dan başlamış kabul ediliyor. 1907'den beri fb'nin 10 tane şampiyonluğu hiçe sayılmış.

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|1
    0|0
  • özel görüşü açsaydın yazardım buradan açık yazmak istemiyorum futbol tarihi konusunda çok cahil bir ülkeyiz artık gs lilerle tartışmaktan sıkıldım

0|0
    0|4
  • İstatistiklere bakarsak Galatasaray başarılar ortada

1|1
    0|0
  • bence GS ile FB

0|0
    0|0
  • Adana Spor xD

0|0
    0|0
  • Açık ara galatasaray'dir..

0|1
    0|0
  • Fenerbahce

0|1
    0|0
  • 4 yıldız kimse o diye tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
  • Anket yapaydin eyiydi

0|0
    0|0
  • Fener bahçe a. ş :D

0|0
    0|1
  • You tube da videolar, röportajlar var, bak. Galatasaray pek tabi.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş

0|0
    0|1
  • Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Futbol takımıni bilemem ama en büyük spor kulübü tabiki Fenerbahçe

0|0
    0|2
  • Türkiyenin en eski en köklü rn iyi takımı BEŞİKTAŞ TIR

0|0
    0|0
  • soyleyimmi tabikide buyuk altay

0|0
    0|0
  • galatasaray liyim ama Besiktas hem abidir hemde kurulus sekli, o renklerin nerden geldigi cok etkileyici

0|0
    0|2
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 2

• GALATASARAY 1905
    Tamam galatasaraylıyım ama gercektende ole

0|1
    0|0
  • Galatasaray zaten istatistikler gösteriyor

0|2
    0|0