Gezi parkı yüzünden tv açmıyoruz yahu artık gerçekten bıktırdı

ya gezi parkı muhabbeti artık baydı...iyi tamam en başta güzel tepkiler olduiyide artık haklı iken haksız konuma düşmeye başladınız.adam fikrinden de zikrinden de vazgeçmeyecek.4 tane cana mal oldu.hala televizyonda tam böyle anarşist tipli bir kız seçmişler özellikle birde direnişimiz devam edecek diyerek sloganlar atarak gösteriye devam .gezi parkının maliyetini geçti ülke çapında oluşan zarar.

bilmiyorum benimle aynı düşünen var mı ?

vatanseverlik ölçüsünün dışına çıkmaya başladı bence

Güncellemeler:
arkadaşlar bana vatanseverlik dersi vermeye kalkaarak basitleşmeyin.madem bu kadar seviyordunuz bu ülkeyi 30 yıl boyunca terör yüzünden ne ocaklar söndü ne analar ağladı bir kişi çıkıpta değil yürüyüş slogan atmadı.Beni yargılamayı bırakın.Gezi parkı olayları 4 tane cana mal oldu.gösteri yapan insanlar ellerinde bira ile sırtında Türk bayrağı yolda bağdaş kurup istiklal marşı okuyor.Marşımız o kadar ayağa mı düştü...kendi kendimizi rezil eder olduk
muhabbet çok çirkinleşti.bana hakaret edenden tut onursuzca saldıracak kadar alçalan.bilgisizliğini kapatmak için olaylardaki eleştirdiği polislerden farkı kalmayan arkadaşlar var.onlara arkadaş bile demek zor geliyor.ya oturduğu yerden siyaset yapan arkadaşlar var.tek söz ister kaptan olun ister tayfa bu ülke batarsa hepimiz batarız.herkese iyi geceler...

0|0
16|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sen soruyu yanlış yerde sordun kardeş, burda herkes aşk peşinde, bana baktı naapsam bana selam verdi hoşlanıyormu peşinde(sözüm %80'ne).. bu tarz soruları gördüklerindede hiç bişey bilmeden popülaritesi yüksek mini etekli kızlar ve kıl kuyruk erkekler gösterilerde oldukları için direneceğiz diyip dururlar ama bişeye direndikleri bile yoktur tembelliklerinden açıp bir haber bile okumazlar neyin ne olduğunu bilmezler, amaçsızdırlar yani... bak artık başbakanın ılımlı yaklaştığından İstanbul halkı istemiyorsa gezi parkı kalır denildiğinden, avm yapılmayacak dediğinden.. belediye başkanının artık ne yaparsak halka sorarız dediklerinden bile haberleri yok bunların... :) sadece gülüyorum... Sor bakalım ne için direniyorlarmış!.. neye direndiklerinden haberleri yok... ama doğru ya bunlar direnmenin ne olduğunu bile bilmiyorlar...

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 16

• Pardon ama siz nerde yasiyorsunuz? Benim bildigim kadariyla Türk kanallari Geziparki olaylarini göstermiyor! Ayrica suçu halkta aramayi birakin artik!.Burada bütün görev hükümete Erdogana düsüyor.Ortami sakinlestirmek yerine hala '' BEN '' diyor.Basbakan degil sanki Kabadayi!.Öyle sivri zehirli bir dili var ki, halkinin isteklerini dinleyip orta yolu bulmasi gerekirken kavga ediyor!Kafa tutuyor!. Ben avrupadayim.Avrupada ki kanalarda bile Türkiyedekinden daha fazla gösterildi.Halen gazetelerde hergün bir Geziparki olaylarindan resimler haberler çikiyor.Türkiyede ki gazetelerin hepsi sadece Tayipten bahsediyor.Sanki hersey güzelmis gibi peki siz bu durumda hangi arada biktiniz? Dünya Erdogani Diktatör Fasist ilan etti.is yerinde ki arkadaslarim izne gelecekler.istanbul Belek'e, Kemer'e uzakmi yakin mi diye soruyorlar.insanlari korku bürüdü hep o hep BEN! BEN! BEN! Diyee halkina kafa tutan Diktatör yüzünden!.Ülkeyi cehenneme çevirdi!. 2-3 Agaç diyorlar.Nedense hiç biri, bir AVM ugruna Alisveris merkezi ugruna ülkeyi savas alanina çevirdi bu nasil Basbakan demiyorlar!.Erdogandan iyice nefret ettim.Lanet herif hastaligi yiyip bitirse de kurtulsak!.Halkindan oy isterken iyi, ama isteklerine gelince böyle köpek gibi saldirip kavga ediyor.insanlarin herseyine karisiyor.insanlarin yapacagi cocuk sayisina bile karisiyor, bir kadinlarin Med markasina ve boyutlarina el atmadigi kaldi!. Bu olaylari istese Basbakan bugün bitirir.Ama isine gelmiyor.Ne tatliymis su AVM!

4|1
    1|3
    • ben doğuda yaşıyorum.uniformalıyım.Madem bu kadar rahatsızsın zamanında oy vermese idin

• SORAN Kisi; Bunu link izle o %5O kim cevabini bu videoda bulabilirsin.Ben Akp'ye oy versem böyle tepki göstermem degil mi? Ben daha hiç bir partiye oy vermedim! insallah gelecek seçimlerde oyumu kullanacagim ama bu Akp olmayacak!.Kuranda ZULM'e yer yok.Halkina ZULM edenleri desteklemek günaha girer. ;)

• çok doğru söylediklerin resmen egoist adam

• Yetkilerini halkı sakinleştirmek için kullanabilecekken zorbalıkla hala borusunu öttürmeye çalışıyorsa biz de saltana peşkeş çektirmeyiz ülkemizi..

Bilin istedim.

1|1
    0|0
  • biraz vatan sever ol bee git tabak canak vur millet gozlerini kaybediyo iste busunuz siz... umursamaz seyler

1|3
    1|4
  • Kusura bakma ama toplasan anca 3 gün doğru haber yapmışlardır hatta o kadar bile değil.

Kalan saatlerde çanak yalamakla meşguller.

1|3
    0|0
  • hangi kanalda ?

1|1
    1|3
  • Valla daha sürecek gibi hep dhkpc yüzünden .

0|4
    2|1
  • kitap oku ne güzel

1|2
    1|0
  • tv ni gönül rahatlığıyla aç arkadaşım zaten onlar yaşananları göstermiyo ! Bu arada sana ekstra bir laf etmem çünkü şuan tv izleyemiyorum diye şikayet eden zihniyet ne desem anlamayacaktır belli.!

1|3
    2|1
    • bebeklerinize de aldınız gittiniz ya oraya ezikleri oynamak için.. görüyoruz hepsini medyayı suçlama

SADECE YEMİYORUZ

• @twiitternevin-kyq link bu soruda

twitternevin-kyg

11 saat önce

biraz daha orada kalırlarsa ayaklarından vurulsunlar!

bölücülük ve terörizm bu başka hiç bir şey değil! Atam olsa İstiklal mahkemelerini kurardı şimdi

deyip provakotörlük yapmadın mı sen? daha başka bir çok cevabın var. Sie yürü git senin gibilerle muhattap olmam ben.

• kesinlikle katılıyorum artık yetti diyoruz ama anlarmı bunlar

0|4
    6|5
  • Ya tv ne veriyor ki

Adam bu insanları dinleyecek ve ona göre hareket edecek

Bu ülke onun at koşturduğu bir yer değil

Kendinden olmayanlara kulak vericek ülkeyi böldü kendi yaptı

Niye başbakana laf etmiyorsun hala geri adım atmıyorsun diye

0|1
    0|0
  • Kisaca b.kunu cikardilar, memleket kurtardiklarini zannettiler bir eylemci olup ve Tc yazarak facelerde :/

0|1
    7|3
    • evet haklısın .. senin gibi yapmaları lazım koca kıçını devirip oturup mücadele edeni eleştirmek daha hayırlı ve onurlu değilmi. sen ne tepki verdin ülken için söylede senin yolundan gidelim.. senin doğrun neyse onu yapalım.. zavallı olmaya zavallısında bari bize belli etme git köşede sefil haline yan ..

• keşke biraz Türkçe yazabiliyor olsaydın anlardım ne demek istediğini veya sen hangi dilde yazmaya çalıştıysan söyle biz bide o dilde anlamaya çalışalım.

• Senin kdr olmayabilir utanacak miyim? Sehit olsa bu kdr çaba gostermezsiniz geei parkiymis mis mis...

• Buyrun teme alalım sizi şuan kadikoy uzunçayırda gaz yiyoruz binler toplandık. #heryertaksimheryerdireniş

3|3
    0|1
  • televizyon acamiyoruz demissinde akpnin kanallari zaten bu olaylari gostermiyor

0|2
    0|0
  • adam vazgecmiyecekmis :D bizde vazgemeyecegiz :D yarin hepimiz taksimdeyiz ;)

3|2
    1|2
    • başbakanın vazgeçmediği ne? senin vazgeçmeyeceğin ne?

• tv lar gezi parkını zaten göstermediler be arkadaşım sen ne ara bıktın ?

bu aksam gördüklerin gezi parkı değil bu akşamkiler zulümdür insanlık ayıbıdır ve en önemlisi kula yapılanların herbiri günahtır !

1|2
    0|1
    • abe düz kontak arkadaşım senin muhabbeti nereden anladığın burdan belli.

tv ler gezi parkını göstermiyor evet doğru ama o park yüzünden meydana gelen bu olayların genel adı gezi parkı olayları oldu o bakımdan öyle yazdım

• ben dağ dan bahsettim çünkü sen dağ dedin şehirmerkezinde elbetteki internet çekiyordur doğulu arkadaşlarımda var tek bir noktadan ibaret olmadığını biliyorum ama sen dağ dedin

• dağ bölgesinde karakollarda kalırsın.bazı yerlerde de kalekol vardır.tokinin yaptığı karakollar.yaz google amcana oku biraz .bizde insanız belli şekillerde hayatımızı idame ettirmek zorundayız iletişimi kullanıyoruz..ailelerimizle görüşüyoruz.heryerde aynı şartlar geçerli değil.bende 3g çekiyor napim yani çekiyor...arayıp trceli iptal edin lan burdaki 3g yi mi diyeyim

• Halkını dinlemeyen diktatör işte napalım diktatöre boyun mu eğelim? Basbakan halkını dinlemek zorunda.

2|2
    2|3
    • ha böyle yapınca dinledi mi...35000 şehit varken bu halk dinlenmemiş şimdi mi dinlenecek

• Diktatör kendi sonunu yazıyor boyle yaparak.

Erkekler Ne Diyor 7

• sen halen olay üçtane ağaçmı sanıyorsun emmioğlu maliyet diyon iç diş borç 140milyardan 340 milyara çıkmış 30.000 gezi parkı kadar zarara sokmuşlar 11 senede sen bıktım açamıyom diyon açma zaten vatanı uzaktan sev sen atalarımız 10 gün parkta yatmayı değil yıllarca siperde uyumayı göze aldı bu daha başlangıç.

1|1
    0|0
    • üstadım bilip bilmeden konuşma yok vatanını uzaktan sev bilmem ne utanmasan benide terörist sıfatına sokacaksın.bu kadar ayaklanacaktınız 30 yıldır bu ülkenin kanayan yarası terör belasının aldığı canlar yıktığı yuvalar yüzünden bu millet niye ayaklanmadı

• saçmalama binlerce kez sokaga döküldü terör için hatta sokaga dökülmeyi bırak eli öpülesi nalar babalar en kıymetli yavrularını vatan sagolsun diye feda bile ettiler. sokaga dökülmekte bu fedakarlık karşısında bişeymi?. zaten böyle bir benzetmeyi neye dayanarak yaptın anlamadım ama neyse?..

• ya bırak sanki bilmiyoruz 3 gün sokağa çıkıldı sonra hayat devam etti.senin kapasiten anlamaz işte kardeşim ülkenin ismi yurt dışında terör ülkesi olarak olaylar ülkesi faşist ülke olarak tanınıyor ...üç tane slogan atınca vatan mı kurtuldu

• Yandaş Medya son 1 Haftadır olayları yayınlıyor daha öncesine Kadar sadece Halk Tv ve Ulusal Kanal yayınlıyordu milleti dizilerler ,Yarışmalarla uyutuyordu Direniş bitmez esas daha yeni başlıyor

1|3
    0|2
  • Yahu olayları veren kanal mı var? İşte bak demek ki medyaya hala inanan insanlar var. Olayları yabancı kanallardan izliyorum düşün artık !

0|2
    0|0
    • Terör diyip durma istersen. Asıl terör şuan gezi parkında boy gösteriyor - şekil polis.

• katılıyorum ilk başta meydandailerin %5i çevreciydi şimdi meydan da olanların hepsi devlet düşmanı

0|1
    0|1
  • Evet aynen herkez ne siyaset uzmaniymis daha önce sakli bir duygu misali;))))

1|1
    1|2
  • Televizyonlar, 1-2 kanal hariç, Gezi Parkı'ndaki olaylardan bahsetmiyorki hiç..

0|0
    0|0
  • aynen yav.geçen bir haber okudum israil gezi parkı olayları yzünden çok sevinmişç

0|0
    1|2
Yükleniyor...