Arkadaşlar canınızın sıkıldığı bir anda bunaldığınız oluyor mu ? bunu nasıl aşıyorsunuz?

arkadaşlar birden canım sıkıldı bunalmaya başladım sizede oluyor mu ? Nasıl atlatıyorsunuz ?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen, bunalımlar düşünceler birikiyor :/

Biriyle konuşmadan asla aşamıyorum :/

cut.

0|0
    0|0
    • uf harbi bunaldım.s

• olsada boşlar.

• o kadar boşlayan tiplerse yanındakiler öncelikle sende onları boşla, yani yol ver demiyorum, boşver yani... reel hayata ağırlık ver bir süre, en azından gün içinde bişeler yaşamak akşam vakti vs geldiğinde evdeyken daha az kötü hissetmeni sağlar... kimi zaman tanımadıgın kişilerlede muhabbet edebilirsin( mesaj vermiyorum yanlış anlama ), sosyal platformlarda takılabilirsin forumlar, bu site, twitter, facebook gibi yerler bir süre sonra yapacak bişeler mutlaka bulursun :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Aynı Şeyler Bende de Kendini Tekrar Ediyor.

0|0
    0|0
  • canını sıkacak şeyler vardır..yoksa anlık sıkılmalar bunaltmaz..

0|0
    0|0
  • aşamıyorum çoğu zaman konuşacak birilerini arıyorum bulamıyorum çoğu zaman o zaman işte vakit geçirmeye bakıyorum geçmiyor da :D

0|0
    0|0
  • film izlerim, müzik dinlerim, kitap okurum, hikaye yazarım, hiç bir şey yapamazsam dışarı çıkar dolaşırım.

0|0
    0|0
  • Arkadaaslarin varsa git yanlarina konus. Eger arkadasin yok sa kafani rahatlacak bisilerle ugras. Bir orama gir. Kurs dalan hobiler wdin vakit gecer sikitda gecer8

0|0
    0|0
  • Çok oluyor.Hele ki son zamanlarda.Dışarı çıkıyorum mahallenin çocukları basketbol oynarken güldürüyorlar beni.Onun dışında komedi filmi izleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • farklı şeyler yaparak.

0|0
    0|0
  • evet oluyo.o duygusal karmaşıklıktır.sadece arkana yaslan derin bir nefes al ve pozitif düşün geçiyor.

0|0
    0|0
  • Ks de zaman geçir ya da wolfteam var team speakten arklar var takılıyruz havalar iyi böyle :)

0|0
    0|0
  • link açıyorum.

0|0
    0|0
  • Aynanın karşısına geçip şarkı söylüyorum.

0|0
    0|0
  • AŞAMIYORUM :(

0|0
    0|0
  • Yalnızlık çekiyosun demek ki

0|0
    0|0
  • oluyo, atamıyorum kendi geçiyo

0|0
    0|0
  • bilimsel olarak müziği kan atışları hızlandırdığı kanıtlanmış tek ilaç müzik :)

0|0
    0|0
  • Besmele çek bir ya :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...