Ya birşey fark ettim yarın babalar günü

anneler gününde ks bu sorulardan geçilmiyordu sanki ama nedense yarınla ilgili bir şey yok noluyo len sevmiyonuz mu babanızı :D

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaslar aile bireylerini kaybetmıs arkadaslar olabılır her seferın bu konuda hatırlatma yapmamak bence daha duzgun bır yaklasım olacak. Hepımız ailelerimizle evde rahatlık ıcınde oturabılırken burda yarını dusunup kalbi kavrulan ınsanlar olabılır. Lütfen önem gösterelim.

Allah sabır versin.

1|0
    0|0
    • ona bakarsan her soru birilerinin canını acıtabilir.

• diğer sorular kendı ruh halimizle alakalıdır ama diğer konular elımızde olmadan gerceklesir ben size bunu yapmanızı söylemedım sadece dusuncelerımız soyledım ve biraz daha saygı gosterılmesı gerektıgınız dusundum.

Erkekler Ne Diyor 2

• Güzel tespit, farkettim ben de bunu...

0|0
    0|0
  • babam olmasaydı bu gün dünyada olmazdım sağol babacım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• küçüklükten beri babalar gününde bir şeyler yapmak isterim ama annem beni engeler çeyizinden atlet verir al bunu hediye etsen yeter der heralde annelerden kaynaklanıyor onar önemsemiyor benciller biraz ama babalar önemsiyor bizde onlardan görerek işte..

0|0
    0|0
  • biz yarın huzurevine gidiyoruz davet eden arkadaşımı öpecegim hatta yarın :D

0|0
    0|0
    • çoook iyi düşünülmüş :D

• Seviyorum ama hediye almadm herseyi vr zten israfa grek yok ;D

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum

0|0
    0|0
  • babamla aynı evde iki yabancı gıbıyız sence hedıye almalı mıyım.onu sevmıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...