Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

bu hafta fitnessa başladım hiç kilo vermiyorum gibi geliyor her gece aynı kiloyla yatıyorum ve yememe de çok dikkat ediyorum güzell bir kahvaltı yapıyorum günde 1 fincan yeşil çay içiyorum suyumu eksik etmiyorum beyaz ekmek tuz şeker hayatımda kesinlikle yok ve normal 1 tabak yemeğimi yiyorum her şeyden yemem gerektiğini düşünüyorum et tavuk balık sebze bakliyat yani sizce ne yapmalıyım benim 8 -9 kilo vermem lazım

0|0
2|5

Erkekler Ne Diyor 5

• fitness ın temel amaçlarından birisi de kilo vermekten ziyade yağ kütlesini sıkılaştırarak azaltmaktır. bir süre kilo vermediğini göreceksin ama beden olarak da inceldiğini göreceksin. moralini bozma, hevesini kırma ve devam et.

0|0
    0|0
  • Evet bende 1 haftada yaptım bu vücudu 😅 biraz sabredip azimli olursan mutlaka hedefine ulaşırsın 👍

0|0
    0|0
  • Sporla ilgili yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • bir haftada fidan gibi olmayı beklemiyodun heralde

0|0
    0|0
  • bir anda kilo veremezsin hergün tartilma ne kadar zaman oldu spora baslayali

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 1 haftada değişmez ki. Hatta ilk haftalar tartı daha fazla bile gösterebilir kas yaptığın için. Ama sıkılaşma olur ve zamanla kilo verirsin. Tartıya fazla takılma, haftada 1 gün tartıl. Her gün tartılıp moralini bozma, motivasyonun düşer.
    Stres iyi değil, zevk almaya bak. 😊

0|0
    0|0
  • ilk haftalarda kaslarin şiştiği icin kilo gitmez hatta fazla bile çıkabilirsin tartida

0|0
    0|0
    • 19gün

o da doğru , peki beslenme konusunda ne önerebilirsin

• 19gün

bilmiyorum o konuda spor hocanla konussan daha iyi olur

Yükleniyor...