İsmail Köybaşı açıklamasını nasıl buluyorsunuz?

İlk defa derbicik değil derbiye çıkacağım. Bjk de böyle maçlara çıkdım ama Fener Türkiyenin en büyük klübü derbi çok farklı bir hava var demesini nasıl buluyorsunuz.

• Doğru demiş.
    33% (1)57% (12)54% (13)Oy Ver
  • Yanlış düşünce.
    67% (2)38% (8)42% (10)Oy Ver
  • Bjkliyim ama adam haklı.
    0% (0)5% (1)4% (1)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|8

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Fenerliler Gökhan Gönül'e küfretti bir de paracı diye. Mahmut Uslu açıkladı daha az paraya gittiğini. Asıl paracı bizim Ismail imiş meğer. Neyse, bizdeyken de sevmezdim zaten. Ön taraf Sosa, Gomez, Ozzi, Gökhan Töre, Quaresma, arkada bu ve Beck. Bu ikisine rağmen şampiyon olduk biz.

0|0
    0|0
    • 26gün

Hakemler sağolsun... Gökhan Gnül imza parası ve menejer parası istedi biz vermedik verene gitti yani daha çok paraya gitti.

• 26gün

Ha senin sorun muydu? Bilsem yazmazdım. Moderasyon, gören olursa silsin yorumumu.

• Sampiyonlar ligine katılamıyordum fenere geldim yine katılamıyorum açıklaması daha ic acıciydi

0|0
    0|0
  • İsmail zaten Fenerbahçeliydi. Yani ben böyle bir şey demem ama kendince haklı çünkü hiç bir beşiktaşlı da diyemez ki Türkiyenin en büyük derbisi Fenerbahçe-Galatasaray değil.
    Mesela bir abi vardı benim Bursa da bizim dükkanda çalışan eski futbolcuymuş ufaklık zamanlarından.
    Gökhan Gönülü çok yakından tanıyormuş ve eskiden tabi ki Takımını biliyormuş ve GS'li bilmem benden başka takımını bilen var mıydı?

0|0
    0|1
  • Doğru demiş.

0|0
    0|0
  • ileriyi düşünmeden söylenen sözler bunlar..

0|0
    0|0
  • doğru konuşanların kulübüdür Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • İsmail köy başı fenere koy başı

0|0
    0|0
  • İsmail Köybaşı 6 ay önce fenere koybaşı diye tezahürat edilen fenere söven bir h. erif karakter ortada Beşiktaşlı olmadığını ispatladı beyni de yok zaten.

0|0
    0|1
    • 26gün

Adam demiş beni kalbinize oturtun küfür edin üzerimden diye? Bu saygısız kişilerce denmiş şeylerdir zaten kendisi Fenerbahçeli ve kendi takımında oynamak kadar güzel ne olabilir veya transfer olmak diyelim pek oynayamıyor ama başlar zamanla.

Yükleniyor...