Bırakın dünya yı,ülke sorunlarını aşamamışken....

kime sorsan,elinde doğa üstü güç olsa neden diye ;'Dünya'ya barış dağıtırdım der.'dünyayı değiştirmek nereden başlar sizce.sizin elinizde ölümün defteri gibi doğa üstü bir güç olsa adalet dağıtımınız ne şekil olurdu.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ünal aysalın dediği gibi önce temizliğe kendi mutfağını düzeltme ile başlayacaksın sonra kısım kısım hedefler belirleyerek yürüyeceksin ama bizim ülke o kadar farklı ki emin ol dünyanın en farklı toplumu biziz Deseler çok güçlüyüz halbuki ne gücü başkaları oynatıyor

ülkede yaşayanlarda izliyor

1|0
    0|0
    • evet.elimizdeki gücün farkında olmadığımız belli.hatta farkında olanlar bile sesini çıkarmakta korkuyor.oysaki korkutan,ezen,güçlü olan neden var oluyor.taviz verdikleri için varlar.herneyse.dünya yı değiştirmek evet.evimizle ailemizle başlar.yeni nesiller bizim aynamızdır.

• ne yazık ki yeni nesiller kullanılıp yönlendirilen bir nesil gelimektedir Allah sonumuzu hayır etsin

Erkekler Ne Diyor 4

• kill em all..

0|0
    0|0
  • herkeze Kuranın ıcındekı bılgılerın ozunu saf olarak anayabıılme ve kullanabılme yetısı dagıtırdım kendım dahıl

0|0
    0|0
  • hep kendime yontardım nalıncı keseri gibi

0|0
    0|0
  • insanlar da becilik ve faşst insanların altı da ezildik çe dün ya ve memelekete barış ulaşılmaz bir sevgili ginbidir istenir ama gercek lesmez kahrolsun faşizım kahrolsun enparlizim

0|0
    0|0
    • nasıl kahrolucak peki.nereye kadar.

• savaş çılığıyla olcak işler mi bu dediklerin kahrolur mu ya da sadece zarara mı yol acar bu sloganlar

• bence duyarlılığı arttırmakta faydası var.az sayıda insanın sesi birçok kişiye ulaştı.bu iyi bir şey ama bu noktadan sonra neyapacağını bilmemek çok kötü.kolay pes ediyorlar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...