Sevgilinizle her tartıştığınızda delirircesine bağırıyorsa ne yapardınız ?

gercekten merak ederım nıye bagırarak konusuruz yanı ınsan sınırlendıgınde ıllakı bagırmak zorundamı mesela ses tonun alcak bır sekılde tarısablırsn ofkenı kusablırsın tavır yapablırsın ama neden bagırılır ?sankı karsındakı duymuyormus gıbı ?hıntlı bır ermısın sozu var kalpler o an brbırınden uzaklasır ve bırbırlerne duyurabılmek ıcın kendılerını bagırırlar ve en sonunda tamamen uzaklastgında bırdaha yakınlascak yol bulamayablırız ...neden buna ragmen bagıırıyoruz

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Hayatim boyunca hic yapmadigim bir sey ikili ilişkilerimde.

Tartismaktan yani o derece bagirip cagirmaktan hic hoslanmam.

0|0
    0|0
    • ses ıllakı bır cıkıyr soyle tavana kadar ozellıkle kıskanclık konularında :))

• hayırlısı olsun inşallah.dilerim gönlünüzce olsun:)

• amiin hepmız ıcın:)

Erkekler Ne Diyor 4

• Karşımdaki bağırıyosa dik dik gözlerine bakar hiç cevap vermem bunu hep yaparım her seferinde karşımdaki dahada sinirlenir ama bağıramaz bir daha :D

0|0
    0|0
    • tamam sınırlenmez ama senın ıcındekı ofle ne oluyr ıcıne mı atyrsun ?ben krsmdakı sınırlendgnde ıcıme attgmda sogurum

• tabikide soğurum ama öfkeyle kalkan zararla oturur lafıda çok doğru .Sinirlen ama içine at o an sen kazanırsın

• 2 tokat at kendine gelir :D

0|0
    0|0
  • koşarak uzaklaşırım

bağıran insanlardan nefret ederim. asla bir ömür geçiremem

0|0
    0|0
    • uzaklastırmıyorsa ne yapardın :)uzaklaşamıyorsan

• manyak sende bol :D manyakmısn dıye cozulmuyr ısler yahu :p

• bağıran biriyle çözemezsin diyorum işte

iyi dene çözmeyi, sinirlerin bozulsun, sen bilirsin

• kafadan sorunlu olanlar bagırır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bağırışların artması ilişkinin sonunun yaklaştığını gösteriyor. Her ilişki sonsuza kadar sürmez.

Bir şeylere rağmen bağırabiliyorsa insan karşısındakini kaybetmeyi göze alıyor demektir bence.

0|0
    0|0
    • bu bagırısmlar kısısel değil zaten yanı genel olarak karekter ama yavas yavas sakınlesıyr ınsan sanrm yasını aldıkca bunu da gordum onda bunu yasayanlarda yanı kendı fakında olaylara nasıl tepkı verdıgın pısman oldgunun vs..yanı hıc olmaz farkındalık ve pısmanlık guzel bırsey ya olmasaydı :D

• topuğu kafasına çakarım

0|1
    0|1
  • öküz gibi böğüren birine yapılacak en güzel şey ağzına çorabı tepmek.

0|0
    0|0
  • Bağırarak diyalog kurmaya çalışanlardan parande atarak uzaklaşırım anasınısatım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...