Gezi Parkı Temizlendi ... Gezi parkındaki zihniyet bakalım bu sefer nasıl yönlendirilecek ?

Polisin Gezi Parkı müdahalesinin ardından temizlik işçileri parkta temizlik yaptı. Gezi Parkı'nı temizlikçi ordusunun temizlediği ve kamyonlarla çöp çıkardığı. Yabancı basının temizlik işlemine büyük ilgi gösterdiği gözlendi.

Eylemcilerin çevik kuvvet polis ekiplerine taş atması üzerine polis ekipleri Gezi Parkı'ndaki eylemcilere müdahale etti. Yapılan müdahalenin ardından polis Gezi Parkı etrafında güvenliği sağladı. Polisin güvenliği sağlamasının ardından temizlik işçileri parkta temizlik çalışmalarına başladı.

Güncellemeler:
Konuya cevap yazacak olan daha medeni ve daha kibar olabilirler. Benim hiç bir sorumda seviyesizlik görülmemiştir.
Güya başbakanlar görüştüler, ama sözlerinde durmadılar... durmamışlardı ve durmayacaklarda... güneşi bunların gözüne hakikat diye soksan yine boş... Bunların kelimesinden kastımın ne olduğunu bilmeyenler istediği gibi o kelimeyi yorumlayabilirler.

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• diren gezi parkı

GERÇEK halk gözünü açtı artık sökmez 1 gider 1000 gelir

2|1
    0|1
    • gerçek halk?

bugün sincanda 130 binden fazla insan vardı akp mitinginde ülkücüler bile gitti tayyibe övvgü pankartları açtılar

yarın aç haberleri gör İstanbul mitingi var gerçek halk nerdeymiş hayret niye gelmediyse o 1000 ler zaten anca geceleri çıkyıorlar tencere tav tak tak tak başka mevzu yok garipler

Kızlar Ne Diyor 10

• İlk olarak her anlamda temiz bir toplumu hayal eden oradaki direnişçilerdir, kaç kere gördüm onları etrafı temizlerken, kaç kere şahit oldum onlara yüreklerindeki doğru için savaşırken, kaç kere okudum ellerindeki kitapları yanlışlara karşı taşıdıkları, kaç kere duydum ağızlarından şarkıları kötü oyunlara karşı, kaç kere hissettim onların cesaretini ve acılarını mücadele ederken kullanılan kuklalara karşı , kaç kere ağladım onların küçücük bir tırnağı bile incinirken, kaç kere güldüm onlarla çimenlere oturmuş birbirleriyle şakalaşırken, kaç kere güvendim onlara doğrulardan hiç vazgeçmezken, kaç kere saygı duydum onlara bizler için yani ülkemiz için direnirken.

Yabancı basına gelince ben onlara da güvenmiyorum, pkk bayraklarını astığında neredeydiler, neden bir şeyler söylenip yazılmadı! Aynı polisin onlara gösterdiği anlayış gibi neden direnişçilere gösterilmedi.Burada tek güvenebileceğim birileri varsa o da sokaktaki vatandaşımdır, çünkü o beni temsil eder.

0|1
    0|0
  • abi sen çok yanlış anlamışsın artık habertürk ntv stv atv falan izleme bence. taş atan eylemci yok, temizlik yapan görevli yok. temizlik yapan adam alana doktorların girmesini dahi engeller mi? hatta doktorları tutuklar mı? kimden temizliyorlar en başta? bugün orada anneler vardı çocuklar vardı yaşlılar engelliler vardı. onlardan mı? resim yapan çocuklardan mı temizliyorlar?kaybolan onlarca çocuğun haberi geliyor her dakika. inandığınız yaratıcı destekliyor mu küçücük çocuklara biber gazı sıkılmasını? televizyondan gördüklerinizle karar vermeyin artık, biraz sokağa çıkın, halkı görün!

4|2
    2|1
    • sokağa çıkmış biri olarak söylüyorum sırf içimdeki kini kime duyduğumu gözümle göriyim diye çıktım ve Ankara kızılayda polise plastik eldivenin içinde mazot ya da benzin vari yanıcı sıvıyı atıp polise çarpıp patladıktan sonra çakmak attıklarını biliyorum zippolar vs yani sen birazcık gözünü aç fazla içmekten kafanız zom zaten tv de gayet vidyolarda gösteriyor çocukmuş yaşlıymış nerde o gezi parkında içerisi sidik kokusundan geçilmyior diyor istanbuldaki tanıdıklarım

• Adlandırmanın seçimi, adlandırılanın niteliğini değiştiremez. (Bayan ve kadın kavramlarıyla alakadardır)

• dilci olarak bayan kelimesine karşıyım, o zaman tanrı-allah ayrımını yapanlar da onu yapmasın. tanrı en azından yaratıcı anlamında bayan ise farklı anlamlara da çıkıyor. @ smyel ahkam kestiğim yok.ordaki arkadaşlarımdan haber alıyorum ben sense stv den habertürkten farkı bilelim. parka çocukla gitmek de mi suç polis gelene kadar onlar orda resim çizip oyun oynuyordu. kaybolan çocuklar var hamile bir kadın bebeğini kaybetti neden bahsediyorsun?! park bizim, halkın neden terkedelim ki?

• Annem, nisanlim, annemin arkadaslari, benim, nisanlimin arkadaslari hep birlikte yarin taksimdeyiz :).

50-60 yasinda kadinlardan bahsediyoruz :).

5|1
    1|1
    • gidinde göriyim hadi yarın polis izin veriyormu bakalım akıllanmadınzı daha

• Hımmmm hımmm sen şirine olurdun o kadar şirin ile beraber yaşardın :)

• Fantezilerine ara ver bence.

• Polis çocuklara gaz bombası atıyor

Revirdekileri copluyor

Tomanın altında kalan yaralı insanı tekmeliyor

Bunları yapanın da yaptıranın da Allah inancı yoktur

4|3
    2|2
    • Yorumsuz ...

• Benim her fikre saygım var...

• Deminki sorunuz baya seviyesizdi.Ku-duranlar diye başlayıp ve kaldırılan sorunuz.Birileri kudurması size giriyor anladığım.O duranlar olmasa sen şimdi klavye başında ahkam kesiyor olmazdın.Eğitimli ve kültürlü olmak boş.Eğitim cahilliği alır eşşeklik baki kalır.Sizde ikisinide almamış anladığım.

0|0
    0|0
  • boş muhabbet

2|0
    0|0
  • tencere tava bunlar hep aynı hava!

3|1
    7|0
    • Oraya Atatürkün heykelinin yanına türk ve komunist bayrağını asanları hiç anlamıyorum. Onlar ancak kafelerde marksizm kitapları okurlar kahve içerler tavla atarlar...

• kafa boş kardeşim kafa boş azıcık beyni olan adam biraz düşüntrdü ama nerde elinde bira şişesiyle öpüşme eylemi yapan kitleden akıl zerresi beklemek mantıksılzık olrudu

• Uzlaşma yoluna gidilsin artık. O onu suçluyor, bu ötekini... Her iki tarafta da suç var.

0|0
    0|0
  • Gezi parkını direnişçiler daha güzel temizlerdi.

5|0
    0|0
    • Zamanında başbakanın dediği gibi orası sidik ve dışkı kokusundan geçilmiyordu ... Sahi bu direnişçiler ihtiyaçlarını nerde gördüler...

• Biz otell ve yakındaki iş yerlerinden rica ettik gayette izin verdiler bence başbakan bir kendine gelsin gündem neydi ne oldu koca Türkiyenin bütün işi bitti terör,eğitim,sağlık her şey bitti paramız arttı gezi parkına topçu kışlası yaptırcaz hı hı tabi...

• eylemcilerin çevik kuvvet polis ekiplerine taş atması üzerine polis ekipleri Gezi Parkı'ndaki eylemcilere müdahale etti

lan gördün mü de zikimsonik medyaya hala inanıyorsun!

4|0
    0|3
    • Bayansın Adabını bozma insansın adabını hiç bozma siz böyle mi medeni olacaksınız... istihbarat atılan her adımı videolamıştır.

• niphi sana ithafen değildi :)

• allahım ya cevaba bak o kadar yazılandan bayan denmez kadın denrimi yazabildin yazık o kafa boşuna oksijen yakyıor kesin solcusundur sen ha

Erkekler Ne Diyor 7

• Meydanlardayız ve yarın daha çok kişi meydanlarda olacak. Bu iş burada bitmeyecek, kazanacağız.

6|0
    1|1
    • Bu daha baslangic beybi.

• kazanacaksınız evet ama kafasını...yarın kazlıçeşmeye gidin bence asıl meydan orda keşke bugünde Ankara sincana gelseydinzi 100 binden fazla adamla bir akraba olrudunuz bak polis 1 saatte söküp attı lekeleri

• İçimizde ne çok polis düşmanı varmış. doğuda örgüte molotof atınca terorist taksimde atınca direnişçi. yerim sizin direnişinizi. sonuna kadar polisimin arkasındayım.

Bu akşam polisin teröristlerle çatışmasında polisi kötüleyen kim varsa, onun namusundan kanından vatansverliğinden şüphe edin ve uzak durun.

0|1
    0|0
  • Direne direne kazanacağız!...

İnegöl'den Taksim'e selam!..

HERYER TAKSİM HERYER DİRENİŞ!...

1|1
    1|0
  • Bu is kabak tadi verdi artik. Amac gezi parkina sahip cikmaksa amacina ulasti zaten. Heyet gitti basbakanla konustu belirli sozler verildi, referandum ve yargi karari falan dendi. Ondan sonra orada durmanin bir manasi yoktu.

1|0
    1|0
    • Sözlerinde durmadılar ki şerefsiz adiler bunların büyükleri de aynıydı...

• Bir bozukluk oldugu kesin bunlarda. Fitne fesattan baska bir seye yaradiklari yok. Ayni seyi yapsalardi baska bir avrupa kentinde bak ne oluyordu. Bunlara merhamet ettikce tepene cikiyorlar. Rahat batti resmen.

• Zarara rızasıyla girene merhamet edilmez.

• Başbakanla aramda 100 metre var adresi verem gelin buraya:/

0|0
    0|0
  • olm akıllı uslu halinize şükredin mlkp falan girmesin olaya dua edin

4|0
    1|0
  • ben onlar kadar saçma insan topluluğu görmedim savaş var desen hepsi topukk

0|1
    1|0
Yükleniyor...