Bakıştığınız kız ile ilgili ne düşünürsünüz?

bikaç defa bakışmışız tamam biraz daha fazla gitmiş olabiliriz ama gidip millete şu kız benden hoşlanıyor diyecek kadar da değil sonuçta bakışmak işteştir karşılıklı yapılan bir fiildir. Hep böyle düşünmüyorsunuzdur herhalde peki siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• "eveet kız bana bakıyor şu anda. bana mı? ulan arkadamakine bakıyor olmasın sakın? dur çaktırmadan belimi kıtlatıyor gibi yapıp arkama bakıyım bi.. ııgghhh... hmm yok kimse tamamdır kız kek! lan! ayın kaçı bugün? cepte metelik yok. oysa avustralya setlerinde zıplayan kanduru misali kıza gidecektim ya şimdi? yediğim şu dondurmanın parasını vermeden çıkarsam kıza bir şeyler ısmarlarım. ama olmaz lan nasıl çıkacam? ulan bir de şu don başıma bela oldu. ne diye annenin pazardan aldığın donu giyersin öküz! daracık boxer. araya girdi. şimdi kıçımı kaldırsam kız hareketlendiğimi sanacak. neyse biraz daha oturayım bari... o ne lan. kız gidiyo. la nereyee.. hani bakışıyorduk. anaaaa gitti lan!"

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Her bakıştığımızdan hoşlanma gibi bir durum olmaması lazım ;belki bazıları bana baktı kesin benden hoşalnıyor gibi algılaya bilir ama her bakışma hoşlanmak olamaz ne biliyim güzeldir bakarsın veya senin bakdığın taraftadır istemeyerekde olsa defalarca bakışa bilirsin normal karşılamak lazım bence ...

0|0
    0|0
  • Bu işlerden nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • öyle düşünüyoruz ama bu bir güvenlik yolu başka kimse o kızla hayal kurmasın diye yapıyoruz :D

0|0
    0|0
    • :D bu sadece benim için geçerli değil de

• ee bir de kız sana pas verdiyse kız senindir pastadki payın hayırlı olsun :D

• sevdim bunu :D

• hemen gidip konusmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...