TRANSFER DEDİKODULARI (ARA DÖNEM TRANSFERİ) ?

Ara dönem transferi yaklaşıyor galatasaraya fenerbahçeye beşiktaşa gelebilcek ya da bütceye göre gelmesini istediginiz oyuncular ya da gelme ihtimali olan oyuncular kimler sizce ya da transfer tavsiyeleriniz neler takımlarımıza dünya yıldızları gelebilir mi?

0|0
0|3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Olmaz ama, bence Beşiktaş'a bir adet Gylfi Sigurdsson lazım. Ağır mağır ama tam bize lazım olan türde bir topçu. Ama gelir mi, sanmam. Swansea'de oynuyor gerçi, gelemez diye birşey yok.

Öte yandan 10 milyon euroya almıştı Swansea, ucuza da bırakmazlar

0|0
    0|0
    • 29gün

8 m den aşşağı bırakmaz swansea kb yorumu sonradan gördüm

• 29gün

Önümüzdeki sezon ŞL gelirleri ve FFP'nin gevşemesinin üstüne 6-7 milyon transfer bütçesi bulurlar umarım. Bu sene bile harcayabilecekleri bir 3 milyon euroları var.

Talisca seneye bizde kalmaz. Aboubakar kalacaksa da as forvet olamaz, Cenk'den bir zikim olmaz, kanat yok, Töre gelse de seneye Quaresma 34 yaşında olacak, stoper lazım, sağ bek Gökhan Gönül ile olmaz. Gider bu.

Doğru düzgün futbolcu izleyip yine adam akıllı paralara aklı başında kadro kurmaları lazım. Yazın yönetim hocanın oyun planını çok fazla bozdu transfer politikasıyla.

• 26gün

türk takımlarında para ne arar bundesliganın 2. liginin son takımı 100 milyon transfer bütcesi ayırıyor bizim takımlar 3.5 milyon

• Fenerbahçe'ye valbuena gelcek galiba

0|0
    0|0
  • Fenere bir on numara birde ofansif ortadaha şart kim olur bilmem ama şart

0|0
    0|0
    • 2ay

hatem ben arfa diyorlar ama aatıf gl atıp asist yapmaya başladı belki ihtiyaç duymazlar

• 2ay

Kirve atıg yaslı be. Daha hızlı daha teknik lazım

• 29gün

aatıf hızlı bir futbolcu yaşının önemi yok hem o kadarda yaşlı değil 30 yaşında hem şutlarıda iyi hatta bir spor kanalında aatıf neden ilk 11 e alınmıyor adamın performansı iyi felan demişti adam 3 maçta 2 gol 1 asist yaptı

Yükleniyor...