Gezi parkının artık marjinallerin bölücülerin kontrolünde olduğunun farkında mısınız?

Normal sağduyulu vatandaşın eylemini sahiplenmek isteyen bölücüler araba yakma dükkanlara zarar verme bölücübaşının posterini asma gibi eylemler yapıyor. Bu olay artık halk tepkisi olmaktan ziyade bölücülerin yönettiği bir eyleme dönüşmedi mi?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• en başından beri vardı onlar.bi farkedemediniz gitti.

0|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 3

• marjinallerin ne suçu var ?

0|1
    1|4
    • insanların dükkanlarına evlerine zarar vermek. polis arabasını sivillerin arabalarını yakmak halkı galeyana getirip çatışma ortamı yaratmak.

• senin marjinal anlayışın nedir

• bu bolucu yaratiklari bdp neden diyarbakirda hakkaride siknakta sokaga dokmedi de sirf Taksime dadandi bunlar, cok merak ediyorum :)

0|0
    0|0
    • ses tepki halkı toplamak

• işlerine geldiği gibi devam ederler onlar. yalan haberlere inanmasalar da yorum yaparlar rt ederler.

• evet sırrı süreyya başlattı ama oturma eylemiydi şu an iş raydan çıktı :/ adam kendi dedi haklıyken haksız duruma düşmeyelim diye

• hakveriyorum.bencede

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben vergi veriyorum, yakılan otobüsün masrafı verdiğim vergilerden karşınlansın diyen; dengesiz,edepsiz insanlar gördüm.Marjinalleri alenen destekleyenlere rastladım.Küfür etmeden,edebiyle,insanlığıyla art niyetsiz eylem yapan iyi niyetli insanlara saygı duyuyorum.

Bu direniş sağ-sol direnişi değil deyip, Deniz Gezmiş bayrakları açmayı sorarım ben size?

0|1
    0|1
    • ATAMIZI da o köpekle resimlerini yanyana getirdilerya bunuda unutmasın bu halk kime hizmet ettiğini öğrensin

• tamamen katılıyorum. Yakılan otobüsler çevreye verilen zarar ülkeyi geriye götürüyor. hepimizi geriye götürüyor. azınlık bu gençliği insanları nasıl galeyana getiriyor bizim halkımız göremiyor mu ülkemizin zarar gördüğünü. bizim halkımız gözünü açıp destek vermese bunlara daha iyi olmaz mı.

• Twitterda yayılan haberleri gördüm hep takip ettim.Birine bile inanmadım.Ortalığı karıştırmak isteyen türlü oyunlar.Bazı iyi niyetli insalara yazık oluyor işte.Onlar da gidiyor eylem yapacağım diye falan.O kadar kalabalık olmasa meydan marjinal gruplar aralarına karışamaz.

• Dönüştüde bizim insanımız muhaliflik yapmak adına yediği kaba ... meşhudur.

Bak ispanya ne güzl kullanıyormuş bu olayları ispanya turizm deki en önemli rakiplerimizden bu sene bu olayı kullanarak tatilcileri çekmeye çalışıyorlar.Başarıyorlarda..

Olaya birde farklı açıdan bakmak gerek koskoca devlet 3,5 eylemciyi dağıtamazmı tabiiki dağıtır ama uzadıkça onlarında işine geliyor bu sayede chp yi yıpratıyorlar..kendilerinden olmayanlarıda çok açık net görmüş oldular bu olaylardna sonra :)

0|1
    0|0
    • Günlerce eylem mi olurmuş yaptınız bitti işte.İnsanlar dağılsa, marjinel gruplar aralarına karışamayacak. Artıladım bu arada =)

• Hocam anlamıyorlar bu insanlar akp çok uyanık bir parti bir muhalif chp vardı onuda silecek tarihten. ben güçlü bir muhalefet olsun istemezmiyim. bak günler geçtikçe halk devlete hak vermeye başladı .. :)) ama olay ilk gününde veya bir kaç günde sonlansaydı muhalif partiler prim yapacaktı. akp ye herkez düşman olmaya başlamışken bu olaylar güç kazandırdı one munite tu munite oldu akp ve bdp kazandı chp kaybetti maalesef

• Valla ilk günler bende ordaydım sonra baktım köpekler sahaya indi örgüt yandaşları hemen ayrıldım,poliste şuanda müdahale ediyor etsin hakettıler,adam açık açık söyluyor varsa bu kadar gücün gel seçimle indir indirebiliyorsan eski kafalı gibi darbeyle vs olmaz o iş..

0|0
    0|1
    • arkadaşım bizim halkımız insanca eylem yapar zaten. belki yüzde 99 lık kesim insanca taşkınlık yapmadan eylem yapıp dönecek ama yüzde 1 taşkınlık yaptı halkımızı sürdü öne. terörist posterleri açtılar her boku yerdiler terörist bayrakları parti bayrakları altında. orda bulunan kalabalığın yüzde 99 u karşıdır teröristlere ama bir şekilde o kalabalığı kullanıyorlar. keşke demokratik yollarla eylem yapmak isteyen herkes senin gibi bilinçli olup görebilseydi.

• keşke görebilselerdi keşke

• bölücübaşının posteri asıldı doğru. bunu ön taraftaki pkklı gurp yaptı ve oradaki halktan tepki gördü ve kaldırdı.o zaman başka soruları sormak ve cevaplarını aramak gerekir.

1- pkk ve öcalan madem yasadışı bir örgüt ve yöneticisi ise ve devlet resmi olarak bunlarla görüşmüşse bu oluşumlar meşruiyet kazanmadımı? ve halka o bölücübaşının posterini açma cesaretini aşılamadımı?

2- Marjinal grupların kim olduğu parkın neresinde konuşlandıkları ve kaç işi olduklarına dair sizde resmi bir veri varmıdır?

3- Dış odaklar kimlerdir? Dış odaklar deyip kaçmak varmıdır? Eğer bu dış odaklar tesbit edildiyse neden söylenmemekte ve körebe oynanmaktadır?

4- Sıfır sorun politikası ne olmuştur? Sıfır komşu türüne dönüşüm bir başarımıdır?

5- Müslümanlık belli bir parti grubuna inmiş ve bu parti grubu dışında kalanlar gavurmu olmuşlardır?

6- Ülkemize nazar değdiğini söyleyen bir şahıstan medet umacak kadar çaresiz bir siyaset anlayışımı vardır?

0|0
    0|0
    • peki orada yakılan otobüsler çevreye verilen zarar ülkeye ne getirmiştir? normal Türk vatandaşı taşkınlık yapar ülkesine zarar verecek eylemler yapar mı?

• milli iradeden bahsedenler mi ülkesine zarar veriyor. savaş çıksa ordakilerin yarısı arkadan vurmak için can atıyor. vatanı için yaptığı tek şey bölücübaşının posterini asıp polisle çatışanların yanında durmak olan birisinin milli iradeden bahsettiğini görmek gözlerimi yaşarttı

• haklısın kardeşim tebrik ederim seni

• başından beri öyleydi ayık olun :)

0|2
    0|1
  • marjinalle provokatörü karıştırmayın link

0|0
    0|0
  • TV izlemiyorsunuz sanırım? 30 dakikadır polisin kontrolünde

0|0
    0|0
  • Onlarında arkasında akp vardır her bokun ardında onlar çıkıyor

0|2
    0|0
    • uydurulan binlerce yalan haberin arkasında kim vardı ? bazıları bilerek halkı galeyana getiriyor. benim genç arkadaşlarım da gaza gelmeye müsait zaten.

• halk galeyana gelmemiş. bazı soytarılar öyle göstererek halkı kullanıyor. sen de mi bölücüsün

• AMK bu ülkede Tayyipten büyük bölücümü var bunu görmeyen öküze kim ne anlatabilir

Yükleniyor...