Erkekler neden hiç ilişkisi olmamış bir kadın ister ama her kadınla da çıkmak isterler?

Erkekler neden hiç ilişkisi olmamış bir kadın ister ama her kadınla da çıkmak isterler? Ve neden eski kız arkadaşları sorun olduğunda bunalırlar? Siz hiç mi sorun etmediniz kız arkadaşınızın eskilerini? Biri her şeyi ilk sizinle yapsın istemez misiniz? Her şeyi ilk olarak onunla yaptığınız birinin eline başkasının dokunmuş olması canınızı yakmaz mı?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Biz erkeklerin çoğu şüpheci insanlarız... Bizimle yaptığı şeyleri başkasıylada mı yaptı ? Bu devirde zaten bayan erkek her haltı yiyorlar... Önemli olan adabını bilen birilerine denk gelmek herkesin bir geçmişi vardır. Geçmiş ilk zamanlarda önünüze gelir erkekler açısından çok pis canını yakar benim yakmıştı. Sevdiğim bir kız vardı. Evlenip boşanmıştı. Ona dokunduğumda aklımdan neler geçiyordu anlatamam oturup ağlıyordum eve gidince ben bu yükü nasıl kaldıracam aradan 2 ay geçti geçmişi canımı yakmadı.. Hal ve hareketleri canımı yaktı.. Çünkü geçmişte ne yaşandıysa dürüstçe adam akıllı söylenmesi lazım en ufak bir soru işareti o adamı yer bitirir...

0|0
    0|0
    • doğruları söylemesi daha da acıtmaz mı canını erkeğin ?

• :)))

• Acıtmadığı zaman :) buraya yazarsın artık canımı yakmıyor diye ;)

• bu saydıkların kızlardada var

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşım benim ilkim ve ben kıskanç biriyim ne zaman sorun olsa "yine mi geçmişim" diyo ve hep aynı yere dönüyoruz, çok canım acıyo. benim bunu sorun etmem çok mu saçma Allah aşkına? mini etek dediğim gibi susmaya başlıyo, çıldırıyorum ama eski kız arkadaşı giyince hoşuna gidiyodu, o zamanlar çok yakın 2 arkadaştık, ben bunu düşününce çıldırıyorum ama benim "mini" dememle tartışma çıkıyo...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...