Yarın LYS Mat-Geo sınavım var

Fakat bugün nedense aşırı rahatım, şu kadar ki, sabah sabah köküne kadar vodka içtim, daha yeni ayıldım. Şimdi de xbox a takılıyorum herhalde gece 2 ye kadar falan oynarım. Sınav öncesi bunların bir zararı olur mu ki? Normalde mat 50/40-45 geo 30/24-28 arası gelir. Yarın düşer mi ki bunlar?

Güncellemeler:
Dünün etkisi olmadı hic. Sınavım iyiydi geometri belki full bile gelebilir. Matematik de 40 falan gelir...

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• düşmez. zaten genelde uyku düzenin olduğu için 1 günden birşey olmaz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Oha :S Öyle net çıkartabilsem bende aynı kafada olurdum. Gerci ben çıkartamadığım halde böyle rahatım ama. Rahatta değilim gerçi. Of. Ne düşündüğümü bile bilmiyom. Bittim ben bittiim

0|0
    0|0
    • Geçen sene sormuştum bu soruyu :D Şimdi Bilkent Tam Burslu İşletmedeyim. Hazırlığı zar zor geçtim. Bu seneki sınavda geometri çok kolaymış öyle duydum.

• soruyu güncellersen anlarız.

0|0
    0|0
  • Zararı olmaz. Rahat ol.

0|0
    0|0
  • düşer tabii bulandırma beynini x boxla bir duş al yat uyu mat zeka gerektirir dinlendir beynini

0|0
    0|0
    • xboxl a duş alırsam xbox bozulur :( demicem tabiki :D Evet aslında haklısın.

• ahahah

• kafanı rahatlatman açısına iyi olur ama çok geç yatma derim sınavda uykusuzluk çekmek iyi değil. bir de vodka içmeyi şimdilik kes, akşamdan kalma olarak sınava girmek... hiç denemedim ama iyi değildir herhalde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• umarım düşer seni geçicem olum

0|0
    0|0
  • rahatsan problem yok :) En azından stresli olmaktan iyidir ama bu saatlerde uyumanı öneririm :)

0|0
    0|0
  • gircem sallayıp çıkcam seneye hazırlanıyorum

0|0
    0|0
    • toplasan 20 net yoktur başarısızım ama mutluyum :)

• ilk senense boşver ilk sene yapılmıyor zaten. Benim ikinci senemdi bu.

• çok çalışmışsın anlaşılan zordu sorular ama hazırlıklıymışsın

• xbox oynarken vodka içersen daha iyi sonuç elde edersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...