Bugün ALLAH için ne yaptın?

..

..

umrumda değil. kendin için ne yaptın nasıl geçti günün sen onu söyle. vakitmi oldürdün yoksa verimli bigünmüydü ne yaptın?

• Vakit öldürdüm (facebok/tivitir/KS/GaG vb)
    22% (4)40% (4)29% (8)Oy Ver
  • Verimli Geçti (evişleri/tadilat/boya/sosyal ilişkiler/proje vb.)
    28% (5)40% (4)32% (9)Oy Ver
  • Dinlendim (yattım/uyudum/sinema/seviş/gezi/piknik vb)
    50% (9)20% (2)39% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün taksim'de yaşanan insanlık suçundan sonra başta AKP ve Emniyet olmak üzere ardından Valisi halisi muhlisi hangi badem bıyıklısı varsa hepsine güzel güzel uzun cümleler kurdum.

Bir söz var...

Kimileri anısı ile, Kimileri Anası ile anılır.

Acaba kendileri nasıl anıldığını düşünüyor?

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hepsinden biraz biraz yaptım.

0|2
    0|1
    • pinzinnc ve tequilashot en sevdiğim 2 kız atayiz üye, yorumları alt alta denk gelmiş yine.. çok severim sizi

• 5 vakit namaz kıldım dua ettim. Namazım Allah emir ettiği için kılıyorum,

Fakat Rabbimin bizim namazlarımıza ihtiyacı yok ne yaptıysam kendime yaptım.

2|2
    0|0
  • Kötü şeyler sdashjkl

0|2
    0|3
    • pinzinnc ve tequilashot en sevdiğim 2 kız atayiz üye, yorumları alt alta denk gelmiş yine.. çok severim sizi

• yapmışımdır mutlaka.

0|1
    0|1
  • tam sekiz saat dersim vardı ona girdim.sonra da internet tv vs. takıldım.çok romantik bir film izledim.falan filan işte.

0|1
    0|1
  • vakt öldürdüm ama bir anda olsa ALLAH için bişy ytm galiba

0|1
    0|1
  • Bugün Allah rızası için çok güzel şeyler yapmalıydım Allah affetsin

1|0
    0|1
  • insan Allah için hiç bir şey yapamaz bu yaptıklarının yaratana bir faydası yoktur çünkü bunları yaparak öbürkü dünya için kendine bir fayda sağlarsın

1|0
    0|1
  • az dinlendim az vakit öldürdüm doğru düzgün bişiy yapmadım bkz: yaralı parmağa işemedim

0|0
    0|0
  • hangi bir gün bişey yapabiliyorum ki...:(

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Evet olabildiğince yapmaya çalıştım. Soru ve cevaplar biraz sakata geliyor arkadaşlar bilgilendireyim istedim.

0|0
    0|0
  • Sekiz saat burda durdum genç beyinlere yol göstermeye ülkenin bölünmesinnde pay sahibi olmamaları adına uğraşıp durdum...

0|0
    0|1
  • Spor için biraz vakit ayırdım, sonrasında da ofise geçip çalıştım.

0|0
    0|0
  • Allah ın bize vermiş oldugu bedenimizi hem bir emaneti hemde eseri olara algılarsak aslında her insan kendine iyi bakarak farkında olmadan Allah için bir şey yapmış oluyor.

0|0
    0|0
  • vakit öldürdüm

0|0
    0|1
  • Çalıştım işteydim yine.

0|0
    0|0
  • ben katilim .vakit öldürüyorum .ama namaz kıldım rabbim kabul ederse biri camide diğerleri evde

0|0
    0|0
  • 15 km yürüdüm :)

ALLAH,ın bana emanet ettiği bu bedene sahip çıkıyorum her daim

0|0
    0|1
  • bu saydıkların allah için mi olmuş oluyo?

0|0
    0|1
  • Valla kardesim durumum yok kullanmadiginiz kyafetlerinizi bana verir misiniz diye konu actim bir kişi bile çıkmadı düşün artık

0|0
    0|1
  • zikir çektim HUUUUUUU HUUUUUUUU HIAAAAAAAAAAA

0|0
    0|1
Yükleniyor...