Karın kası nasıl yapılır ?

S. a arkadaşlar benin spor salonuna gitmeye imkanım yok o yüzden karın kası nasıl yapılır hiç bilmiyorum.. Neyse şu an az bir göbeğim var bunu nasıl karın kasına çevirebilirim.. yardımlarınızı bekliyorum

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bol cardio ve iyi beslenme bu isin yuzde 70i. GEri kalan yuzde 30 da egzersiz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Youtup da videolar var oraya bakabilirsiniz

0|0
    0|0
  • İnternetten bak videolara

0|0
    0|0
    • İnternetten birkaç video ve sitelere baktım hepsinde protein tozu felan kullan diyor.. ben daha doğal olsun diye buraya yazdım

Erkekler Ne Diyor 3

• Önce göbeği eritmeye bak kardeşim sakın göbeğin üstüne mekik deneme karnın şişik durur yağsızken kasların belli olur , benim 5 ay önce yaptığım şey sabah beş haşlanmış yunurtanın beyazını yemek ki sakın ama sakın sarılarını yeme olduğu gibi yağ, domates salatalık ve çörekotu yapı bir kaşık siyah zeytin 7 tane falan arada armut öğlende tuzsuz yağsız yumruk kadar tavuk eti haşlanacak ve yarım bardak bulgur arada bir 5 ceviz var akşam yemeği de aynı haşlama sıkılırsan iki günde bir salata yersin sadexe aşırı kilo verirsin lor oeynirini unutma her öğün yemeye çalış çok tok tutar kilon istediğin gibi olunca bu diyeti kesip sağlıklı dengeli beslenmeye geç gğzelce etlerinş pişir bolca ye hemen Hiit kardiyoya bak yapmaya çalış diğer kardiyo fasa fiso. yağsızlaşınca mekiğe başla 20 defa 3 setle ilerle bir hafta sonra 30 defa 3 set falan diye arttırarak devam et hadi sağlıcakla.

0|0
    0|0
  • İyi beslenip kalori yakıcasın moruk

0|0
    0|0
  • Kosu yap. Yagı ekmegi kes protein ye. Mekik çek çakı falan yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...