Gezi parkı olaylarının sonu

sizce bu gezi parkı olayları gıttıkce alevlenecekmı yoksa yavaş yavaş durulacakmı siz olsanız başbakanın yerınde ne karar verırdınız ben olsam bu kadar olaydan sonra topçu kışlası yaptırmazdım yorumlarınızı beklıyorum

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bence uzun bir süre daha devam edecek . Çünkü akp geri adım atmıyor ve sert polis müdahalesi devam ediyor . İstifa zaten hiç etmez . Bence olan yine eylemcilere olacak o kadar gözü sakatlanan acı çeken biber gazı yiyen insanların yanına kar kalacak bu olanlar . Bir önceki gezi parkı olayına da yazmıştım aynı şeyi buraya da yazıyorum eğer bu hükümet bu olanlardan sonra hala koltuğunda kalırsa o zaman olacaklardan korkun vatandaştan çıkaracaklar bunun faturasını misliyle .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• iki kursunum olsa ne yapardim bilrmisin birini kilicdaroglun tam beynine digerini selahattin demirtasa,kominisler zaten kominist ama bunlar tam kizilbas vatan hainleri,halki sokaklara dökenlerde bunlar ,ulusunlar sandiklarda sesleri bogulacak,gaz bombasi neki,8 ay sonra halk bombasi geliyor o zaman görecez

2|0
    1|0
  • millete az kulak verip polis göndermeseydi bu olaylar olmazdı hiç

0|1
    0|0
  • Olayların ülkedeki bağlantılarına bakarsan biraz zor gibi çok güçlü gruplar var koç,vs gibi

0|0
    0|0
  • Gezi parkı olayı mı ne olayı bittti gitti işte:))

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 5

• bugün 1 milyon kişi toplanacaktık. tayyip özel itleri salacak sanırım meydanlara

2|1
    0|0
  • Geri adim atmadikca, onun polislerini uzerimize saldikca, otekilestirdikce, nefret soylemleri attikca devam edecegiz. O geri adim ya atilacak, ya butun dunyaya rezil olacak. Ki oldu da. İyi de oldu.

0|0
    0|0
  • Istifa ederdim de tayyipten boyle bir sey beklenmez. birak kulak vermeyi hala bir ton yalan soyluyo ,taraftarlari koru korune inaniyo YAZIK. Ne guzel kandiriliyoruz

1|0
    0|1
  • konu sadece topçu kışlası değil. Bunların cevabı aranıyor orada: efendimizacemilik.tumblr.com/post/52946714246/direnis-sorulari

0|0
    0|0
  • artık bitmez bu olaylar..insanları kışkırttılar şimdi çeksinler cezasını.

1|0
    0|1
    • hep sol görüslüler sokaga dökülüyor nerde sagcilar ciksinlar karsi ataga,bu arada bu devletin din adamlari neden susuyor?bu is siyaset degil ama türkiyeyi bölmek alman yesiller partisi milletvekillerinin ne isi vardi dün aksam osda,ben olsam polis kiyafetimi cikartir sivil giyimle onlarin kirmadik kemiklerini birakmazdim.türkiye cumhuriyet tarihinde adam gibi adam tarafindan yönetiliyor,onu hazmedemeyen itler uluyor olusunlar gaz bombalari kesilince sandikta

insan bombalari onlari bogacak

Yükleniyor...