Beni sinirlendirdi gerçekten. Israrcı olmak iyi mi?

Benden hoşlanan biri var. Düşünün beni tanıdığında daha 12 yaşındaydık. Artık ben 18 yaşındayım o 19 yaşında. Aradan seneler geçti. Çocuk beni seviyordu sevmesine..Ama hani biz taşındık birdaha görmedim onu. Geçen sene teklig etti. Kabul edemeyecğimi ona karşı birşey hissetmediğimi söyledim. Nazikçe. Sonra bana bu sevgililer gününde bir mektup yazmış. Çok güzeldi ne yalan söyleyeyim. Ama ona yine hiçbir şey hissedemedm. İstemediğimi söyledim. Ama o ısrarcı... Sınfıma gelmiş benimle konuşmak için... Dersime girdi. Gitti en köşeye oturdu. Sınıf arkadaşlarıma hakkımda birşeyler söylemiş. Beni anlatmış falan. Açıkçası rezil hissettim ben kendimi. Bunu yapmasına gerek yoktu.Hoşlanmıyorum niye bu kadar diretiyor? Nefret ediyorum şimdi ondan. Bunu mu istiyor yani? Siz siz olun ısrarcı olmayın.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• sen kendini ifade etseydin tam olarak böyle bisey yapamazdı hata sende cünkü o senin yaptıgın hareketleri naz yaptığını sandıgı icin böyle bir olaya giristi simdi hatayı birazda kendinde gör onda degil

0|0
    0|0
    • Naz mı? Geçen sene teklif etti dedim ki sana karşı bir şey hissetmiyorum. Görüşürüz demeyeceğim. Görüşmeyeceğiz çünkü.. Bu sene mektup yazmış.. Arkadaşıma dedirttim ki İSTEMİYORUM. anlamıyor. Facebooktan ekledi kabul etmedim. Anlamadı bunun neresi naz ya

• ben aşk meşkte düşünüyorum.. Öyle konuştuğuma bakma çok canım yanıyor o durumdanda ama hiçbir şey şu geziparkı olaylarında verilen hasar insanların yaşadıklarından önemli olamaz

• katılıyorum bastan sona kadar aklımız birmis :D

Erkekler Ne Diyor 3

• ısrarcı olmak sonunda hedefi elde etmeyi sağlar

0|0
    0|0
  • cocugun bundaki günahı ne.. seni sevmiş.. bu nefret niye..

0|0
    0|0
    • Günahı yok. Niye sınıfıma geliyor bu işi yapmanın daha başka yolları yok muydu yani?

• :D bencede bakmasaydı keşke...

• essk degil ya.. oda anlar elbet

• her nefretin sitemin altında büyük sevgiler yatar ona bir şans verseydin belkide çok mutlu olacaktın.

0|0
    0|0
    • bilemeyiz. Belki... Ama onun yüzünden zor zamanlar geçirdim bununla ilgisi olabilir. Evimizi izliyordu. Sanırım soyunurkende gördü beni. Psikolojim bozulmuştu onun yüzünden. Evden dışarı çıkmıyordum sürekli perdeleri kapatıyordm

Kızlar Ne Diyor 1

• Oha ulan senelerce sevmiş seni daha ne istiyosuuun

0|0
    0|0
    • ama ben sevemiyorum şimdi elimden ne gelir? 12 yaşında tanışıyoruz seneler sonra çıkıp hep seni sevdim diyor. Bir anda ona nasıl aşık olabilriim

• Hayır. Beni sevdiğini söylemiş. Ailem hakkında kçük bir yalan söylemiştim. Sayesinde oda ortaya çıktı. Annemin babamın mesleği.. Yok efendim kardeşlerim.. Babamın ismi bile.. Lan bunları ne diye söylüosun ne yani?

• haklısın,sen sevmiyorsan salla önemli olan sensin.

Yükleniyor...