İlk kazandığınız parayla ne yaptınız?

Evet beyler bayanlar iş hayatınıza başladınız ve emeğinizin karşılığınızı aldınız ama kendi emeğiniz olduğu için insan haliyle harcamaya dahi kıyamıor çerçeveletesi geliyor :D Peki siz ne yaptınız il kazandığınız parayla? :)

-Daha önce sorulmuştu ama tekrar gündeme getirmek eğlenceli olur diye düşündüm :))

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Öğrenciyim , bu yüzden maaşli bir işte çalişmiyorum . Fakat babam galerici olduğu için araba alip satma işinden anlarim . Bir gün internette geziyordum ve sahibinden.com'da kastamonuda belediye başkaninin eski arabasinin satilik olduğunu gördüm . Mercedes 190E değişen yok falan filan. Piyasa değerinden de biraz düşük. Ben arkadaşimi aldim ve kastamonuya gittim . Araci on bin liraya aldim ve Ankaraya getirdim . bin lira masraf yaptim (boya koruma, iç diş yikama, parfüm, bakim vs.). Araci 16 bin liraya Elaziğli bir adama sattim ve artan beş binle iki arkadaşimi alip antalyaya gittim . 6 günde paradan eser kalmadi ve geri döndük. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 22 ye kadar kendi işimi yaptım .. sonra bir yerde çalıştım paramı aldım arkadaş ben yemek yemeye gittik

1|0
    0|0
  • Ne yapacağımı nerden bileyim. Bacak kadar bişeydim. Halının altına koydum biriktireyim diye. Annem almış harcamış.

1|0
    0|0
  • anama yüzük babama saat almıştım

1|1
    0|0
  • sakladım .sonra ne oldu bilmiyorum

1|0
    0|0
  • kazandığım parayı hatırlıyorum da, ne ladım onu bilmiyorum D tatlı ya da meyvedir büyük ihtimal

1|0
    0|0
  • ilk sigara almıştım

1|0
    0|0
  • Bir fakir cocugu gorunce cebımdekı para ıle kıyafet ayakkabı felan fılan almıstım.

2|0
    0|0
    • eğer bu gerçeks takdir ediyorum seni :)

• gercek olmasa gızlı yapmayıp populerlıgımı artırma tesebbusune gırerdım :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Giyim, aksesuar filan almıştım.

1|0
    0|0
  • anneme elbise çok sevnmşti :)

1|0
    0|0
  • ilk kazandığım para küçük bir miktardı zaten.babamda

0|0
    0|0
  • Toygar Işıklı konserine giderdim.Beşiktaş maçına giderdim .Bir de en son çıkan telefon neyse onu alırdım çok içimde kalmış bişey bu

1|0
    0|0
Yükleniyor...