Milli Takım yendi. Her şey younda mı sizce?

Milli Takım yendi. Her şey younda mı sizce?

• Evet
    60% (6)8% (1)32% (7)Oy Ver
  • Hayır
    40% (4)92% (11)68% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Yendigi takım barça olsa anlatım bu sevincide rakip belli seviye belli bunlar fatih hocanın işine gelen sonuçlar hep yolunda olan bir şey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya Allah askina bir kendinize guvenin yaa aliriz biz diger maclari da ven inaniyorum guveniyorum bizimkilere ❤⬜❤⬜❤

0|0
    0|0
  • Eee kosovayıda yensin bir zahmet 😄😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Skor tahminim tuttu ama çok üzücü bir skor bence.
    Teknik direktörleri Türkiyeyi yenebiliriz en kötü 1 puan için oynayacağız Türkiyeden hiç bir farkımız yok Türkiye için çalıştık demişti. Ama altyapı zayıflığı çok kötü bir şey. Adamların hepsi Avrupa da yetişme ve Türkiye milli takımını seçmiş kişiler seçmeye bilirlerdi tabi ki ama kadroda Çalhanoğlu, Yunus, Emre Mor, Emre Çolak, Arda Turan, Volkan şen.
    Gelmiş bütün yıldızlar aynı mevki de 3 lü yapmak zorunda kalıyorsun ofansif orta saha bölgesini. Gelde seç Emre çolak İspanyayı inletiyor diğerleri zaten malum ünlülükte dünya çapında. Yani Türkiyeden adam çıkmıyor ya tek sevdiğim Burak Yılmaz oda tek Türk forvetimiz diye. Yani Forvet sıkıntısı var Taktik dizilim problemi var. Burak olmasa ne olacak?

0|0
    0|0
  • Normal bir sonuç ancak futbol iyi değil böyle bir takıma çok daha iyi futbolla 4-5 atılabilirdi sonuç olarak 3 puan iyi ama.

0|0
    0|0
  • Ego var yeni antrenör gerek

0|0
    0|0
  • herkes yenerdi o mahalle takimini !

0|0
    0|0
Yükleniyor...