Yalnız yaşayan erkekler için pratik yemek tavsiyeleri ?

Makarna , hazır çorba , fast food falan bıktım şöyle değişik yapımı kolay uzun sürmeyen tatlar arıyorum . Bu konuda bildiğiniz pratik yemekler var mı ?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• fırında tavuklu sebze

sebze yemekleri (yeşil fasülye, türlü, mantar sote) aklıma gelenler bunlar ya da yapabildiklerim bunlar emin olamadım

1|0
    0|0
    • Mantar severimde sotesini becerebilirmiyim bilmiyorum zahmetli biraz elim pek yatkın değil . Tavuk ve yumurtaya falan alerjim var yiyemiyorum onları .

• aslında sebze yemeklerinin mantıgı cok basit. yıka kes dogra koy bir kenara. sonra tava tencere neyse yag tuz sogan salca. sonra sebze ve su.

Kızlar Ne Diyor 1

• Yumurtalı ekmek, çılbır, patates salatası.

0|0
    0|0
    • Yumurtaya alerjim var maalesef . Çılbır ve patates salatasını biraz açar mısın ?

• Patates salatasında patatesi haşlayıp içine maydonoz, domates vs koyup salata gibi yiyorsun. Çılbırda yumurta yemegi idi ozaman o olmaz.

Fırında patates yapabilirsin veya sebze kzartmasıda olur.

• Fırında patates olabilir teşekkür ederim .

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence ne bulursan iç içe dök uydur. Yemek yapmayı öyle öğrendik bekar evinde. /: deneme yanılma yoluyla güzel şeyler yapmayı öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Barbunya ve fasulye pilaki yemekten tat alma duyum hissizlesti onlara karsi. Tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
  • bim e git.en basitinden barbunya pilaki çok güzeldir.

1|0
    0|0
  • en vazgeçilmz zevk menemen.. dur ya hatta yarın yapiyim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...