Spor yapan ve suplament önerecek var mı?

Arkadaşlar spor yapıyorum ama yoğun tempoda iyi beslenemediğim için suplament almaya karar verdim.
180 65 civarı kilom

Allah için bilen biri bir şey önersin karbonhidrat mı protein mi kretain mi ne almam lazım?

Birde hangi marka, Olipm, muscletec, hardline weider hangisi iyi
arkadaşım olimp al diyo ama emin olamadım

Yardım lütfen 😰😰😰

Güncellemeler:
29gün Off yağlı pislikler 😒
28gün Olimp gainer aldım arkadaşlar nasıl?
Muscletech alcaktım aslında ama olimp sattı adam içerik yönünden kazık yemedim değil mi
Aklıma takıldı?

0|0
0|6

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• mass gainer kullan ayda 5 kilo hacım kazanırsın fitness yapıyorum bende hoca eşliğinde programsız yapma saçma oluyor aynı zamanda beslenmek işin yüzde 60 i yüzde 30 ı spor yüzde 10 uyku azim ve gerçek anlamda istemen gerekir yoksa salona parayı yatırıp gitmessin ilk hafta kesin git o dönem zor oluyor sonra hoşuna gidiyor kanatlar çıkınca kollar hacım kazanınca gogus de büyüme olunca ama bunlar da hemen olmuyor 😂

0|1
    0|0
    • 29gün

Gitmiyom zaten bu aralar hava soğuuunca hevesim kaçtı sjks
      Mass mı bu kadar mı ismi

• 29gün

dostum bir ay sonra basma suplimet de hemen başlama niye diye sorma bende bilmiyorim hocam öyle demişti bana 😂

• 28gün

Baya oldu aslında 2 -ay falan düzenli gitmedim 3 kilo almıştım yarısını geri verdim

• En iyisi weider ama sana hardline 3 matrix önerebilirim

0|1
    0|0
    • 28gün

Olimp nasıl

• 28gün

Protein alcam galiba
      Gainerda da muscleteck iyi galiba?

• 28gün

En iyi gainer dymatize süper mass ama olimp hakkında pek bilgim yok

• 6 ay doğal çalış sırtını ve bacaklarını özelikle sonrasına bakarız..

0|1
    0|0
    • 27gün

Olimp gainer aldım nasıl sizce?
      Birde programımda daha önce gittiğim yerde az tekrar yapardım 6 8 gibi burda 12 tekrar yazdılar ben böyle daha az verim aldığım düşünüyorum farkı ne acaba?

• 27gün

6-8 kütle için ideal birde sırtını bacağını çok iyi çalıştırmak gerek. yoksa vücudun iyi olmaz

• Doğal şeylerle beslen

0|1
    0|0
  • Neye ihtiyacın varsa onu alırsın biz ne bilek âQ

0|0
    0|0
  • Karbonhidrat tozu alman ve kilo 75lere cekmen senin icin daha faydali olacaktir ama kesinlikle ana öğün yerine kullanma bu zamazingolari. Gold standart ortalama bir performans saglar tavsiye edebilirim

0|1
    0|0
Yükleniyor...