Göbek yağlarını eritmenin ve karın kası oluşturmanın en kolay yolu nedir?

Göbek yağlarını eritmenin ve karın kası oluşturmanın en kolay yolu nedir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bol bol mekik cekmelisin ama sunu bil direk mekik cekme herkez hatayı burda yapiyor 50 tane direk mekik ceksen bu vucudu isindirmaya gitti mekik sadece bu ise yaradi... disari cık yavas tempoda 2 3km yuru turla sonra ısınma haraketleri yap park varsa yakınlarda oralarda eve gel 50 tane en az mekik cek farki goreceksin :)

Kızlar Ne Diyor 3

• karnını içeri çekerek haftada 3-4kez 45 dk yürü 1 ayda gider benim öyle oldu kocamandı hamile gibiydi.bu arada en önemli şeyi unuttum ekmeği azalttım günde en fazla 6 dilim ve hamur işini de en aza indir.diyetsiz bu kadar kolay..ekmek göbek yapar unutma.kolay gelsin...

• mekik çek çünkü ben eskide günde 100 mekik çekerdim şimdi belimi inceltemiyom

• direk göbekli birinin mekik çekmesi dpğru değil yağlar kasa dönüşür ve şişlik kalır.

• Youtube'da bir dolu video var.

Erkekler Ne Diyor 4

• öncelik yağları eritmek. Bunun için bol bol hareket yap, koşu en ideali veya yürüyüş. iyice terleyip vücudu ısıttıktan sonra farklı tarzlarda mekikler çek. Sadece düz mekik işe yaramaz. Saat 22:00 dan sonra asla yemek yeme, mümkün olduğu kadar ekmeği azalt. Bunları yaparsan en kısa sürede eritirsin... (sporcu tavsiyesi)

• seri halde kum torbasına çalış 1 ayda incelir sin sonra kasa çevirmeye başlarsın.protein falan kullanma ama.günlük 30 dk da olay biter.kendim den biliyorum.az takılmadık kum torbasına

• Direk tek yöntem yok yağ eritmek için bir kere yürüyüş ve koşu olmalı daha sonra kasa cevirmelisin. Direk kasa cevirirsen o yağların daha sonra erimeyeceğini ve kasların altında kalacağı söyleniyor :)

• En iyi karın kası yapabileceğin ve yağlarını yakabileceğin egzersiz budur link bunun dışında link kardio çalışmayı unutma .

Yükleniyor...