Cinsellik başlığı altında soru soranlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bugün xper4 olmuşum. Artık herşey serbest :) falan gibi bir mail adım. Neyse illaki 1-2 dakika heyecan yaptım. Tabi siteye girdiğimde artık cevap verebilecek konumda olduğum için cinsellik başlığı da dikkatimi celbediyordu. Yanlız okuduğum birkaç sorudan sonra insanların bu konularda hakikaten çok bilgisiz olduğunu gördüm.

Öte yandan gizli profil ile soru sorduklarını. Ben ekserisinde kişilik bozukluğu var gibi düşündüm. Belki ben kendim kişilik olarak bozuğumdur ve yanlış düşünüyorumdur. Ama diyeceğim her soru soran samimi değil ve bazısı da gerçekten bayan değil. Bu tiplerin siteden temizlenmesi gerekir diye düşünüyorum. Ne dersiniz?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Bence bu sitede takılanların çoğu kişilik bozukluğu olan insanlar buna bende dahilim.

3|1
    1|1
    • +1 dürüstçeydi

• Ben de kendimi o kategoride görüyorum ama bushra0550 nin dediği gibi abazanlardan değilim. Kişilik bozukluğu anlamında sadece cinsellik olarak sınırlamamalı bu çerçeveyi o zaman.

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

• kimin kişilik bozukluğu olduğunu bilemeyiz. soranların ya da konuştuklarının kadın olup olmadığından asla emin olamazsın napıcaz yani nüfus cüzdanıyla mı üye olucaz siteye sen doğru yorumları ayırt etmeye bak bırak rahat ol. gizli sormasınlarda sonra bütün site eklesin değil mi ne olmuş bazen insan anonim olmak ister.

0|0
    0|0
  • Hayal dünyasıni gerçekmiş gibi anlatan abazanlarımız çokca mevcut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• haklı olduğun taraflar fazla .gizli sorulan sorular içinde .bazen bence benim için çok çzel olacak vie soru sormuştum .ama özel olunca insan gizli sormak istiyor .zamanla daha fazla arkadaş çevresi edinildiği için terz bir imaj yaratmak istemem beni tanıyan ve benim yorumlarımı önemseyerek okuyanlara .

0|1
    0|0
  • Gizli olarak soru sormaları yargılanmak, ters şeyler duymak istememek olabilir. Ki bazıları o başlık altında dolaşıp insanları aşağılayıcı şeyler söyleyebiliyor. Dediğin gibi bilmeyen çok, bilmemek normal ve o başlık bilmediklerini sormak için abartmamak gerek. Ve bir temizlik şart bunu istismar edenleri size katılıyorum.

0|1
    1|0
  • bu sitenin hiç kullanmadığım bölümüdür kullanmayı düşünmüyorum isteyenler aşırıya kaçmadan diğer başlığı altında bu tarz sorularını gayet tabi sorabilirler bence ama bide cinsellik bu lan öyle anlatılınır mı gizli kullanıcı bile olsan daha gizli kalsın isterim ben bilmiyorum yalnız değilimdir herhalde bu düşüncemde

0|0
    0|0
  • bence o soruları okuyarak aldıkları cevaptan haz alıyorlar sureklı uç noktalarda sorular cunku

0|0
    0|0
  • bence çok faydalı bir başlık.gereksizler orda toplanıyor.

0|0
    0|0
  • maytap mı geçiyorlar yoksa gerçekler mi insan hayrete düşüyor bazen :D

0|0
    0|0
  • yaş 32? cinsellik? heyecan?

0|0
    0|0
  • çoğu hayal dünyasını zorluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...