Fenerbahçe-galatasaray maçı nasıl sonuçlanır?

fenerbahçe-galatasaray maçı nasıl sonuçlanır?

0|1
2|18

Erkekler Ne Diyor 18

• Pazar oynanacak basketbol maçını sormuyorsun sanırım? :) Haftaya oynanacak derbide ev sahibi favori gösterilsede son yıllarda beraberlikle sonuçlanabiliyor kadıköyde maçlar Lens ve Topal'da oynamayacak sanırım sakin istediğimiz futbolu yansıtırsak istediğimizi alırız diye düşünüyorum ama futbolbu kadıköydede ayrı bir pskolojik baskı var bakalım.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeli olarak 1-0 olsun bizim olsun modundayım. Skordan çok oynanacak olan futbola önem veriyorum. Fenerbahçe son 3 maçınıda kazandı bunlardan birisi Manchester United zaferi. Takım formda ve moralli. Mehmet Topalın yokluğu biraz can sıkıyor sadece. Lens şu anda Fenerbahçenin en formda oyuncusu, milli takımda oyunu yarıda bırakıp çıkmak zorunda kaldı ama Galatasaray maçına yetişeceğini düşünüyorum. O maçtada yine fark yaratacaktır. Fenerbahçe zaten derbiye Kadıköyde 1-0 önde başlıyor. Yeterki gol yemesin. Baskılı oyun ve taraftarla galibiyete uzanacağımızı düşünüyorum. Skor birazda oyuncuların isteğine bağlı. En önemli nokta ise Dick advoocatın doğru 11 le maça başlaması. Skor tahminim 2-0. Süpriz skor olarak 3-0 olabilir.

0|0
    0|0
    • 27gün

Lens kendisi açıkladi instagramdan. Oynayamayacagim bir kac hafta , ama daha guclu donecegim diyor. Sansli gs gene 6 lık olurdu lens ve topal olsaydi. Şu an 50 bin kisinin onunde rahat yeneriz bence

• 27gün

@bolywood27 bilmiyordum bunu yeni öğrendim. Kötü olmuş lensin olmaması ama yapacak bişey yok. Dediğin gibi rahat yeneriz

• 27gün

Sow solda Volkan sağ da oynar. Neustadter oynar savunmanın önünde. Çok sıkıntı olmaz.

• Kardeşce berabere kalsın sarışın kardeşler

0|0
    0|0
  • Galatasaray lıyım ama Manchester United maçındaki Fenerbahçe olursa Fenerbahçe kazanır ama gönlüm her zaman ki gibi Galatasaray yla uA

0|0
    0|0
  • cinconu dagıtcaz kadıkoy burası !

0|1
    0|0
  • 4-2 tersten

0|0
    0|0
  • Galatasaray yenecek bence.

0|0
    0|0
  • bizans takımlarının maçları beni ilgilendirmiyor.

0|0
    0|0
  • 1-1 böyle

0|0
    0|0
  • fener alıcak :)

0|0
    0|0
  • Lens oynamıcak sanırım bu fener için çok kötü ama gs galibiyeti tabiki olmaz. Bir farkla fener alır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Türkiye maçı var bugün, boşver derbiyi konuşacak zaman çok.

0|0
    0|0
  • fener yener

0|0
    0|0
  • fb bu maçıda alamazsa azizi zor günler bekler o yüzden fb hertürlü alır

0|1
    0|0
    • 27gün

Şu an en iyi Türk takımı durumunda performansta gidişatında son 3 maçları kıyaslanınca diğer takımlar ile yani 15 seneyi geçmiş GS kazanamıyor kadıköyde büyük sürpriz gerekir.

• Mac ne zaman

0|0
    0|0
  • Besiktas kazanir

0|0
    0|0
  • fener yener da nolcadi. d

0|0
    0|0
  • Fener alır uegen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fenerbahçe diyeceğim , ama lensin olmamasından dolayı temponun düseceğini düsünüyorum çünkü son maçlarda en çok öne çıkan oyuncumuz o fener açısından, mehmet topal yok bir yandan , ama kadıköyde olduğu için avantajlı olur biraz daha ama bu avantaj bu macta sağlanır mı tartısılır.

0|0
    0|0
  • İple çekiyorum, bakalım iple çekmeğime değecek mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...