Parmağım kırıldı,kolumun yarısına kadar alçıya alındı yardım edin :(

serçe parmağım kırıldı kolumun yarısına kadar alçıya alındı ve serçe parmakla beraber yüzük ve orta parmakta alçıda 1.sorum deli gibi kaşınıyor,kaşığı alçının içine sokup kaşıyorum yara olacak diye korkuyorum,zararı var mıyada buna bir çare varmı? 2. sorumda alçılı kolumun nasıl temiz tutabilirim,baş ve işaret barmağı açıkta duruyor ama yıkayamıyorum alçı ıslanıyor nasıl temizleyebilirim ve alçıda olan 3 parmağın uçları hafif görünüyor onları nasıl temizleyebilirim ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• benim göğsümden ayak parmağıma kadar alçı vardı iyi bilirim o sinir kaşıntıyı.yara olmaz merak etme kaşıyabilirsin.Temizlik konusuna gelince temizlemene gerek yok zaten istesende yapamazsın.sabret 20 gün en fazla sonra çıkartırlar alçını

0|1
    0|0
    • 30 gün kalcakmış ve amelyat gerekebilirmiş, göğsünden ayak parmağına nasıl oluyor ya kendinimi kırdın ne yptın :S

• geçmiş olsun kardeşim inşallah tam olarak kavuşursun sağlına

• inşallah.Ama alçılıyken en zorlandığım şey banyo yapmaktı.Sen kolunu asarak banyo yapabilirsin ama

Kızlar Ne Diyor 1

• ıslak mendille sil

0|1
    0|0
    • o en son çareydi zatende hani farklı fikirler vardır diye sodum.teşekkür ederim

• ne yaptın?

• alçı çıktı ileşti parmağım.ilk 1 hafta kaşındıda sonra kaşıntı geçti,ıslak mendille temizliyordum ve lifle keseliyordum açık yerleri,kaşımak içinde çatalın kaşığın tersini sokup kaşıyordum :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Onu kırmadan önce düşünecektin!

0|0
    0|1
    • ne kadar beyinsiz ve gereksiz bir insansın

sen

• İnsanlıktan nasibini almayan bir tek ben değilim anlaşılan.Sen insanlıktan nasibini aldığını sanmaya devam et.Hem buradan küfür edebilmesi kolay ben seni sokakta filan yakalamış olsaydım böyle konuşamazdın.Partını dökerdim önüne.İşkembe çorbası!Sen ve senin gibiler ancak klavye artisliği yapabilir!

• beynini sktğmin salağı seni

Yükleniyor...