Dizim çok ağrıyor emar çektirdim sizce bir sorun var mi?

diz icin mr emar çektirdim ve sonucta Eklem yerlerinde ve komsu bursalarda ılimlı efüzyon artışı gözlenmektedir diyor. menisküs ve on yan capraz baglarda sıkinti yokmus internetten baktim da kemikler arasinda sivi fazlaligi diyor doktora daha soramadim randevu pazartesi gunu. bir de cd verdiler. Anlayan arkadaslar yardimci olursaniz tesekkur ederim

Güncellemeler:
21gün tesekkurler
21gün ...

0|0
2|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Dogal cozum olarak, ineklerin diz kemigini suda kaynat ic derler. Bende de vardi neredeyse uzerine bastirmiyor adim attirmiyordu, doktorda da bir halt cikmadi. Romatizmal agri olabilir diye zannettim. Bir sure dizlik kullandim kemigi sicak tutmasi icin ve kaynattigim kemik suyundan bir kac gun ictim ama yagli oldugu icin mide de bulandirabilir. bir kac hafta surdu agri ve kendiligindne gecti

0|0
    0|0
    • 21gün

bende de romatizmal agri olabilir tam bilmiyorhm doktorlar da hic ilgilenmiyor basimin caresine bakicam artik

• 21gün

Soyledigim tavsiyeleri uugula. Ha bu arada zorla da olsa hafif hafif hareketlendir

• benim kolumda var intaartiküler effüzyon artışı yani ödem kaç yıldır geçmedi ama azaldı bayağı

0|0
    0|0
    • 21gün

nasil azaldi peki

• 21gün

evet fizik tedaviyi duşunuyorum insallah hallederim tesekkurler :)

• 21gün

önemli değil:)

• yakın zamanda çarptın mı ateş var mı

0|0
    0|0
    • 21gün

agustos ayindan beri agrim var dizinde gecmedi ates yok

• 21gün

tesekkurler

• 21gün

rica

• Hastalığın ismi osgood şchlatter
    İnternetten araştır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kemik iliği ödemi sıkıntı yok. Bende de var ama kolay geçicek birşey değil sık sık buz koyman lazım doktor sana ilaçlar vericektir ama sana önerim volteren krem olsun. Yüksekte tut ayağını buz koy ve yormamaya çalış geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • 21gün

reparil gen diye bir krem ve voltaren in hapini kullaniyorum sporda zorladim insallah duzelir tesekkjur ederim

• 21gün

haklısin canim bir de cd verdiler acaba bilgisayardan once kendim mi baksam :)
      tesekkur ederim :)

• 21gün

Kendin bilgin varsa bak tabiki.

• Demir eksikliği vardır belki bişi olmasa

0|0
    0|0
Yükleniyor...