İnternette yazıştığınız kişiyle bunu yaptınızmı..!

İnternette en alakasız sitelerde yazışa yazışa arkadaş olduğunuz bir insanla yakından görüşme fırsatı buldunuzmu ve buluşunca ne yaptınız ne konuştunuz..sıkıldınızmı biraz çekingenlik v.s.. kız kıza olur, erkek erkeğe olup dostluk olur ya da erkek kız tanışıp aşka kadar hatta evliliğe kdr giden maveralarınız burdan anlatabilirsiniz. Teşekkürler..

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• Evet önce abi ayaklarında sonra arkadaş derken 2yıl çıktık çok sevdik mesafeden dolayı ayrıldık :( Ama hiç bir zaman kötü hatırlamayacağım onu :)

0|1
    1|0
    • sevgili derken bildiğimiz özel ilişki içinde olmak gibimi yani ufak çaplı sevişme öpüşüp koklaşma..yani herkezde olabilen durumlar gibimi..iyi insanlar olmasıda iyi de işte bazen hiç beklemediğin gibi çıkıyor..ama en önemli şey saygı..bir insanda olması durumunda korkma ondan..

• Teşekkürler :)) cevapların için..

Kızlar Ne Diyor 10

• görüştüğüm kızlar olmuştu; ama koptuk gitti sonra.

0|0
    1|0
  • nickiminaj ile şehvete tırmandık 3<

0|0
    0|0
  • Evet buluştum .Burda nasılsam reelde de öyleyim .Çekingenlik falan yaşamadım ,gayet güzeldi.

0|0
    1|0
  • ben görustum tanıştım unuttum :)

0|0
    1|0
  • İlişki bile yaşadım mınagoin

0|0
    1|0
  • Konser arkadaşlığı için tanıştığım oldu.

0|0
    1|0
  • sevgili bile olup aynı evde yaşadık

bi tane de büyükçe bir kız grubumuz olmuştu bir zamanlar ama o kadar hatunu bir araya toplayınca mutlaka bir arıza çıkıyo, çıktı da grup dağıldı ama çoğuyla hala görüşüyorum çok sık olmasa da

0|0
    1|0
    • sevgili olduk derken şimdi int. de tanışıp bir erkek bir kız sevgilimi oldunuz (hmn bir espri yapayım böylemi olmalı solmalı sevgililer :)) neyse bütün kızlar toplandığınızda neden sorun çıksın ki..biz erkekler toplanınca pek çıkmaz sorun..

• evet 5 parmağın beşinin bir olmadığı gibi..bu arada adınızı bağışlarmısınız..faceden arkadaş olmamız mümkünmü..! dostça soruyorum..!

• facebook kullanmıyorum

• Yazışmadan öteye gitmedi ciddi değillerdi

0|0
    1|0
  • evt oldu öyle bir iki erkekle nette tanısıp dısarda görüstügüm ama ikinci görüsme olmadı cünkü ilk görüsmeden ya benden beklentisini göremeyecegini anladı ve bir daha görüsmek istemedi ya da ben benden beklenti içinde oldugunu anlayıp bir daha görüsmedim sözün özü netten arkadas sevgili edinilmiyor neyse ki bunu denedigimde yasım kücüktü tecrübesizdim yani simdiki aklım olsa asla böyle sanaldan arkadas edinmeye calısmam..

1|0
    1|2
    • aslında iyi insan kötü insan niyeti bozuk adam belli değil ya işte o yüzden bence iyiside denk gelebilir ama sana denk gelmemiş...ama gende diyorum ki çevreden bildiğin iyi tanıdığın insanla yaşamak daha iyi gibi..

• buldum görüştüm sevgili oldum ayrıldım

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sevişiyoruz.

1|0
    0|0
    • sen çaktırmayana kadar iyi gidiyordum

• eskiden sevişerek evlenmek deyince öpüşe öpüşe nikah memurunun evlilik sorularını cevaplamakta zorlanan sonrada hemen gerdeğe çıkanlar olarak anlıyordum..

• Arkadaşlık, ilişki oldu.

İlişki kısa sürdü. Arkadaşlarla da uzun zamandır görüşmüyorum. Belki yine toplanırız.

0|0
    0|0
  • Çok iyi arkadaşlarım oldu

0|0
    1|0
  • Çok rahat konuştuğum ve arada küfür kullandığım için yanımda daha da rahatladılar..

0|0
    1|0
  • var ya çok var öyle tanışan tabi çevre onaylamıyorum ama. erkek kadın olunca Siteden bulduğun hatuundan ne iş çıkar diye bir düşünce sistemi var

0|0
    1|0
  • bir fotoğraf paylaşım sitesinden 26 yaşında ingilizce öğretmeni bir bayanla tanıştım. 1 ay sonra buluştuk, 2 ay sonrada seviştik. 12 şubatta ayrıldık. unuttuk birbirimizi... şimdi mi? hala o siteye üyeyim. sanırım o da başka rumuzla üye...

0|0
    1|0
  • erkek erkeğe buluştum, arkadaşlarım oldu

kızlarla da buluştum sevgilim oldu :)

0|0
    1|0
    • ne mutlu sana..cidden düzeyli bir şekilde saygılı bir şekilde bunları yaşamayı bende çok isterdim..valla hiç olmadı..

• o oyun sitesinin adresini verebilirmisin..bir gireyimde ortam renk gelsin :))

• Site degil. Wow

Kiz ayarlamak imkansizdir o oyunda. Ugrasma bosuna. Herkes ben degil ;)

• Buluştuklarım oldu çay kahve sohbet çekinme sıkılmam olmaz

0|0
    1|0
    • ben feysden yazdığım sevgi ve aşk içerikli mesajlarımı düşününce biraz utanıyorum karşı cinsimde Kemal sunalvari şekilde :)) ayy kıpkırmızı oluyorum aklıma gelince utanıyor keşke yazmasaydım falan diyorum..

• zamanla düzelirsin

• hasta olduğumu sanmıyorum sadece bir ruh halindeyken söylediklerim bir başka ruh halindeyken biraz garipsiyorum..o an farklı düşünüyorum belki ama sonrada çok aşırıya kaçtığımı düşünüyorum belkide..

Yükleniyor...