Aldatıldığınızı öğrendiğinizde

Aldatıldığınızı öğrendiğinizde yapacağınız ilk şey ne olur? tabiki ayrılırım diyeceksiniz fakat neler söylersiniz erkek arkadaşınıza yoksa birşey söylemeden çekip gider misiniz link

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• tek kelime etmeden, hayatımdan tamamen çıkarırım.çünki hiç bir şey söylememek, aldatanı daha çok acıtır. Merak eder ne düşündüyünü falan.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bak sana ilk nasiyatım şu olsun bende aldatıldım hemde hayatımın aşkı aldattı beni : Önemsedikçe kaybediyoruz aslında ...

benim durumum daha kötü ben öğrendim ayrılmaya giderken bir telefon sesi ve : artık beni arama seninle çıkmıyoruz numaramı sil ..

0|0
    0|0
    • Seninki de zormuş arkadasim. SONRA ne oldu peki mutlumu suan

• ANladım nekadar zaman oldu ki

• ayrılalı diyosan 2 hafta oldu

• iki kerede benim icin yapin demistim bir daha onuda demem hic birsey yapmam direk giderim

0|0
    0|0
  • susmak anlayana en güzel cevaptır herşeyi öğrendiğimi söyler ve ilişkiyi bitiririm herkes kendine yakışanı yapar değil mi ?

0|0
    0|0
  • Buna sebep olan ne bunu sorarım :)

Ben miyim yoksa o mu onu öğrenirim sonrasında yapılması gereken belli zaten :)

0|0
    0|0
  • Bir zincire vurulmuş kalbim uyanırdı, alkolik kabuğunda çürürdüm

0|0
    0|0
  • ya nedenn hep erkekler aldatırmış ibi yazılıyor anlamıyorumki !)))))) :)

0|0
    0|0
  • yazıklar olsun der ve giderim fazlasını yapmak .ğrençlik olur

0|0
    0|0
  • aldatan insana bişey yapmamak en dogrusu bence insan illaki yaşattıgını yaşamadan ölmezmiş. .

0|0
    0|0
  • aldatan aldanır diyenlerdenim

0|0
    0|0
  • Aldatmıştı ayrıldıktan sonra konuşmak istedi, webcam açtık. Ama benim yanımda iki tane tamamen çıplak arkadaşım vardı bende normal giyiniktim. O anki yüz ifadesini unutamıyorum.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hiç bir şey demem o an. Zaten bir insan karşısındaki kişiye ne yaşatıyorsa günün birinde aynı şeyi o yaşıyor ilahi adalet midir nedir o zaman anlar nasıl oluyormuş

1|0
    0|0
  • ben sebebini ogrenmege calisirim

0|0
    0|0
  • oylece cekip gidebilecegimi sanmam.Cunki beni aldatan birisi olursa intikam almadan,onlarin canini yakmadan yasayamam

0|0
    0|0
  • aldatmasın nan kaldıramam yutkunur giderim çirkeflik bir bunda yapamam hayal kırıklığı yaşıyorum bitti bu kadar

0|0
    0|0
  • neden bunu yaptın ?

yoksa senin o 4 yakin erkek arkadasinla yattığımi mı öğrendin ?" derdim:)

0|0
    0|0
  • herkes kendine yakışanı yapar , sen de öyle yaptın . . .

0|0
    0|0
  • agzima geleni saydim sonra cekip gittim.. ben o kadar agir hakaretler etmeme ragmen o karsimda susup beni dinledi. sadece itiraz etti yapmadim dedi. sonra ona inanmayi sectim ve sucluyken sucsuz duruma dustum ozur dileyen ben oldum cunku ettigim hakaretler gercekten cok agirdi. aslinda kendime yediremedigim birseyler var ayrilmayi dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • ben gidemedim aldatılmadım ama kızla konuştugunu ögrendım affetım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...