Tekvando mu yoksa karate mi?

Ben karete kursuna gitmek istiyorum ama hocası erkek olduğu için annemler gitmemi istemiyor. Tekvando kursu hocası ise bayan.

Tekvando da % 80 ayak % 20 ya da daha az. karete de ise daha çok eller kullanılıyormuş. bende ellerimi kullanmayı daha çok tercih ediyorum. Sizce kendi istediğim kursa gitmek için diretmeli miyim ? yoksa annemlerin dediğini mi yapmalıyım ?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• hoca seni yemez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• eğer ikisi arasında bir seçim yapmak gerekirse karate çünkü taekwondo biraz fazla esneklik gerektirir ve belli bir yaştan sonra hiç spor yapmamış birisinin yapması zordur taekwondo neredeyse sadece ayakları kullanır kendini ne kadar savunursun orası muamma ama amacın kendini savunmaksa kesinlikle wing tsun diyorum

0|0
    0|0
  • neyi isitiyosan ona git

0|0
    0|0
  • bence karate. hocaya cinsiyet olarak bakmaktansa eğitim olarak bakmak daha doğru. aslen tercihim kick box olur yıllarımı verdim

0|0
    0|0
  • işte zaten ayaklarını kullanamadığın için taekwondo ya git. sokaktaki insanların çoğu ellerini kullanır, sen ayaklarını kullanabilirsen sana yaklaşamazlar.

0|0
    0|0
  • Tekvando git bence :)

0|0
    0|0
  • tekvando git karete daha çok amele işi gibi gelio bana

0|0
    0|0
  • Spor olsun diye gitmek istiyorsan fark etmez de, karate kendini korumakta daha çok işe yarar..

0|0
    0|0
  • bayana tekvandooooo sizi ekledim bu arada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Karate bin basar tekvandoya karate herseyin iyisidir daha cok savunma harektleri var suanda siyah kusaga varmama 1 kusak kaldi. bizim aile karateci...

0|0
    0|0
  • Hangi devirdeyiz canım :) Benim karate hocam da erkek bir şey olduğu da yok yemiyor :D

0|0
    0|0
  • karateye git sen de hocadan ne zarar gelir ama diretsen de fayda etmezse tekvandoya git.

0|0
    0|0
  • karate diyorum

0|0
    0|0
  • tekvando bana göre

0|0
    0|0
Yükleniyor...