Merhaba arkadaşlar baş belanız geldi?

Merhaba arkadaşlar bazı üyeler bana inanmadıkları için fotoğraflarımın sahte olduğunu düşünüp şikayet etmişler :(( ama ben eğer müsait olursam kizlarsoruyor yazıp fotoğraf çekilceğim ama ailevi durumlardan dolayı abim fotoğraf çektirmemi istemiyor.Sadece kamerasız bir internet verip başına çaresine bak evde otur dedi.Sizce ne yapayım.Telefonuma her şeyime el koydu.Dışarı bile çıkamıyorum.Ama abimi çok sevdiğim için bişey de diyemiyorum

Güncellemeler:
İnanın bana normal pozlar versem şikayet gelmezdi ve de uzun birşeyler giysem Ben gerçeğim lütfen şikayet etmeyin :)

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• ailevi durumu iyi olmayan biri böyle giyinip de böyle poz vermeye cesaret edemez.

2|0
    0|0
  • Dudaklarını buzmedwn pozver canımı ye

0|0
    0|0
  • kıyamam bebişime:(8888!111>111>>1

0|0
    0|0
  • Sen neyin kafasını yaşıyon la :D

0|0
    0|0
  • bn fake değlim taam mı

0|0
    0|0
  • şikayet edcem :P

1|0
    0|0
  • tamam ,etmeyin len..

1|0
    0|0
  • ee gerçek olsan ne değişicek tipsiz

0|0
    0|0
  • Güzel wos wos

0|0
    0|0
  • tamam da sorun ne anlamadım.fotoğraftaki kız çok abartılı güzel değil ki.herkesin kendine has bir güzelliği vardır ama bu resimdeki çocuk tipli bir kız sadece ilgi görmek için bacaklarını ön plana çıkarmışsın ama onlarda okadar ilgi çekici değil kısacası normal bir kızsın biri sana sen dünya güzelisin falan mı dedi:D sen güzel görmemişin :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ilk olarak bu resmini koyduğun kişi ekin dörtkol

kadıköy anadolu lisesinde okumaktadır

link bu gerçek videosudur

18 yaşında değildir

istanbuldadır baya sallamışsın

5|0
    0|0
    • gshfgjhagshfjas

• yanlış birşey mi , 16 yaşındaki kız istediği herşeye senden daha iyi ve daha hızlı sahip olur

• soran arkadaşım salak mısın diycem aa videoya bak o kız işte sus tamam yeter cevabımın altına da yorum yapmayın bana ne ya .

• liseler kapandı bizim başımaza da bu tipler geldi işte. siteye bir süre ara vermek lazım.

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum seni.

0|0
    0|0
  • Bu kadar açıklmaya girdiğine göre kesin fakesin :)

0|0
    0|0
  • neyini fake sanmışlar anlamadım ama takma kafaya açıklama yapmak zorunda da değilsn

0|0
    0|0
  • gerçek olamayacak gibi değilsin ki.

ayrıca sen kimsin ki.

seni kim uğraşıp şikayet edecek ki :///

1|1
    0|0
  • sen kimsin ki?

0|0
    0|0
  • kim şikayet ediyormuşki?

0|0
    0|0
  • kendini fame zanneden kız :D (şakaa la amaann de takma sen :D)

0|0
    0|0
Yükleniyor...