En iyi, en faydalı, en iyi vücut yapan spor hangisidir?

En iyi, en faydalı, en iyi vücut yapan spor hangisidir yüzme mi fitness mı?

• Yüzme
    62% (72)54% (63)58% (135)Oy Ver
  • Fitness
    38% (45)46% (53)42% (98)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|14

Kızlar Ne Diyor 14

• Yüzme bütün kasları aynı anda çalıştırır aynı zamanda suyun kaldırma kuveetinden dolayı omurgalara fazla yük binmez ve sakatlanmalar az olur

0|1
    0|0
  • Yuzmek kosmak yurumek bisiklet surmek bunlae bence daha dogal geliyor..

0|1
    0|0
  • Kesinlikle yüzme.

0|1
    0|0
  • Yuzmede yuzmede eglenilmez. Basketbol

0|1
    0|0
  • yüzme tabiki çokta severim

1|1
    0|0
  • en iyi, en faydalı, en eğlencelisi yüzme. vücut yapma dedinmi o fitnesstir. kendimden biliyorum:))

0|1
    0|0
  • Fitness bos bir kağıt fitness egzersizleri de bir kalemdir neyi istersen onu sana verir neyi istersen çizersin.
    Yüzmek de iyidir ama şekillenme açısından yetersiz

0|0
    0|0
  • Yüzme bence..

0|1
    0|0
  • ikisinin de ayrı yerleri var

0|1
    0|0
  • Her ikisi de farklı açıdan iyiler

0|0
    0|0
  • Yüzme bilmeyen çok insan var içlerinden biri de benim, yani ben diğeri diyorum 😂

0|0
    0|0
  • squat

0|0
    0|0
  • Fitness 1,5 aydır düzenli spor yapıyorum inanılmaz fark ettim 1 ayda 9 cm belim inceldi.

0|0
    0|0
  • yüzme <3

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• yani tam olarak vucut istiyorsan tabiki body de spor amacli istiyorsan yuzme daha iyidir derim 13 yasimdan beridir yuzuyorum yuzerkende omuzlarim falan genisledi biraz ama oda normal.

0|1
    0|0
    • 21gün

Yüzme kas vücut yaparmı sence?

• 21gün

yani vucudun illaki sekil alicak ama body gibi olmiyacak bende olan gelismeleri sayayim sana mesela omuzlarim dardi bayagi bir genisledi sonra boyum uzadi 1.76 boyum var kanat kaslarim gelisti artik kulac ataren kanatlarimi sert bir sekilde hissediyorum yani her sekilde sana faydasi oluyor hem ter yok rahat bir spor.

• Yüzersen eğlenırsin ama duzenlı yuzersen ve tempolu yuzersen inanılmaz omuzlar genısler, kol kasları fıtnessta kı gıbı cıkmasada genleşir, göğüs kafesi genişler, kanatlarda cabası tabi. Ayaklarıda iyi kullanmak gerekiyor, şişirmez ama dengeyi atletikliği arttırır. O yüzden yuzme candır.

0|1
    0|0
  • Yüzme bütün kas gruplarını dengeli bir şekilde çalıştırır.
    Fitnessta ise hepsini ayrı ayrı çalıştırman gerekiyor yav.

0|1
    0|0
  • Nasıl yaptığınla alakalı. tutupta o bundan daha iyi diyemeyiz. ha yüzme dedim daha çok sevdiğim icin o ayri mesele.

0|1
    0|0
  • Fitness Hocasıyım. Fitness ve kastan anlamayan adamlar bile hayatında ağırlık kaldırmayan bile karalıyor. Hayret ediyorum doğrusu. Yüzme bütün kas gruplarını çalıştırır doğru ama bir yere kadar. Daha çok omuzun gelişir. Kollar vs'de gelişir ama öyle gördüğün yüzücü vücutları gibi değil emin ol o yüzücü vücutlarıda belirli bir ağırlık kaldırarak fitness hareketleri yaparak forma giriyor. Gerisini sen düşün.

0|0
    0|0
  • Yüzme her türlü.

0|1
    0|0
  • Yüzmede oluşan kaslar erimez.

0|1
    0|0
  • Tabiki yüzme bütün kaslar çalışıyor ;)

0|1
    0|0
  • Yüzme değil, çünkü yüzmede suya uyguladığını kuvvet dışında kaslarına ekstra kuvvet uygulamazsın tüm kaslarını çalıştırır ama kardiyo egzersizi olduğu için bolca da kas yakarsın, fitnes ve ağırlık çalışman gerekir

0|0
    0|0
  • İkisi de birbirinden bağımsız iki alan ama vücut yapmak için yüzme yapılmaz, onlarda fitness yapıyor bu fiziğe ulaşmak için bilgin olsun

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
  • Yüzme vücut mu yapıyormuş :D Eski şehir efsaneleri bunlar..

0|0
    0|0
  • fitness tabiki sorumu bu..

0|0
    0|0
  • Yüzme daha faydalı olabilir ama fitness adı üstünde vücut geliştirme sporu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...