Yarın boşalttınız boşaltınız, yoksa polis girecek! Yorumlar ?

Arkadaşlar yorumlarınızı dinliyorum.

Başbakan Erdoğan, Ankara Sincan mitinginde, aksi defalarca ispatlanmasına rağmen yine yalanları sıraladı... Gezi Parkı direnişçilerini ihanet şebekesi olarak nitelendirip, "Camide içki içip, türbanlı kadınları dövdüler" yalanını söyledi. Erdoğan sözlerini "Yarın Taksim'i boşalttınız boşalttınız, yoksa benim polisim girer boşaltır" diyerek bitirdi.

Güncellemeler:
SON DAKİKA: TÜM TÜRKİYE TAKSİM'E YÜRÜYOR !

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• suyu ısınıyor

yalancılıkta dünyanın 1 numarası

6|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 11

• Benim polisim, benim bakanım, benim milletvekilim, benim halkım..

'' Padişahım çok yaşa ''

3|3
    2|2
  • Benim ne demek ya! Yarın o kadar gencin sınavı var; ne demeye olayı bu güne denk getirirler bilmem. Bu bile kumpas eminim; çocukların sınavlarını engellediler, terörize ettiler diyecekler.

0|0
    0|0
  • Yarın olmadan şimdiden cinayete başladı

Allah inancı olan birinin bu cinayeti yapabileceğini düşünmüyorum

Çocukların üzerine gaz atmak nedir ya bu kadar mı insanlığını kaybetti bu kadar mı gözü döndü

Allah'a havale ediyorum bildiği gibi yapsın

6|1
    0|1
  • link söze gerek yok millet sözünü söyledi.

1|2
    1|2
  • vay bırde zor kullanmaya nıyet etmek:D:D benım polısım ne ya..:) herhalde bu gezı parkı polısı camıyı kendı malı gıbı görmeye başladı.. ağzını toplasın.. kımse kımsenın malı deıldır.. ya bu adam saka mı ya:):) harbıden gerı zekalı ya da psıkolojık sorunları var..:= musluman adam nasıl yalan soyluyor.. bu resmen ıcsavas çıkarmanın pesınde.. ABD den emır geldı

0|0
    0|0
    • gezi eylemcinin mlımı çıksın gitsin ordan yoksa boyle çıkar

• gezı eylemcısı demek vatandaş demek.. vatandaş kı bu mılletın bu toprakların esas sahıbıdır.. sız benım ne demek ıstedıgımım gayet ıyı anladınız..:) guc bır elde toplanamaz.. benım dıye bısey soz konusu olamaz.. tek kısıde toplanırsa hukum bunun adı cumhuruyet olmaz mutlak monarsı olur..:) bıraz tarıh oku.. bakış acını genıslet derım

• Tayyip pabucu yarim cik disariya oynayalim :).

3|2
    0|2
    • onu sektire sektire top oynıcaz yakında :)

• Bizim yapamadigimizi abd yapacak. Koydugu gibi geri de alacak :). Fetos bile kizdi ya la adama.

• arkadaşım nerelisin? hangi şehirli yani

biz gezi parkından pek çok eylemcinin olayın rengi kaçtı diye çekildiği zaten biliyoruz.. kalan artisler ve marjinal gruplarda sonunda gönderildi...

temiz ve net bir şekilde.. kimi korumaya çalıştığınıza dikkat edin!

0|3
    2|3
  • bosaltin ! adam sözü dinleyin capulcular :D

1|2
    1|3
  • Şu seçimler gelsin artık.

0|0
    0|0
  • aynen toplanıp gittiler durum bu

1|0
    0|0
  • Keske eylem reyhanlı saldırısı icin olsaydı destegim ve ülkenin % 100 destegi olurdu ama böyle inanmak zor kızmayın lutfen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Benim polisim derken pezebeng halkın polisini aslında kendi için çalıştığını söylemiş polise güvenmıyoruz istediği kadar polis girsin halkın önune kımse geçemez .

5|1
    1|2
  • ''yoksa benim polisim girer boşaltır" derken anlamadım.polisin kısaca halkı koruması yani halkın polisi olması gerekmez mi ? koyunlar anlamaz tabii.

3|1
    1|0
  • imam bile içki yoktu diyor bu neresinden uyduruyorsa artık

0|0
    0|0
  • Bosaltsinlar artik, yeter devlete verdigi zarar. Biktik artik, bu ne ya. Bir kac capulcu cikmis yok neymis Erdoganin su seyini bu seyini begenmedik. Türkiyeye getirdiklerine baksaniza. Allah askina, böyle bir basbakan ne zaman gelmis ülkemize. Adam dünyayi dize getirdi. Almanya altina etti en büyük havalimanini yapacaz diye, Ingiltere altina etti kanal acacaz diye, Israil kafayi yedi kendi ucagimizi yapacaz diye. Adam bizi baska ülkelerin esiri olmaktan kurtariyor, millet desteklemiyor. Bu ne yaaa. Gözünüzü acin artik, galeyana geliyorsunuz. Baska ülkenin adamlari türk milletini galeyana getirip kendi hükümetine karsi getiriyor.

Bosaltilsin, bosaltmazlarsa kendi keyifleri bilir. Polisler insallah hasatlarini cikarir. Bile bile insan kendi ülkesine zarar verir mi ya. Atin at gözlüklerinizi.

0|1
    0|0
  • polisini de alsın gitsin başka bir yerde makarna cumhuriyeti kursun o zaman.

5|2
    1|2
  • Kusura bakmayın ama mahkeme sonucuna göre hareket edeceğini söylediğî halde çıkmıyorlarsa ben art niyet ararım bu işte.!

0|0
    0|0
  • taksimdeki geniş mezhepli arkadaşlar siz kız kardeşlerini metroda başkasının kucağında öpüşürken görmeyi medeniyet sanıyorsunuz.edepsizlik diyince bunu eleştiriyorsunuz.ama cehennem sizler için var.bu adamın daşşaklarındaki kıllar bile size çok..o yüzden inadına tayyip yinede tayyip.

0|0
    1|0
  • Haber ajansimisin sen? Tum Turkiye nerde yuruyor. Kandirma kendini..

0|1
    0|0
  • yoo ben yürümüyorum evdeyim umrumda da değil. Ne akp si ne gezi parkındakiler. Biz ticaretle uğraşan aileyiz para nereye biz oraya. Boş insanlar topluluğu kendini yiyor sadece.

0|0
    0|0
  • şimdi gezi parkındaki halkı anlıyorumda akp mitinginde olan insanlar halk mı şimdi hangi halk gerçekten halk? hadi bunu da açıklayın ateistler asdafafhah

0|0
    0|0
  • Boşaltacaksa eğer buyursun gelsin, tostumuzu yedik bekliyoruz :)

1|0
    0|0
    • TOST YİYEN HABER İZLİYORSAN GİRDE BAK TAKSİM GEZİ PARKINDA SEN VE SENIN GİBİLERDEN ESER KALMADI :)

• Hangi partiye oy verdiğin önemli değil. Şu an yaşananlara onay veriyorsan insan değilsin.

• Polislerin yerindee olmayı isterdim sırf o çapulcu ları coplamak için...

2|2
    7|6
    • seni destekledim :D gönüllü olarak dene bir istersen :)

• Etraf idrar ve dışkı kokuyormuş heryer içki şişeleri yemek artıkları su bidonları ile doluymuş ben hiç hiç gitmedim taksime olaylar başladığından beri açıkçası istiyordum ama bunları duydum vazgeçtim.

0|0
    0|0
  • faiz lobisi iş başında .. yazık bu ülke bu ihaneti unutmayacak diğerleri gibi

0|0
    1|0
  • basbakana bu konuuyu forward layım da senı halkı galeyana getırmekten tıksın ıceri :D

0|0
    0|0
  • Allah vatan hainlerin ve vatanımıza zarar verenlerin belasını versin.

0|0
    0|0
  • ORAYA ÇIKIP TENCERE TAVA VURAN İNSANLARIN 5 KATI EVİNDE TESBİHİ İLE SABIR ÇEKEN İNSANLAR VAR ARTIK EVİNE GİR KEMALİSTİM DİYE DOLANIYROSUN POLİSE TAŞ ATIYORSUN SABIR SABIR BİR YERE KADAR POLİSE TAŞ ATAN ÇOCUKTA OLSA YAŞLIDA OLSA CEZASI BELLİDİR BAŞBAKANIMIZI SEN DEĞİL BİZ GETİRDİK ÜLKEMİZİN BAŞINA BİZ GÖNDERİRİZ TENCEREYİ BIRAK AMUDA KALKSAN NE YAZAR SEÇİMLE GELDİ SEÇİMLE GİDECEK DEDELERİMİZ MENDERES'le,BABALARIMIZ ÖZALLA BİZDE ERDOĞANLA YÜRÜYORUZ AYAĞINIZI TAKSİME 87 BİN KİŞİTOPLANMIŞSIN İZLE BAKALIM YARIN BİZİ TOPLANMAK 90 BİN KİŞİYLE OLMAZ TÜRK OĞLU TÜRKÜZ BİZ AYAĞINI DENK AL MUHALEFET...

0|0
    0|1
  • puhahaha son dakika tüm Türkiye Taksime yürüyormuş :D ayağınız kaymasın dikkat et .

1|0
    2|2
  • Girdi çoktan.

1|0
    0|0
Yükleniyor...