Seviyor muydu yoksa tüm bunlar saçmalık mıydı?

bizim sınıfta birisi var.ben onu sevdiğim sıralar sürekli göz göze geliyorduk.sürekli ba laf atıyordu ama tabiki kötü şeyler söylemiyordu.bi kere benim başka birini sevdiğimi duymuş yanıma gelip o da seni seviyo .bana her gün göz göze geldiğinizi söyledi dedi,sırf sana daha yakın olabilmek için arka sıraya geçti ,dedi ama arkaya geçen kendisiydi,her gün göz göze geldiğimde oydu.ve bu anlattıklarımın aslında daha tonracısını yaşadık.sizce seviyomuydu?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bı yaşanılmışlıkların üzerinden beni seviyormudur demek nasıll diyim basit gibime geliyor daha değişik seyler denediuse bu yaptıkları dışında bence birşeyler kessin vardır diye dusunuyorum

1|0
    0|0
    • mesela arada saçıma dokunuyor sonra bikere arkadaşımla konuşurkrn onun temizliğiyle ilgili bir şey demiştim o da bunu duydu ders boyunca kafasını sıradan kaldırmadı çıkıştada hemen gitt.sonra benim metal bir saatim vardı çok saatin dedi.

• Önemli değill. ya İnsallah istediğin olur

• inşallah.hayırlısı

Erkekler Ne Diyor 3

• şöyle söylersen konuşma seni net bir cevaba götürür

bana ilgi gösteren ve sevdiğini belli eden birisi varsa bana bunu söylemli açıkca konuşulmadıkca gerçek duygularını söylemedikce sonuç alamaz dersen kaçacak yeri kalmaz net bir cevap vermek zorunda kalır

1|0
    0|0
  • Bunları yapanın o olduğundan eminsen zaten sana açık açık seni seviyorum dememiş ama demiş kadar olmuş. Bence kesinlikle bir şeyler var.

1|0
    0|0
  • kafam karıştı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bak canım benim bu 3. sahıs adı altında seni sevdiğini söylemiş bunun başka açıklaması yok.erkekler sevgi işlerine pek karışmazlar yani başkasının seni sevdiğini duysada gelip bunu sana ayrıntılı bir şekilde anlatmaz.kızım sana söylüorm gelinm sen anla olayı olmuş.red yememek için senn tepkini ölçmek için 3. kişi adıyla söylemiş.sende ona sevdiğini belli et

1|0
    0|0
  • Nickini sevdim

2|0
    0|0
  • bunun gibi tiplemeler sevmez canım oynatır

1|0
    0|0
    • aramızda o kadar çok olay geçmiştiki ben onun ceketine gül koymuştum 4 ayın sonunda aramız bozuldu güleeride parçalamış çıkacağım merdivene dökmüştü hiç mi umut yok?

• bunu geçiştirmek için mi söyledin ciddimiydin?

• bunu kalbine sor ben bilemem

Yükleniyor...