Fitness a yeni baslayanlar icin tavsiye verebilecek olan?

Cumleten selamlar. Fitness a yeni basladim. Onceden de oyle cok uyusuk bir insan degildim, okuluma elimden geldiginde yuruyerek gidip gelirim. Otobus gerekmedikce tercih etmem, evdeyken asiri bunaldigimda arada kendi kendime dans ederdim felan. Yalniz spor salonu bir baska oluyormus cidden ilk gittigim an kosu bandindan sonra ne yapacagimi bilemeyerek ciktim salondan jdjsjdj basimizda kimse yok bu arada o yuzden size sormak istedim, ne yapabilirim nasil adapte olabilirik ayrica fitness a yeni basladigimi goz onunde bulundursak sizce nasil beslenmem gerekir? Simdiden teşekkürler.

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Hocaya danış

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yıllık uzun aylar şekilde kayıt yapmayın mumkünse memnun kalmazsın ilgi açısından daha iyi bir yere geçebilirsiniz
    Neler yapabilirsin önce ne için spor yapıyorsun zayıflamak mı bölgesel şekil mi
    Diyet için koşu ve bisiklete ağırlık ver diğer orada başka hangi makinalar varsa spor hocandan sana uygun şekilde program ve süre kullanımı hakkında bilgi al
    Kesinlikle yapmaman gerekenler
    Sporla yemek saatlerin 1.5 saat fark olsun yediklerini değil yağları yakması için Isınmadan kesinlikle diğer hareket ve makinelere başlama bu da bisiklet ve yürüyüş aleti olabilir
    Makinaları kullanırken kendini kesinlikle zorlama örnek 10 yapabiliyor isen 15 yapayım deme bunu zamanla arttır hemen yaparsan kas zedelenmesi olabilir kendini zorlamadan yavaş yavaş yap
    Diyet hakkında bir diyetisyene git mutlaka klasik şeyleri zaten bilirsin un şeker tuz ekmek çıkar hayatından ama mutlaka Diyetisyene git bilinçli bir destek alırsın Kolay gelsin

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• fullbody antremani yapiniz

0|0
    0|0
  • kızlara önermem pilates daha doğru onlar için

0|0
    0|0
  • protein ağırlıklı beslen. bol su. antreman videoları izle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• protein agirlikli besleniceksin.. duzenli olucaksin ve asla aksatmayacaksin ve vazgecmek yok

1|0
    0|0
  • Eğitmenler yok mu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...