Bu maçın sonu ne olur?

Bu maçın sonu ne olur?

Türkiye kosova maçını izliyorum. başarılar Türkiyem...

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 2 Gündür 2-0 diyordum ama maç içinde atalım diye dua ettim de yok.
    Taktik değiştirmeye korkuyor oynatmayın ağabey şu 5 li orta sahayı.
    Gerçi bu oyuncularla başka da bir şey olmaz ki yerine koyacak adamlar yok hepsi Avrupadan yetişme Türkler. Özellikle Fenerbahçe ne Türkler yetiştiriyor 17-18 yaşına kadar gidiyor 2.-3. lige satıyor var mı böyle bir şey ya şu alt yapı bir oluşmadı Türkiye de.
    Bir de Volkan Babacan yerine Volkan Demirel olmalı futbolu bırakan kadar. Türkiyenin en iyi ve en deneyimli kalecisidir V. Demirel. Şimdi Terim daha bunları akıl edemiyorsa. Babacanın Fenerbahçe alt yapısında geliştiği ve satmayarak yedeklerde harcandığı gerçeği var. Yani Fenerbahçe en varlıklı ve en zengin alt yapısı olan klüp olarak sayarsak en çok Fenerbahçenin çıkarması gerekir ama bırak genç çıkarma yarışını. FB, GS, BJK hepsi kesat. Anadolu takımları çıkarıyor çıkartıyorsa. Normal 3 büyükler oynatmayarak harcıyorlar neymiş transfer edip Şampiyonlar ligi şampiyonu olacaklarmış. Alt yapıdan oyuncu gelişmeden şampiyon olunamaz maalesef.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Bok' gibi oynuyoruz gene. Bu kadroyla bu rezil futbol kabul edilemez.

Şu mına kodumun futbolunu mırın kırın oynamayı bir bırakamadık, kıçıkırık Kosova bile bizden daha seri atağa çıkıyor çıkabildiğinde.

Arda bey takıma alınmadı mı artisleniyor ama her ikili mücadelede yerlerde sürünüyor.

Oğuzhan sakatlıktan tam çıkamadı, çıksa bile takımda bir sistem yok, işi gücü ver-kaç olan bir oyuncunun bu takımda iş yapması mümkün değil.

Selçuk sahada yürüyor.

Burak Yılmaz Süper Lig'de ortalama bir stoperden daha fazla faul yapıyor maç başı.

bir Hakan Çalhanoğlu'nu, bir de Gökhan Gönül'ü beğendim maçta.

0|0
    1|0
    • Ya ne çok seviyorsunuz küfretmeyi yaa. kız var karşında kızzz. edepli ol az hayvan.

• 2-1
    Türkiye alacak
    Aha dedi dersiniz

1|0
    0|0
  • 2-0 alırız ya da 3-0

1|0
    0|0
  • çok kötüyüz..
    son dakika kosova fena kaçırdı..

1|0
    0|0
  • Türkiye gidemez elemelere

0|0
    1|0
  • 3-0 bekliyoz

1|0
    0|0
  • turkiye her zamanki gibi yenilir

0|0
    1|0
  • yemeden atamayız

0|0
    0|0
    • 2.0 Şu an 😊😊👍👍

• O formayi tasimak gercekten zormus kendi takimlarinda oynadiklarini oynayamiyorlarmis. bunu bir futbolcu söylemisti. ama skor 2.0

• valla bn bu ftbolcuların elınden gelenlı yaptıgına ınamıyorum mıllı takımlarda sadece bızlm degıl bı cok ulkenın mıll takımında goryrum bunu son donemde ust ve uste yakın sevıye mıllı takımlarda bı vurdum duymmazlık var nerde omzu cıkık halde mac oynayan gokan zan gıbı azımlı nerde bılegı cıkıkken kalyı brakmayan rustunun hırsı nerde 110 kusur dakkada hayvan gıbı depar atıp orta acan ılhanmansızın o ruhu

Kızlar Ne Diyor 2

• Sonuc insallah 2-0 bizim olur 😊

1|0
    0|0
  • 3-1 tr alicak

1|0
    0|0
Yükleniyor...