Tırnaklarınızı yer misiniz? Yiyen insana bakış açınız nedir?

Tırnaklarınızı yer misiniz? Yiyen insana bakış açınız nedir?

0|0
18|25

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kaç sene öncesine kadar bende bu bataktaydım ama radikal kararlar aldım ve bıraktım bu işleri. Tırnak ve radikal kelimelerini aynı cümle içerisinde kullanan tek insan evladıyım lan, utanyorum kendimden...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Tirnaklarimi hayatimda hiç yemedim , yiyen insanlardan arkadaşlarim oldu ama . Napiyim herkesin kendi tercihi , eminim yiyen insan da hoş görünmediğinin farkindadir (belki de değildir , yoksa yemezdi) .

Mesut diye bir arkadaşim vardi ilk okulda . Tirnaklarimizi kesmiş miyiz diye hoca kontrol ediyordu , ben kesmemiştim . Mesut da tirnaklarini köküne kadar yiyen bir çocuk o zamanlar , bana dediki ''uzat hemen yiyim hoca gelene kadar hadi '' dedi . Yedirmedim tabi ama adamin söylediğine bakar misin :)

1|0
    0|0
  • çooooook çok stresli değilsem yemem. yiyen insana da yeme derim samimi bir dille :D etrafmda varsa çekirdek falan veririm. yoksa elleriyle oynamaya çalışırım (kişilik dişi ise tabi) O da olmadı.. yeme ulan! der döverim :D

dövme olayı belki abartı olabilir :D ama yememesi için elimden geleni yaparım. tırnak yapısını elin güzelliğini vs komple bozar zira.

1|0
    0|0
  • Çok Seviyorum Özellikle Mangalını.

1|0
    0|0
  • Tırnakları yemıyorum yıyenden de nefret ederım de bu tırnak yanlarındakı seyler benı fıtıl edıyor.

1|0
    0|0
  • tırnaklarımı yerim özelliklede ranch sos ile harika gidiyor denemenizi öneirrim :D saka len saka ben tırnak yemem yedirtirim :D

1|0
    0|0
  • Tırnak yedim uzun süre hatta yemek değilde parçalayıp parçalayıp tükürürdüm . Bunu yapmamdaki sebep ya sinirimden ya utandığımdan ya da can sıkıntısından yapmamdı . Yapan insanları anlıyorum bu 3 sebepten birisi mutlaka vardır diye düşünerek hak veriyorum . Bırakılmayacak bişey değil ben bağımlı gibiydim o derece . Tırnaklarımı hiç kesmezdim dişlerimle ne kadar düzeltirsem işte . 2 yıldır tırnaklarımı ağzıma dahi götürmüyorum bırakıcağım dedim bıraktım . İsteyince oluyor yani :)

1|0
    0|0
    • olmuyor yav :(

• 10 seneye yakın yedim ama 2 senedir yemiyorum . Bırakmak istiyosan 1 hafta yememeye çalış tırnakların uzayınca kes tırnak makasıyla . Böyle böyle yap haftada bir kere . Alışırsın tırnak kesmeye yemezsin.

• Tırnaklarımı yemem. Çok kötü bir alışkanlık, çevremde yiyen arkadaşlarımı farkında oldukça uyarırım.

1|0
    0|0
  • Tırnaklarıma önem veririm, yemem.

1|0
    0|0
  • hayır öyle bir alışkanlığım yok..

tırnak yiyen kişi bana tedavi edilmesi gereken hasta gibi geliyor...

1|0
    0|0
  • şuan sıkıntıdan yiyodum farkında bile degildim :D şimdi farkettim ama ymeek denmez ısırır tukururum :D ama dışarda yapmam

1|0
    0|0
  • benim bir arkadım var geneldeokey oynarken yiyo uyuz oluyom ya kim bilir adam tuvalete gidiyo g tünü yıkıyo sonra tırnakların arasına bo ku giriyo sonrada yiyo yaa irenç :D

1|0
    0|0
  • Bazen bir şeye dalıp gittiğimde,örneğin ; hoşuma giden bir film olduğunda bir bakıyorum parmağımın biri çaktırmadan girivermiş dişlerimin arasına ama yemeden diğer elimle vuruyorum diğer elime.

1|0
    0|0
  • tavsiyem kuru kuru yemesinlr.mayonez ve ketcapla güzel gidiyor.bide yanında milli içeceğimiz olan ayran tüketsinler

1|0
    0|0
  • Ne işe yarıyor diye yemeyi denedim de...

Nasıl yapılıyor bu?

1|0
    0|0
  • yemem yiyene niye yiyosun demem

1|0
    0|0
  • Yemem

1|0
    0|0
  • yiyen bir arkadaş vardı.erkek.annesi acı oje sürmüştü.

1|0
    0|0
  • Yıyenler doktora gıtmesı lazım bu hastalıktır cunku

1|0
    0|0
  • beni görseler dövecekler heralde

1|0
    0|0
  • hayır yimem

1|0
    0|0
  • Çok severim aslında tequilashot mani oluyor :(

1|0
    0|0
  • Yiyip bitirenini gördükten sonra bakış açım değişti artık bakamıyorum :)

1|0
    0|0
  • yemem

1|0
    0|0
  • Stresli olduğumda koparıp atarım yutmam. Bu yüzden fazla uzamaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Yemem, yiyene de mani olurum.

1|0
    0|1
  • Eskiden yerdim..şu ansinir oldugumda da yerim ama eskisi kadar asiri degil. Igrenc bisey belki ama aliskanlik olmuş.

1|0
    0|0
  • Oje sürdüğüm için yemem. Yiyenlere de acıyorum, yazık o tırnaklara.

1|0
    0|0
  • Yemem.

Problem davranışlar itina ile söndürülür.

1|0
    0|0
  • İstek dışı bir şekilde evet..

1|0
    0|0
  • Yemem yiyenlerin eline vururum

1|0
    0|0
  • Yemem yiyenin de ellerinden vurarim.

1|0
    0|0
  • midemi bulandırır özellikle erkeklerde tiksinç gelirr

1|0
    0|0
  • Yemem.. Yiyenlerde gözüme batmıyor nedense. :/

1|0
    0|0
  • Yemem asla yiyenleride igrenc bulurum

1|1
    0|0
  • bu yıl bağırsağımda kurt var diye bıraktım o mereti.

1|0
    0|0
  • yemem tırnaklarımı çok seviyorum

1|0
    0|0
  • Yiyorum ama yutmuyorum

1|0
    0|0
  • Şayet ben yiyorum hoş bisi olmadıgının farkındayım ama alışkanlık ıste

1|0
    0|0
  • tırnak pis bişi :/

1|0
    0|0
  • Ben yerken iyi de başkasını görünce midem bulanıyo.

1|0
    0|0
  • Her iki cinste de en nefret ettiğim şeydir.

1|0
    0|0
  • Evet yiyorum istemsiz =(

1|0
    0|0
Yükleniyor...