Son gelişen olaylardan sonra sosyal paylaşım sitelerinden karşıt görüşlü arkadaşlarınızı sildiniz mi ?

Son gelişen olaylardan sonra sosyal paylaşım sitelerinden karşıt görüşlü arkadaşlarınızı sildiniz mi ? Büyük bir ayrılmanın, ötekileştirmenin içine girmişiz farkında mısınız ? Ayrıca birbirimizden nefret eder konuma gelmişiz. Sonu iyi değil bunun :(

• Sildim
    30% (3)22% (2)26% (5)Oy Ver
  • Silmedim
    70% (7)78% (7)74% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• Karşıt görüş arkadaşım yok . Karşıt görüş olsak arkadaş olamayız zaten . Ben size katılmıyorum . Karşıyaka göztepe , Fenerbahçe Galatasaray Beşiktaş taraftarını bile bir araya getirdi bu eylem herkes hükümetin gerçek kimliğini anladı . Nefret edilen tek şey akp hükümeti ve şakşakcıları .

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Cevremdekiler benim kafamdaki insanlar zaten. Biri cikti. Onunla da tartismadim bile. Normal konusmaya devam ediyorum. O da konuyu acmiyor. İkimizin de rengi belli zaten gorunusumuzden. Ona ragmen arkadasiz. Nefret soylemi olsaydi silerdim.

1|2
    3|0
  • Napayım %50 yi sileyim mi? Herkesi olduğu gibi kabul ediyoruz

1|1
    1|0
  • hayır silmedim. ama facede vatan kurtaran tiplere her zaman ayar olmuşumdur. bir söz varya okulda İstiklal Marşına sitem eden gençler facede vatan kurtarıyor diye. tıpkı böyle düşünüyorum.

0|1
    1|0
  • Hayır hala duruyorlar

0|1
    1|0
  • çevremde karşıt görüş barındırmıyorum. artık fazlasıyla tahammülsüz bir insanım. bu olaylara bağlı değildi. bazı insanlarla selam bile alıp vermiyorum.

0|1
    1|0
    • bazılarına tahammül edilemiyor gerçekten de

• evet çünkü benim karşımdakiler dar görüşlü kimseler. gerek dini gerek siyasi gerek cinsel kimliğim sebebiyle beni bir ucube olarak görüyorlar.

• silmedim, silmem.

2|1
    2|0
  • Silmedim..

0|1
    0|0
  • siliyorlar... hakaret ve küfürlerine karşı fikirlerini yazan herkesi hemen siliyorlar..

Fikir ve düşünceye saygıları yok bunların...

eskiden eylemlere destek vermek cesaret isterken, şu an karşı çıkmak cesaret istiyor

0|2
    3|6
    • Neyse ki bizde o g.t var. Sizde var mi yoksa bordo klavyenin arkasindan yazmaya devam mi?

• bu kadın tekmelendi mi bilmiyorum.ama beklerim yani.çekinmeden insan öldürenler bir kadını tekmeleyebilir...başörtüsü takanı yok etmek bahsettiğim zihniyet için çok normal hatta gerekli bişey..beklerim yani...fakat sizin zihniyetin anlamadığı şu,mesela ben içki içiyosun diye gavur bu adam vurun demiyorum..bende içerim zıçarım sevişirim amaaa bunu genelenek haline getirmem sokak ortasında yapmam ki kötü örnek olmasın çünkü kötüdür içmel zıçmak vs...uluorta yaparsan gelenek olur yanlış olur

• uydurma geldiyse araştır...ha yok ben de o zihniyettenim diyosan,istediğim yerde yiyişirim ben atatürkçüyüm diyosan ya da diyen varsa araştırsın gerçeği öğrenir.dikat edin eylemdeki ve genelde atatürkçü geçinen kadınlar böyle link ona elletemezsin dilletemezsin diyen yok ki..istersen şoko pertisi yap kime ne ama bunu meydanda yapamazsın işte.bu farkı anlayabilseler çok iyi anlaşır kitleler

• Gerçek hayatta sildim.Ama bu olaylarla alakalı bir konu değildi

0|1
    2|0
  • A: Sildim

0|0
    1|0
  • Hayır silmedim, silmem de... Herkesin düşüncesine saygı duyarım.

1|1
    2|0
  • hiçbir arkadaşım neredeyse olaylara karşı şeyler yazmadı yazanlara da ben bişey diyemem kendi insiyatifleri artık ama eylemde olmayanla olmaz

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Silmedim işyerinde biri var hergün tartışırız o bana gelir kahveye ben ona giderim kavga edip edip yarına randevulaşırız:/

1|1
    1|0
  • Silmedim silmem de. Birileri akp'li chp'li mhp'li diye arkadaşım değil olmadı olamazda. Arkadaşlık sıfatı kazanmış insanlar arkadaş listem de. Tartışırız o kendine ben kendime göre gerçekleri söylerim yazarım. Er ya da geç gerçek vuku bulduğunda haklı haksız çıkar ortaya o zaman silinecek olan listeden de hayatımda silinir gerekirse..,

0|1
    1|0
  • beni silenler oldu.ülke için zararlı görüyorum onları.şuan direniş diye bağıran zihniyet çoğu.

onlardan yana değilim duyarsız falan sanıyolar...oysa benim oy verdiğim hükümeti bağıra çağıra yalan dolan haberlerle aklınca düşürmeye çalışan yetmezmiş gibi dünyaya rezil edenlere benim gösterdiğim hoşgörüyü tahammülü görmezden geliyorlar...çünkü ben bilinçliyim ama onlar aptal

aptal çünkü geçmişten tarihten ders almayana aptal denir.ben de ona sert yapsam kavga çıkacak.kitleler birbirine girecek.geçmişte olduğu gibi.insanlar ölecek.ben görüyorum bunu.

ama aptallar göremez

1|0
    1|0
  • hayır silmedim. bir hata içindeler düşünemiyolar doğru yolu bulmaları için dua ediyorum sadece

1|1
    0|0
  • 3kisiyi engelledim bu gece

0|1
    1|1
  • bu konulara pek girmiyorum. fikrimi soran olursa özelde konuşurum.

1|1
    0|0
  • Ne silecem. Nihayetinde bişey dediğimde sabır gösterip kendi görüşünü savunabiliyor. Ne kadar farklı düşünseler de delikanlı benim arkadaşlarım. Hepsi dinlemesini biliyor. Takdir ediyorum onları. Onlar sayesinde ben de sabırla dinlemeyi öğrendim. Utandım halimden.

0|0
    0|0
  • silmedim, silenleri de adamdan saymam..

kizaten belirli bir tarafta da değilim İLK KEZ

0|1
    0|0
  • Silmedim ama hala provokasyon yapmakta ısrarlı insanlar var. Ne diyeyim Allah ıslah eylesin.

0|1
    3|0
  • yoo yapmadım

0|0
    0|0
  • Varmis 1-2 kisi yakinimda ama ben bir sey demiyorum. Bir sey diyene de lafi sokuyorum oturuyor asagiya.

1|1
    2|1
  • Silmedim ama paylaşımlarıma tepki gösteren akp li arkadaslar oldu dediğim tek söz demokratik bir ülkedeyiz dostum

0|1
    1|0
Yükleniyor...