Eski erkek arkadaşınız sizi yaralamak isterse

Eski erkek arkadaşınızla ayrılalı ve olayı bitireli daha henüz 10 gün olmuş ve tam,olarak konuşmayalı 3gun olmuş ise,durup durmadan size mesajlar çekip,sizin ne kadar iğrenç bir insan olduğunuzu sizinle tanışmak yerine en yakın arkadaşınızla tanışmadığına pişman olduğunu soyluyor ve kafasında çeşitli senaryolar yazıyor ise...o kişi üstelik size acıların en büyüğünü zamanında çektirdiği ve karşınıza geçip sizinle bu,şekilde konuşuyor ise...ve beni artık acıtamadığınında farkında ise..bu erkek,ne yapmaya çalışıyordur...amacı nedir

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan ilişkilerinde beni en çok rahatsız eden şeyin, dengesizlik olduğunu düşünüyorum.Bence insanı en çok üzen davranış şekillerinden biri dengesizlik.

Arkadaşınız, eşiniz, sevgiliniz ya da işortamında beraber olduğunuz birisi olabilir karşınızdaki.Oturuyorsunuz, konuşuyorsunuz ya da herhangi bir konu için fikir birliğine varıyorsunuz. Ertesi gün ya da bir süre sonra bakıyorsunuz ki o insan ortada hiç bir neden yokken daha önce gösterdiği davranış şekline taban tabana zıt bir kişilik sergiliyor.Bir günü diğerini tutumuyor 3 gün önce verdiği kararla şimdiki arasında hiç bir bağlantı yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ezme oluyor kendileri zaten..artık uzatmalarda gol atma peşinde ama hakem düdüğü çalmış haberi yok kerizin..

0|0
    0|0
  • Boş ver numaranı değiştir, peki sen ona okadar ne yaptın ki, o sana ne yaptı, herkez hata yapar ve kimse kimsenin bunları yüzüne vurma hakka sahip değildir, okadar adamsa ellerinden tutup yol göstermeli

0|0
    0|0
    • Nemi yaptım...her yaptığı işte veya sosyal,hayatında yardımcı oldum ne zaman 5swneil sevgilisi,ortaya çıktı ve kıza gerçekleri soledim böyle oldu..sence hata bendemi bence değil

• Kesinlikle değil, eski sevgilisini neden karıştırıyor peki, neden sana böyle davranıyor, 5swineil ne demek, kusuruma bakma bunu anlıyamadım

• ayrılıgı kabullenemiyor. kalbi kırılmış. hırsını almaya çalısıyor

0|0
    0|0
  • izin ver sonra gül çek git.

0|0
    0|0
  • hasta mı la bu?

0|0
    0|0
  • Bir bedel ödemelisin

0|0
    0|0
    • Neyin bedelini?

• :))) bedel yeterince ödedim..sanırım o şimdi,odemeli

• emin ol öyle kolay değil bedel ödemek

Kızlar Ne Diyor 3

• afdsfasfasf:D adama fena koymuş:D

0|0
    0|1
  • hıncını alamamıştır,öfkesini senden çıkarmaya çalışıyor işte:))hattını değiştir.

0|0
    0|0
  • aklinca intikam aliyor senden amacida zaten senin canini yakmak bence numarani degistir

0|0
    0|0
    • Yakamadığının farkında..onca laflarına rağmen...hayatın ona güzel şeyler getirmesini diledim ve sustum..oda sustu...:)

Yükleniyor...