Yarın akp kazlıçeşme mitingine 3 milyon civarı halk akın edecekmiş

Arkadaşlar doğruysa halk emanete sahip çıkan liderine teşekkür etmek içinmi gidiyor oraya ne düşünüyorsunuz

Güncellemeler:
Gitmeyi düşünüenler var mıaranızda ?
İstanbulda aşırı yüklenmeden dolayı trafikte aksamalar olabilirmiş aileleriyle güzel bir şekilde taksime geziparkına gidecek vatandaşlarımız olsun ..diğer gezecek vatandaşlar olsun araçlarıyla çıkmamalı trafiği akstammaları öneriliyormuş VAUTERS
Arkadaşlar nassıl demokratik anlayış bu neden saygı gösteremiyoruz

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• yürrüüüü beeeee:D:D

1|3
    4|4
    • kalbim orada olacakk :DD:D

• önce okumayı öğrenmen gerekmiş demekk kii

Kızlar Ne Diyor 9

• hiç bir mitinge giden bir insan değilim.ama gecenin bir vakti toplanabiliyorlarsa yarın orası dolup taşacaktır buna eminim.

0|3
    2|1
    • Bencede gecenin bir saati 2 saatte 100 binler akın etmişti atatürk hava limanına bu sefer organize bakalım

• Normal Recep Tayyip Erdogan büyük bir mucit Makarnayla çalisan insanlar üretti. :DD Makarnalarini kapmaya gideceklerdir.Makarna yemekten beyinleri hamurlasmis görmediniz mi havaalaninda Taksim Sasirma Sabrimizi Tasirma diyeceklerine, Tayyip Sasirma Sabrimizi Tasirma diye slogan attilar.Zavallilar bunlar hep Makarnanin vermis oldugu yan etkiler.Beyin hamurlastigi için artik insanlar Sünger Beyinli oluyorlar. Verr Makarnayii her yer insan dolsun.Bende para biriktiriyorum.Ülkeme döneyim siyasete atilacagim.Ben Pirinç daigitacagim birde Bulgur en azindan Bulgurun besin degeri Makarnadan daha yüksek.Hamile kadinlara ve bebege cok faydaliymis.insanlarimizin beyinleri gelissin. :DD

2|2
    0|0
    • puhahah :D

• Yilmak yok oy kullanman icin daha sekiz ay var elbet sende o surede dogru yolu bulacaksin :)

• Ben daima dogru yoldayim.Rabbim yolundan sasanlari islah etsin.Rabbim biliyor ki hiç bir zaman halkina zulm yapan, kendi kizi 52 bin Tl maas alip, halkina makarnayi layik gören Dinimizi basörtümüzü siyasetine alet eden kansizlarin yolundaa olmayacagim.Desteklemeyecegim onurumu gururumu ayaklar altina almayacagim. Neyse gel vatandas geel Makarnayaa geeel. :DDd

• millete tek tek mesaj atarsalar sokaklarda bas bas bağırırsalar milleti mahallesinden getirip götürürseler bide önlerine iki makarna salladılar mı tabiki giderler. küfür etmicem..

1|1
    0|0
    • dürüst kız :))

• Haklisin valla o sekil dedem de meydanlari insanla doldurur. Gecen tüm yaslilari meydana toplamislar.Teyzecigimize mikrofon uzatiyorlar oda garibim Kilictaroglunu destekliyoruz diyor ya. :D:D Komedi ya özel insan toplayip kendilerini alkislatiyorlar.Birde rezil oluyorlar. :D

• Teşkilat örgütleri mesaj atabilir bunda bir sıkıntı yok.her partinin yaptığı uygulama bu ...

• Organize işler bunlar, başımıza işler bunlar..

0|0
    0|0
  • 15 milyon kiş var istanbulda 3 milyon kişi gitmiş çok mu

1|0
    1|1
    • :)) aynen 5 milyonu bulabilir sayı

• 15 milyon kişi var istanbulda 5 milyon kişi gitmiş çok mu istersetürkiyenin yüzde ellisi gitsin umurumda değil dostum .

• tercih meselesi ama başkalarının haklarına saygı duyduğunu düşünyorum buda güzel

• Arkadaş yazdıklarıma cevap bulamadığı için engellemiş heralde. Bak gizlivim asıl sizde bir g*t korkusu var önce referandum deyip sonra aa referandum olmaz diyen sizdiniz. Ne diyelim ülkeyi bu hale getirenler utansın.

0|0
    0|0
    • Banada o hesapta sensin demiş ... söylenecek laf bulamıyorum .. Allah fırsat vermesin böylelerine..

• Küçük bir azınlık işte Çoğunluğa hükmedeceğini sanıp son oyunlarını oynuyorlar.. bu halk bu oyunu bozar..

• Ne demişler tencere tava hep aynı hava

• taksim ve kızılay'a karşılık anca sincan-kazlıçeşme oluyomuş demek ki

sahi oralar nereler?!

0|0
    0|0
  • herkesin eylem yapma hakkı var neden olmasın :D:D:D

0|1
    0|0
  • kesin butun İstanbul orda olacak :D:D bu aksam taksime yapilan polis mudahalesinden sonra asil TAKSIME en az 3 milyon kisi gidecek gorceksiniz

1|1
    1|0
    • uyanamadınız hala orda olay bitti chp nin karnesine bir -düşüldü haksız akp haklı oldu sayenizde

• 3 5 bin kişiyi tüm türkiye diye bahsediyorsan bişiy diyemiyeceğim ... resim herşeyi açıklıyor.. sayg duymak lazım bence gizli .. beyze53 ü tebrik ediyorum bu arada olaylara ne kadar ilgili olduğu açıkça ortada

• soran beyzada sensin :D, 3 5 bin kisi diyor, he o yuzden akp korktu ilk 3 gun aciklama yapamadi, o yuzden akp simdi gosterilere karsilik boyle mitingler duzenliyor :D g*t korkusu denir buna, akpnin sonu geldi BEYZA hanim seni mod''a sikayet ediyorum kactane hesabin var? beyzayi engelledigim icin bu hesapla yorum atiyorsun :D

Erkekler Ne Diyor 11

• adamın söylediği söz hiç aklımdan çıkmıyor. lafı oturtmuş . senin 100 bin topladığın yerde ben 1 milyon toplarım diye. ben bu adamı seviyorum.

0|1
    0|0
    • Chp hiç bir zaman kazlı çeşmede miting yapmak yemez yarısını bile zor doldurur

• akp liler yollarda ss li

link

1|1
    0|0
  • Milleti toplu araçlar ile çay kahve yemek istekler arzular şelaleler gibi olursa 5 gider bizim millet bedava ne olursa sever çünkü :)

0|1
    0|0
  • kömür mü makarna mı patates mi vaad etmişler dilencilere

allahın körleri , koyun sürüsü

yüzde 50 değil 98 olsanız ne olur

vasıfsız ameleler

0|0
    0|0
  • yazın kömür de dağıtılmaz. karpuz falan mı dağıtacak acaba.

1|1
    1|0
  • orası 1 milyon kişilik değil miydi :/

0|0
    0|0
  • yalanlara karnım yok siz gidin dinleyin

0|0
    0|0
  • olur niyeolmasınki

0|0
    0|0
  • Demekki gezi parkida bosmus!