Yalnız yaşayan erkekler için pratik yemek tavsiyeleri ?

Makarna , hazır çorba , fast food falan bıktım şöyle değişik yapımı kolay uzun sürmeyen tatlar arıyorum . Bu konuda bildiğiniz pratik yemekler var mı ?

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• fırında tavuklu sebze

sebze yemekleri (yeşil fasülye, türlü, mantar sote) aklıma gelenler bunlar ya da yapabildiklerim bunlar emin olamadım

1|0
    0|0
    • Mantar severimde sotesini becerebilirmiyim bilmiyorum zahmetli biraz elim pek yatkın değil . Tavuk ve yumurtaya falan alerjim var yiyemiyorum onları .

• aslında sebze yemeklerinin mantıgı cok basit. yıka kes dogra koy bir kenara. sonra tava tencere neyse yag tuz sogan salca. sonra sebze ve su.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Yumurtalı ekmek, çılbır, patates salatası.

0|0
    0|0
    • Yumurtaya alerjim var maalesef . Çılbır ve patates salatasını biraz açar mısın ?

• Patates salatasında patatesi haşlayıp içine maydonoz, domates vs koyup salata gibi yiyorsun. Çılbırda yumurta yemegi idi ozaman o olmaz.

Fırında patates yapabilirsin veya sebze kzartmasıda olur.

• Fırında patates olabilir teşekkür ederim .

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence ne bulursan iç içe dök uydur. Yemek yapmayı öyle öğrendik bekar evinde. /: deneme yanılma yoluyla güzel şeyler yapmayı öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Barbunya ve fasulye pilaki yemekten tat alma duyum hissizlesti onlara karsi. Tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
  • bim e git.en basitinden barbunya pilaki çok güzeldir.

1|0
    0|0
  • en vazgeçilmz zevk menemen.. dur ya hatta yarın yapiyim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...