Erkek arkadaşıma ulaşamıyorum merak içindeyim...

Arkadaşlar kendimi iyi hissetmiyorum, erkek arkadaşım her gün çalışıyor. Cumartesi günleri uzun çalışıyor mesela 2 hafta önce sabaha doğru evdeydi, bir firmanın makinalarını temizliyorlar, çok yoruluyor ve ztn dün bu yüzden az kızmıştı bana. Bu aralar çok yoğunum biliyorsun az anlayış göster dedi buluşamayınca. Bugün hiç sesini duymadım 1 mesaj bile yok kafayı yicem merak ediyorum. Aradım yazdım cevap yok! Acaba daha dünki tartışmanın etkiside olabilirmi çünkü kızdı sonucda, ve bugünde ses yok! Genelde iş bitince yazar ve ya arar belkide çalışıyordur, whatsappede girmemiş hiç. Arka arkaya ararsam kızcak diyede korkuyorum, ben sana demedimmi ben cevap vermiyorsam demekki çalışıyorum dicek ne yapsamki ? Abartıyorumda belki bilmiyorum...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• adam zaten sana durumunu anlatmış az anlayış göster sende o sen gibi evde yatmıyo akşama kadar çalışıyor

0|0
    0|0
    • o da aynisini söyler her zmn :)

Erkekler Ne Diyor 4

• yatıyodur :D

0|0
    0|0
    • sanmiyorum :) uzun calisiyor cumartesi günleri

• adam yoruluyor.. bide sen yorma..işi bitince mesaj atar..

0|0
    0|0
    • haklisin aslinda, biraz fazla üstüne gittim kesin ama bende hakliyim merak ediyorum sonucda

• yazdi..bana kizginmis hareketlerime dikkat edecekmisim sevmedigi hareketleri nasil bile bile yaparmisim

• dedigim gibi.. beklemek bazen ise yarıyor.. bundan sonra daha dikkatli ol.. calışırken.. üstüne gitme

• Meşguldür ya takma kafana.

En geç yarın döner sana

0|0
    0|0
    • insallah, ben az abartmayi severim mesajlar yazdim bitmedimi daha hala is falan diye

• polise jandarmaya kayıp ilanı ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yorgunmus ustune gitme fazla bisede yazma

0|0
    0|0
    • uff canim bir bilsen nasil merak ettigimi

• vermiyor canım iste bu yüzden merak ediyorum

• hee pardon ya :D,ama belki uyumustur ya da hala calisiyordur,yazarya merak etme

Yükleniyor...