Hayat tecrübenizi anlatır mısınız aşka dair?

Yorumlardan çıkardığım kadarı ile ve yaşadıklarımdan ders aldığım kadarı ike aşkların yalan olduğunu öğrendim.Hep bir acı hep bir hüsranla bittiyor sonu ..Cennete giden yolda cehenneme uyanmak gibi ..

Hayat tecrübemi anlatmaktan öte sizin aşk hayatınızdaki tecrübelerinizi ksaca okumak isterim benimle diler gizli dilerseniz gizli olmadan buradan hayat tecrübenizi anlatır mısınız aşka dair?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben anlatamam cok uzun cok detaylı cok karısık ama sana sadece cıkardıgım bır ders ı soyleyeyım zaten senın aslında ıstedıgın roman okumak degıl de bazı seylerı anlamak. sana dıyecegım tek sey su dogru kısı ıle ask ı yasarsan eger ol derse olursun oldur derse oldurursun o derece buna ınan ama yanlıs kısı ıle askı ysarsan ozaman yuregınde buyuk bır bosluk olur ve aska ınancını kaybedersın uzun surelı yanlıs kısılerle yasanan asklardada saplantı olur sabah uyandıgında bıle zıhnınde onla uyanırsın ve sende sureklı onu dusunursen unutamazsın sacma sapan dusunceler ıcınde kendını yer bıtırırsın sonu depresyon. ama kendı ınandıgım seyı soylıyeyım bence hala ıyı ınsanlar var uzulme ve saplantıda yapma bırseyı bıl zamanla unutacaksın eger karsındakı hak etmeyen bırıyse ve sende kendı uzerıne dusenı yaptıysan arkana rahatca yaslanabılırsın cunku gereken sure gectıkten sonra sen unutacaksın sadece yapman gereken bırsey var onu bıleceksın dusunme onu zordur baslarda ımkansız gıbı gelır ama dusunmemeye calıs ve bırseyıde bırdaha soyluyorum zamanla unutacagını bıl unutman ıcın zamana ıhtıyacın oldugunu bıl bunu bılırsen kendını toplaman daha kolay olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben onu bir okyanusun derinliğinde buldum da sevdim

Parlak bir inciydi benim için paha biçilmez bir inci

Ben onu soğuk ve yağmurlu bir günde

Onu düşünürken gülüşündeki sıcaklılığı içime dolup da beni sardığı bir anda sevdim

Onu sadece selvi boyu,sarı saçları ya da kara gözleri güzel bir yüzü var diye değil

Fikirleriyle,konuşmasındaki güzelliği ve benim o kor halde yanan yüreğimle sevdim

Ben onu derinden ve hissederek sevdim inanarak

Her kalp atışımda vücudumun dört bir köşesine yayıldığını

Beni sardığını her nefes alışımda ciğerlerime işlediğini bilerek sevdim

Onu kış gecelerinin o soguk yatağında birlikte uyuyup beni ısıttığı

Yaz sıcağında uyuyamayıp sıkıntılarım olduğu ve rüyalarımda buluştuğumuz gecelerde sevdim

Onu ellerinden tutup kanımın kaynadığı kalbimin yerinden fırlayacağını hissettiğim anlarda

O ıslak dudaklarıyla beni sevdiğini söyleyeceği anları düşünerek sevdim

Ben onu o onsuz anlardaki boş ve değersiz geçen dakikalarda kayıp zamanlarımda,

onu arayıp bulamadığım çaresizlik içinde olduğum,içki sofralarını dost bildiğim anlarda sevdim

O ne kadar uzak olsa da,

Aramızdaki kilometreler nasıl çoksa

Bende onu o kadar yoğun ve o denli çok sevdim onu kalbimde yanan ateşi ile zihnimde oluşan hayallerin o ay parçası çehresiyle bana derinden bakan o gözlerindeki ışıltıyı göreceğim anları beklerken kalbimin yanıp tutuştuğu anlarda gelip o bu atesi alevlendirerek bana sarılarak

beni sevdiğini söyleyeceği anları düşünerek SEVDİM...

Ve zaman öyle bir noktaya geldiki

bu tertemiz duygular kirlendi

kan döküldü beyaz düşlerime

yavaş yavaş terk edilişinde

ölüme adım adım yaklaşırken ben

o başka tenlerde buldu güneşi

parladı bir yıldız misali

ben söndükçe o yandı

oysa vitrinin camına yansıyan

sadece suretimdi o ise anlamadı

o kahkahalarla yaşarken hayatın tadını

benim kahkahalarım sadece kalbimin kırıklarını hüzünlerini saklamamdı

acılarsa aşkta tecrübe keşke bu kalp cahil kalsa

ama olmadı hüzün sokağında kayboldum

kırıkları batarken kalbime

kadahler vurdum acılarımın serefine

eyyy yar ben aşkının aleviyle yanarken yangınlarında

bir damla su serpmedin bağrıma

bak kül oldum sonunda

ikinci kez severmi bu yürek bilmem ama

yaşarken öldürdün ya

helal olsun sana...

10/05/2013

21:00

0|0
    0|0
  • aşka dair bildiğim tek bişey var..ister kız ister erkek olsun aslında karşımızdaki bireyle değil kafamızda yarattığımız imgelerle yaşıyoruz aşkı..bu nedenle hayal dünyamızdaki aşkın gerçekleriyle karşımızdaki kişi çakışıyor sürekli ve bu çakışmalar "aşk bitti" dediğimiz olayı doğuruyor..

0|0
    0|0
  • herşeyin ilki akılda kalıcı etkiler yaratır.aslında sonraki flörtlerinde de hüsrana uğrasan unutursun ama ilki daha derin yaralar açar.ilkler daha masumane dir.daha çocuksu ama ben 11 yıl önce aşık oldum ve ayrıldıktan sonra bidaha hiç kimseye aşık olmamayı kafamda yer ettim.flörtlerim çok oldu ama hiçbirine aşık olmadım.aşk bende alerji yapıyo.en güzeli mantık dahilindeki ilişkilerdir daha sağlıklı düşünebilirsin aşk insanı saçmalatır.:)

0|0
    0|0
    • ilkler ilk aşk ilk öpücük ilk dokunma ilk sevişme ilk ayrılık ve ilk aldatılma sonunda ise ilk hayal kırıklığı beni bırakmayacak o halde ?

• annem gbi knstn babana ilgm vrdı snra tanıdıkca daha da sevdm der durur ama bu devrde yk ki keske olsa

• söylemek istediğimde tam olarak bu bak annenin dönemindeki evlilikler görücü usulüydü ve o dönemde evlenenler halen evli ama şimdiki gençlerimiz bunun gerikafalılık veya çağdışı olduğunu söylüyorlar.kim ne derse desin bende görücü usulü evlenmeyi düşünüyorum.çağdaş olupta sonradan mutsuz olacagıma çağdışı olupta bir kere evlenip bir ömür sürdürmek istiyorum:)

• Aşk saçmalıktır uymamamlıdır. Su gibi içtikçe kudurursun :D

0|0
    0|0
  • uzun. .

0|0
    0|0
    • nolur kısaca anlatsn

• kalbin yaralı ölümü bile göze alıcak kadar da sevdalısın dilerim herşey gönlünce olur

• teşekkür ederim.

• evliliğe gitmeyen her ilişki hüsrandır

cinselliğin evlilikten önce paylaşılması

evliliği öldürüyor

0|0
    0|0
    • o halde flört döneminde ne yaşanmalı?

• flört dönemi yaşanmamalı

• İnsanlar görüldükleri gibi değiller, önce kendilerini temiz gösterip kendilerine aşık ederler, sonrada kaçarlar, ve bir gün öğreniyorsun ki, yere göğe sığıdıramadığın kişi hiç te öyle biri değilmiş, onu çok farklı görmek istersin hayatta başarmış ve herkeze örnek olan bir insan olmüş, ve budada sizin çok büğük payınız olmuş, ve okadar gurur duymak istiyorsunuz ki anlatamam, bunların hayalinle yolda gidiyorsunuz ve bir anda onca zaman kaçan biri, ve hiç beklemediğiniz bir şekilde görüyorsunuz, tabi inanmıyorsunuz peşinden gidiyorsunuz ve sonra o olduğunu anlayınca orada ölüyorsunuz

0|0
    0|0
    • Size nasıl davrandığıneden öte çevreye nasıl dvrandığı önemli derler mesala babam seni seven adm ztn sana iyi gözükr en ufk garsona nasl dvrandıgına dahl dkkt et öyle anlrsn gerck yüzünü derdi ..

• Ben bazen kaba ve ser çıka biliyorum, elimde olmayan nedenlerden dolayı üze biliyorum, ama fazla gecikmeden 5 yaşında bir çocuktan bile özür diliye biliyorum, halya şoktayım

• Aşk çok güzel ama düşlerde yaşattığımız

0|0
    0|0
    • gerçek aşk nasıl?

• boşver ne kadar anlatsak hiç bişey değişmiyor dil dökmenin faydası yok

• ben hayal kırıklığını kısaca dnlemk ısterım inan

Kızlar Ne Diyor 1

• hayal kırıklığı, gözyaşı, ayrılık

tüm bunlara rağmen yine üzülceğimi bilsem yine yaşarım aşkı,

anlıcağın tecrübem yok benim :)

0|0
    0|0