İşinizi ve bütün yakınlarınızı kaybetseniz, tek başınıza kalsanız nolurdu?

Bazen düşünüyorum tamamen tek başıma kalıversem nolurdu diye.Hiç düşündünüz mü? Bankadaki paranızı, işinizi, evinizi, arabanızı, tüm yakınlarınızı, sahip olduğunuz tüm mal varlığınızı kaybetseniz?Ne yapar, nasıl yaşardınız?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• yaşamak ve ölmek o kadar ince bir çizgi ki ama hep yaşama tutunmayı seçmemiz lazım her zaman bir çaresi vardır moruk

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bi sigara yakardım heralde sonrada kafama sıkar intihar ederdm

1|0
    0|0
  • Rafet Elroman direniyorum dinler her şeye rağmen DİRENİRDİM. Ama istanbulda asgari ücretle köpekler gibi yaşayarak değil doğaya dönerek..

0|0
    0|0
  • malı diktr et giderse gtsin olanda, tüm yakınları kaybetmek çok zor düşmanımın bile bunları yaşamasını istemem.

0|0
    0|0
  • Yaşamanın hiçbir anlamı ve amacı kalmazdı sanırım.

0|0
    0|0
  • Yavaş yavaş cinayetler başlar. Nihayetinde herşeyimi kaybetmişim. Kaybedecek daha başka bişeyim yok, e katlanmak zorunda olduğum herhangi bir şey de yok. Açlık oyunları başlasın.

0|0
    0|0
  • bazen her şeyin olsa bile yalnızsındır

2|0
    0|0
  • vardır bir hayır der yeni bir işe girerdim gerekirse amelelik yapar çalışırdım sıfırdan başlardım.

1|0
    0|0
  • şekil 1 A örneği karşında işte :D

yakınlar duruyolar gerçi de D:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• intihar ederdim sanırım.

0|0
    0|0
  • Allah korusun

0|0
    0|0
  • düşünemiyoum.bomboş olurduk

0|0
    0|0
  • Ben de can sıkıntısından oldururdum kendimi zaten her kes olmush benim ortada mal gibi durmama gerek yok her halde.

0|0
    0|0
  • İntihar ederdim.

0|0
    0|0
  • Düşüncesi bile kötü hayat anlamsiz olur benim için..

0|0
    0|0
Yükleniyor...