Medyaya güveniyor musunuz ?

bence inanılmaz bilgi kirliliği var.yalan dolan var ve tamamına yakının nedeni taraftarlık...sağcı ya da solcu ,

akp li ya da diğer taraftan olan yayınlar hep kendi açısından bakıyor olaya diye düşünüyorum.bunu sadece onlar yapmıyor kişisel kullanıcılar da yapıyor...mesela akp karşıtları akp ye zarar vermek için yapılan iyi şeyleri gözardı edip ,herşeyi her olayı çarpıtıp inanılmaz iddialarda bulunuyolar ...akp fanatikleri de olumsuz şeylerin üstünü kapatıp hep iyi şeyleri öne sürüyor...hem kişisel kullanıcılar hem de toplumsal yayıncılar yapıyor bunu benim gördüğüm bu...sonunda da darbeler muhtıralar krizler vs...

ne düşünüyosunuz ? ne zaman çıkacak bu at gözlükleri... güvenir misiniz medyaya

0|0
8|21

En İyi Kız Görüşü

• iki uç noktaya da karşıyım. işin ötekileştirmeye varmasına da. Ak partili değilim örneğin ama ertuğrul günay mesela, ak partili olmasına rağmen, muhtemelen bir çok konuda görüşlerime çok zıt biri olmasına rağmen çıkıp da düzgün bir şeyler söylediğinde helal olsun diye geçirdim içimden. ama tutup da biri karşıma geçip her yapılan yanlışın ardından papağan gibi "adam o kadar yol yaptı" diye tekrarlarsa insan bir eeh hadi be sen de diyo tabi ister istemez. eksiler artıları katlayınca artık yapılan doğrular da yavan kalıyo sanırım.. medyayı zaten twitterdan öğrenir olduk, bütün kanalların mali kaynağı belli tutup da haberi tüm gerçekliğiyle koyamıyolar ortaya, yemiyo.. ben medyaya şahsen şu güncel olaylar çerçevesinde bakarak hiç bir şekilde güvenmiyorum, güvenemem de. hatta bugüne kadar internet kullanımı bu kadar yaygın olmadan evvel acaba neleri neleri bize tam tersi şekilde yutturdular kim bilir diye düşünür oldum :/

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Haberler doğru olsaydı onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazlardı.

1|2
    0|0
  • Medyanın tarafsız olduğunu kimse soylemeyemez ama soyle bır gercek daha solcu medya kendı dusunce dısındakı dusuncelerı asagılama kucumseme taraftarı cunku tamamen bır kesme hızmet edıyor.

Sağcı medya daha ortada duruyor taraf olsa da en azından ısın hakaret kısmı yok

0|1
    1|0
  • hemen hemen gördüğüm herşeyi netten araştırmaya başladım.Ama öyle konular var ki hiçbir bilgi yok o durumda neye inanıcaz işte onu bilemiyorum.

0|1
    0|0
  • Hürriyet ,Milliyet bir şeyi övüyorlarsa bil ki tam tersi doğrudur

1|2
    1|0
  • bbc'yi takip edin. onun istihbaratları doğrudur. yüzyılda birkaç kere hata yapar sadece :). bir de kameralara güvenin fotoğraflara değil...

0|2
    0|1
  • hayır! güvenmiyorum

0|2
    0|0
  • Buda soru mu tabiki de hayır terör terör kaç yıldır bitmedi diyoruz kim bilir orda ne kalpazanlık yaptılar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Cem Tv - link

Ulusal - link

Halk Tv - link (Bügün bir şey olmuş sitesine, veritabanı hatası diyor)

sozcu.com.tr adreslerinden ve üsttekilerin kanallarından takip edebilirsin, şimdi onların tuttuğu bir yer olabilir ama bunun anlamı olmayan şeyi gösterecekleri anlamına gelmez. Ben dünde kaç saat baktım, adamlar kamera ile olan, biteni gösteriyor. Mesela sozcu gazetesinin muhabiri yakasına gizli kamera takıp camidekilerle konuşmuş, bence o adamlar kimi tutarsa tutsun, önemli olan doğru ve gerçek haber vermeleri. Dün Cem Tv'den açıklama yapıldı mesela, doğru haberleri gösterdiğimiz için Rtük tarafından ceza yedik ama durmayacağız dediler. Adamlar kanıtı ile direk olanı gösteriyor.

0|2
    0|0
  • Çocukların emanetlerine sahip çıkıyor..babalar günün kutlu olsun MUSTAFA KEMAL ATATÜRK...

1|2
    1|1
  • Darbemi yapmayın allah aşkına TÜRKİYE ştı böyle şeyleri.. medya iktidarları korumak,yıkmak vs için bir araçtır sadece dünyanın her tarafında medya bu şekilde kullanılır.. bireyler akıllarınca hareket etmelidirler.. Okyanusta bir gemide gidiyoruz sen ben içindeyiz sen gidip bu gemiyi batırmak istesen ben sana müdehale etmeyeyimmi..

Türkiye artık yüksek faizler ödemiyor.Büyümesi terörden sıyrılması korku veriyor ülkelere bunlar yabancıların işine gelmez..

0|1
    0|0
    • medya tarafından beynin yıkanmış.. türkiye kredi notu 10 yıllık dönemde git gide daha da kötüleşti git gide daha yüksek faizler ödemek zorunda kalıyor.. dış borç son on yılda 2.5 katına çıktı iç borcun ne olduğunu hiç sorma.. 10 yıl önceki terör olaylarıyla şimdiki terör olaylarını bir karşılaştırsan süper olacak kaç şehit verdiğimizi reyhanlıdaki patlamaları filan sizin medya vermediği için görmeden geçivermişsin sanırım sen..

türkiye kendi tarihinin en berbat döneminde, bunu görmemek başarı.

• Yunanistan batmış bir sürü ülke sırada..dünya ağır ekonomik krizler yaşarken biz iki güçlü kriz yaşadık 10 senede bizi köle yapan imf den sıyrılmışız.vs vs. herşey bir anda düzelecek değil dış borç yükselmiş başka şeyler düzelmiş.. elbette hatalarda olacak. ama sırf muhafazakar diye bakarsalar olaya iş değişir..

• dış borç varsa büyümede var.maaşlara zam var istihdam var.şu 10 yılda atanan memur sayısına bir baksınlar.nerden geliyo bu memurlrın maaşı.mesela 370 bin öğretmen atandı 9 yılda..hala atanamıyoruz diye ağlayan küstahlar var 30 40 puanla öğretmen olacak beleşçi :)

herkesin elinde iphone lar tabletler lüks araçlar yabancı pahalı markalar kullanıyolar...kullanmazsanız borç da olmaz...ama gel anlat işte zihniyete :))

• Mübalağa yaparak anlatıyım.Erdoğana güvenirim medyaya güvenmem artık.

İşin özünde ikisiyle de işim olmaz :)

0|1
    0|0
  • ya yandaşlar ya tam muhalefet. objektif haber yapan pek yok. Türkiye'deki medyaya hiç güvenmiyorum. türkiyede verilmeyen bir cok haber avrupa'da veriliyo. en basiti herkes taksimdeki olayları facebook ve twitter dan öğrendi daha yeni yeni haberleri çıkıyo. Ukraynada yasıyorum ve burdakı türk arkadaslar aileleriyle konustugunda hiç birinin haberi yoktu olaylardan biz burdan daha iyi takip edebiliyoduk televizyonlardan.

0|1
    0|0
  • Gazetelere güvenmiyorum açıkcası.Haber siteleride zaten gazetelerin aynı versiyonu.Sözcü okurum sadece.

0|2
    0|1
  • Türk medyasının gelmişini geçmişini s*kim.amk çocukları satılmış p*çler ortalık karışmış insanlar isyan ediyor i*neler penguen belgeseli izletiyor.

0|3
    0|0
  • Hayır hiç güvenmiyorum

0|2
    0|1
  • her medya yanlıdır.Her insanın ideolojisi vardır.Herkez kendi haber kanalını izleyip kendisini kandırır.

0|1
    0|0
  • olanı biteni bir yandandaş izle, bir candaştan. elinin altında sosyal medya da var. düşün. soruna sen cevap yaz.

0|1
    0|0
  • link

biraz bak bakalım..

yapılan iyi şeyler diye bahsettiğin şeyleri buraya bir yaz, ben de sana modern dünya ülkelerinden insan hakları evrensel bildirgesi ve sözleşmelerinden örnekler vereyim, insan haklarına saygılı ülkelerde neler yapıldığını gösterip örnekleyeyim karşılaştıralım.. senin iyi şeyler dediklerinle karşılaştıralım elbette.. bekliyorum yanıtını lütfen gecikme..

0|0
    0|0
    • gelir vergisi 2002 de %50 ydi akp bunu 35 e indirdi...kurumlar vergisi %65 iken 34 e düştü bunu da akp yaptı .açıkla da görelim.partilerin kapatılması meclis kararına bağlandı.halkınbaşkanı yani cumhurbaşkanını halkın seçmesni sağladı..7 yıldan 5 yıla düşürdü...genel seçimleri ise 5 yıldan 4 yıla düşürdü.sağlıkta eğitimde neler yapıldığı herkesçe malum ama demokrasi haklar modern dünya falan dedin diye değinmmedim ..o kadar iddialı konuşma istersen bir daha :))

• ap saçmalama hakkına sahipmiş ya.koca ap nin hakkıysa seninde hakkın demek istedim. tarafın belli kanıt göstermeme gerek yok

• avrupa parlamentosu saçmalıyor, egemen bağış gibi bir zat saçmalamıyor yani.. gerçekten düşünce mekaniklerinize hayran kalmamak elde değil..

• Şu son zamanlardan sonra medya benim gözümde, zincire bağlı bir köpektir... Hiç şeref duyguları yok.

0|2
    0|1
  • nesine güvenicez. sosyal medya var dedik ama orda bile yalan dolu!

0|1
    0|0
  • Hiç bir konuda güvenmiyorum. Bundan sonra en iyisi gidip olayları yerinde göreceksin. O duruma geldik yani..

0|1
    0|0
  • basın medya derken pardon türkiyede özgür medyamı var allah allah hepsi satılmış bunu son olaylarsda gördük

0|1
    0|0
  • medyanın içindeyim . kendime bile güvenemiyom artık ***

0|1
    0|0
  • CNN Türk: Halk polise saldırıyor. CNN International: Polis halka saldırıyor.

En basiti...

0|1
    0|0
  • hayır guvenmıyorum :)

0|1
    0|0
  • Türk medyasındakilerin çoğunu işten atmak lazım.

0|1
    0|0
  • Savaş çıkmasını kargaşa cıkmasını önleyen medyamla GURUR DUYUYORUM !

0|1
    0|1
  • hayır güvenmem

0|2
    0|1
Yükleniyor...