Yüzme biliyorum ama neden yüzemiyorum?

Merhaba arkadaşlar 18 yaşındayım. Şimdiye kadar yüzme kursuna gitmedim kendi bildiğim gibi yüzüyorum açılsam bile sıkıntı yaşamıyorum. Ama yüzme kursuna başladım nerdeyse nerdeyse 1 hafta olacak kulaç atarken bile yamuluyorum dibe batıyorum bir şey oluyor. Denizde iyi yüzerken tekniğiyle öğrenince hiçbir şey yapamıyorum neden sizce

Güncellemeler:
22gün Nerdeyse 1 ay olacak diyecektim

0|0
2|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Korkuyor musun?
    Yani hocaya sorsana bize soracağına çünkü ben 4 sene de bir yüzerim unuturum biraz ama 5 dk da alışır yüzerim mesela havuzda.
    Alçak havuza gir korkun gider alışırsın. Normalde havu 1.50 başlar 2metre çıkar diye biliyorum tabi değişkendir de yani korkudansa biraz garip 1 ayda.

0|0
    0|0
  • Yüzme biliyorum diyen bir çok kişi karadaki balık gibi çırpınıyor :D demek ki bilmyiosun

0|0
    0|0
  • deniz tuzlu su oldugu icin ustte duruyorsun. kursta havuzda tatli su oldugu icin zorlaniyorsun normal

0|0
    0|0
    • 22gün

Yok be abi ne alakası var sende ne yaptın :)
      Şahsen ben havuzda daha güzel yüzerim ben de çok yüzmem de 2 metre civarında havuz da denizden daha güzel yüzüyorum ben mesela. Bu arkadaşın olayı korkmaktır bence.

• alaylı yüzüyormuşsun mektepli olmaya karar vermişsin. mektep iyidir mektebe gitmek lazım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• deniz tuzu havada tutar o yüzden alışana kadar nefesinin yarisini içinde tut öyle nefes al içinde sürekli hava olsun

0|0
    0|0
  • Çok ilginç😄 bende kendi çabalarımla öğrendim açılıyorumda

0|0
    0|0
Yükleniyor...