Perma dalgasının dereceleri var mı?

Perma yaptırmayı istiyorum ama '80'lerin o korkunç görüntüsünü edinmekten korkuyorum. benim hayalimde şöyle bir şey var:

link

ya da şöyle:

link

perma ilk yapıldığında, hayal edilenden daha sıkı görünüyor bukleler biliyorum ama, çevremde pek çok insanınki açıldıkça bukleli değil ince dalgalı hale geliyor sadece. perma ile buklelere sahip olmak bir hayal midir peki, hiç bulaşmayayım mı ya da nasıl yöntemleri vardır bu işin?

0|0
18|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Sacı kalın sararsa su dalgası ince sararsa bonus olursun tabıkıde derecelerı var en yakınındakı bı kuafore gıdıp bunu rahatlıkla ogrenebılırsın :)

0|0
    0|0
    • ben anlattıım ona 2 defa yaptırmış biri olarakkk

• ehehe ivit.. ben saçımı boyatcam yine ev arkadaşım suratıma tokat atıcak bu sefer :) hangi renk yaptırayım sen -ce bi bak

• Bal köpüğü ,karamel , bakır dünde soyledım ama sen begenmemıstın :) Cok koyu bı renk olmasın liseli emolara benzemede :)

• İlk linteki perma çok hoş. (Gerçi 2. linkte birşey çıkmıyor ama..)

0|0
    0|0
    • enee link ölmüş, düzelteyim hemen. sağolasın uyardığın için:)

• Bir C.C. Catch olaydın, iyiydi. :))

link

0|0
    0|0
  • valla ilk linkteki hoş geldi gözüme... :))

0|0
    0|0
  • Etlisini, sütlüsünü bilemiyorum ama ilk linkteki model güzel.

0|0
    0|0
  • benim arkadaş odesada kuaför unutmazsam bugün bi soruyum sana dönüş yaparım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• o zaman senin istediğin perma değil permadan daha iri bukleli olanı bioform oluyo ve gerçekkten güzel de duruyo

0|0
    0|0
  • bioform yaptıracağını söyle kalın sarılmasını isteme ama çok kalın değil onlar bi kaç boy ve bi de saçında boya varsa özellikle açıcı uygulanmışsa kesinlikle yaptırmaaa.. ben 2 defa yaptırdım her defasında kızıp kısacık kestirdim :) ama inat değil mi biraz daha uzasın yine yaptırcam kolay kullanım oluo çünkü.. ama bioform deee bak perma deme sakın.. aynı kimyasal ama bigudiler farklı oluooo ve iyi yere yaptır.. gerçi ne kadr iyi de olsa pişman olacaksın nnııhahhaa

0|0
    0|0
  • Sakin ha yaptirma..

Benim saclarim düpdüzdü.. herkes imrenirde ay nasil böyle düz sacin var felan diye.. ben kivircik saclara cok özenirdim.. Sonra perma yaptirdim.. güya 2 aya cikar dediler, basta cokta güzel olmustu.. nisanda yaptirmistim.. ama hala saclarim eskisi gibi düz olmuyo artik.. okadar özledimki o düüz, elinle icinden gectiginde takilmayan saclarimi..

simdi her yagmurdan sonra igrenc bi dalga olusuyo.. okadar pismanim ki..

0|0
    0|0
  • Seni bizim Sukru abiye goturelim o bilir :)

0|0
    0|0
    • enee, sen mi ısmarlıyorsun benim permamı. canııım:)))

• Evet, ben ismarliyorum :) O kadar kiyagimiz olsun :)

• bak, kalorisiz bir şımartma yöntemi buldun işte, ablaların en bir şahanesi:D

• bende su dalgası yaptırayım saçlarım dalga dalga olsun istedim.yaptırmaz olaydım 3. ayıma girdim daha düzelmedi dalgadan çok saçlarım elektrikleniyor ve saçlarımda koparak dökülmeler oldu.küçük küçük bi sürü saçım var.saçımın eski halini çok özlüyorum şimdi düzleştirmeden sokağa çıkamıyorum.

0|0
    0|0
  • Permalı saçın bakımı çok zor.Eğer yapabilirsen sürekli bukleli görünmesini sağlayabilirsin.Ayrıca artık bukleli görünmesi için özel ürünler var.Saç kremleri,maşa vs.

80'lerin o korkunç görüntüsünü edinmemek için su dalgası yaptır.

0|0
    0|0
    • aynen, korkum öyle olmak zaten:) perma bakımında bu işlere benden evvel bulaşmış olan ablamdan yardım alacağım sanırım, insanlar onu doğal kıvırcık sandığına göre, biliyor bu işi:) ama ben kıvırcıklıktan ziyade bukleli olmak istediğimden, tereddütteyim hala...

• :)O zaman durumu kuaföre anlat.Ben öyle yapmıştım.Su dalgası istediğimi söyledim.Çok kıvırcık olmasından korktuğumu da belirttim.Güzel olmuştu:)

• su dalgası var benim de bildiğim aşağıda da demişler zaten. o daha açık bukle oluyor da, benim tavsiyem yapma etme olacak:) çok yıpratıyor ve bence değmez...ya da ben düz saç daha çok seviyorum doğuştan dalgalı olunmadıkça...

0|0
    0|0
    • marlam singer'ım, 31 yıldır dümdüzüm be annem, bir kere de pişman olayım diyorum işte:))

• hee yap o zaman değişiklik iyidir. benim denemedim şey kalmadı saçımda doymuşum sanırım:) saçın ince telli mi kalın telli mi? bu arada resimdeki renkse bence hiç birşey ciğe ihtiyacın yok ama...heveslendiysen yap anasını satiiim:)))

• Sakın hiccc bulasma annemde senin gibi istiyodu cok sıkı yaptırmadı

O yüzden ama felaket oldu hani jolelersin kıvırcık olmaz düzde olmaz.sanki örmüs gece

Öyle yatmıs gibi oldu .daha sonrada sacı plastik gibl oldu.sacın kalitesini bozuyi

Bence hiccc düsünme maşa yap bir iki hevesini gecir

0|0
    0|0
  • Tek tavsiyem organik perma yaptırman olacaktır. Normal perma saçlarını yıpratır baya bir. Su dalgası da istediğin gibi olmaz. Permayla daha farklı çünkü.

Çılgın 80ler saçından istiyorum. Saçlarım hele bir uzasın. Şu Serpil Çakmaklı modeli kehkehkeh.

Bu arada sana one point veren gereksiz şahsı da kınkın kınamadan geçemedim.

0|0
    0|0
  • ben yaptırdım. perma için şampuan, krem vs. şeylerde kullandım. tavsiyem : vazgeç. benim perma etkisi geçti ama saçlarımçok yıprandı hala çatallaşıyor düşün 2 yıl oldu. ben pişmanım ama sen bilirsin tatlım

0|0
    0|0
  • ilk linkteki maşa ile şekillendirilmiş. permanın elbette dereceleri var. su dalgası, iri , ince, afro gibi.

bence senin saçların böyle çok güzel. bir kıvırcık olarak kullanımının zorluğunu da belirtmeliyim. :)

0|0
    0|0
    • ya düz saçlı görgüsüzlüğü işte be annem, bir kere de şöyle kıvrımlanayım istiyorum. zaten tam düz değil benim saçlar biliyorsun, uçlarında iri dalgalar var. ben o dalgaları bütüne yayma arzusundayım sadece:)

• o vakit seni benim kuaföre götüreyim. ben kedisine full yetki verdim. misal keselim mi dedim saçı geçen gün 1 ay sonra uçlardan yanıtını aldım. :)

• hahaha iyiymiş, saç kesmeye kıyamayan kuaförün kıymeti bilinmeli:)

• demek romatık dalgalara sahıp olmak istıyorsun :)

saçların bayagı bir toplanacak buna hazırmısın

sık yaptırmanı önereceğim açılıyor zamanla

hoş hiç yaptırmadım tamda bılemıyorum.

0|0
    0|0
  • link

Bu mesela su dalgasi permasi.

Perma derecesinin en guzeli bu.

Verdigin ilk linkteki gibi.

0|0
    0|0
  • annem bonus reklamlarında oynamayacaksan saçlarını rüzgara bırak onlar şekil versin

0|0
    0|0
  • dalgasını bilmiyom da yanığının derecesi var:):)

0|0
    0|0
  • evet pek komik var sardığı bugidinin boytune göre değişir permanın bukleleri yada yogunluğu.

0|0
    0|0
  • derecesi var su dalgası şeklinde haifi olur.Bonus kafa olmassın.

0|0
    0|0
  • perma yerine bioform yaptır iri dalgalı istiyorsan

0|0
    1|0
Yükleniyor...