Babalar günüymüş bugün babama ne alsam ki :)

Merhaba Arkadaşlar Babalar Günüymüş Bugün Babama Ne Alsam Ki Bilemedim :)

Not:Sen 1441 yaşındasın ve milyonlarca müslüman çocuğun var. Babalar günün Kutlu olsun Hz. Muhammed (s.a.v)

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• ilahi olduğu iddia edilen dinler tarihinde insanları ölüm ve zorla kendi dinine geçiren tek peygamber olduğunu iddia eden kişi muhammed.. akrabaları da dahil olmak üzere çevresindeki herkese göz dikmiş dikmesi yetmezmiş gibi bu arzularını icra etmek için tanrıyı kendine alet etmiş bir kişiyi sevmek de oldukça garip: link

mahallenizdeki herkese göz koyan amca hala dayı teyze kızlarına bile göz diken bir kişiye normalde sapık ve ırz düşmanı diyip linç edecek bir halk bunu peygamber olduğunu iddia eden biri yapınca pek keyifleniyor..

mahallenizdeki sapık bu sapıklıklarına allahı alet etseydi vahiy geldi hepinizin karısı kızı bana helaldir diyip bir güzel uçkur çözseydi yine muhammede baktığınız gibi sevgiyle mi bakardınız acaba?

ben sizi bu ikilemle baş başa bırakayım.. kendi iki yüzlülüğünüze ve duyarsızlığınıza minik bir ayna tutayım..

0|0
    0|1
    • Sana Bazı Şeyler Söylerdim de İmansız Kişiliğinle Sana Anlatacaklarımı da Anlamazsın O Yüzden Ben Seni Dinsiz İmansızlığınla Bırakayım Kardeş

• iman, sorgusuz sualsiz inanmaktır.. sorgusuz sualsiz inananlar gerçeklere mi yalanlara mı iyiye mi kötüye mi hizmet ettiklerini bilmezler.. işbu sebepten ötürü de sen de iman ettiğin şeylerin kötülüğünü göremeyecek yapıda ve körlüktesin.. bunun sonucu olarak da anlama yeteneğin gerçekten olsa bile anlayabileceğin şeylere karşı gözünü kapamış durumda olduğun için gerçeklerden uzaksın.. sevgiler..

Kızlar Ne Diyor 7

• Elini öp sevdiğini söyle yeterli hiçbirşey alamasan da

Not:Sen 132 Yaşındasın ve 75 milyon çocuğun var. Babalar günün kutlu olsun Mustafa Kemal ATATÜRK.

2|3
    0|3
  • Elini öp, sarıl yeter.

Not : Sen 132 Yaşındasın ve 75 milyon çocuğun var. Babalar günün kutlu olsun Mustafa Kemal ATATÜRK.

3|1
    0|3
  • not için 5 yıldız

elimde olsa 1441 yıldız verirdim

1|4
    0|2
    • 5 Yıldız Almak İçin Yazmadım Onu Sadece Hatırlatmak İstedim

• Hayır güzel buldum ondan. .

ks de pek çıkmaz senin gibi

neden - ledin onu da anlamadım ya neyse:/

• ben mi eksiledim yok yav ben niye eksileyim ?

Bazı İnsanları Peygamber Efendimizden Yüksek Tutmalarına Şaşıyorum

• 132 yaşındasın ve 75 milyon çocuğun var. Babalar günün kutlu olsun Mustafa Kemal Atatürk.

2|2
    0|3
    • Bende senin Mustafa Kemal Atatürk'e Bazı insan demene şaşırıyorum. Tabiki HZ. MUHAMMED SAV. ile bir tutulamaz ama Mustafa Kemal Atatürk bunu kendi de söylüyordu zaten. Mustafa Kemal Atatürk te, HZ MUHAMMED SAV. bu dünyadaki en büyük insan demiştir. Ama CAMİDE NAMAZ kılarken resim çekilmediği için DİNSİZ olarak görülüyor. At gözlükleriyle bakanlar işte.

• Yanlış Anlaşılmalar Olmuş Öyle Diyelim...

• Peki... Üzgünüm yanlis anlama icin. Fikirlerinin benim düşündüğüm şekilde olmadığına sevindim.

• öp yanaklarından.

0|1
    0|0
  • gömlek alabilirsin :)

0|0
    0|0
  • ona onu sevdiğini söyle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 132 yaşındasın ve 75 milyon çocuğun var. Babalar günün kutlu olsun Mustafa Kemal Atatürk.

1|2
    0|4
  • bende diyorumki tüm insanoglunun babasi adem babamiz babalar günün kutlu olsun,ve bize yol gösterici hz muhammed aleyhiisselama salatu selam olsun,allah sefaatine nail etsin bizleri

0|0
    0|1
  • Ben bir şey almıcam elini öpüp babalar günün kutlu olsun derim o bile yeter hediye'ye gerek yok zaten param yok olunca telafi edecem :D

0|0
    0|0
  • Beş yıldız verip kaçtım.

0|0
    0|0
  • Guzel bir tesbih al

0|0
    0|1
  • peygamberimizin cocugu değil arkadasıyız

0|0
    0|0
Yükleniyor...