Selamlaşma esnasında yanaktan öpme devri kapansın mı?

Nedir abi bu samimiyet bazen tanımadığın adamla bile yanak yanağa gelmek zorunda kalıyorsun. El sıkışıp merhaba demek samimi gelmiyor mu insanlara? Bazıları var ki kafa tokuşturuyor. Onları, zabah demiycan ağşam demiycan ıslak odunla kafasına kafasına vuracan. Kimileri ise yanağı öpüyor. la değdir yanayı git tamam işte ne birde muck diye öpüyorsun. Cinsel tercihimizi mi değiştirme meraklısı mısın? Bu devir kapansın artık arkadaşlar. Uzaktan " Selamun Aleykum Din gardaşım, pilavlıya ne zaman gidiyoruz mübarek veya heyy dostum ne yapıyorsun" deyip en fazla yarım zenci sarılışı ile olayı bitirelim diyorum. Özellikle yaz aylarında yapılmaması gerekiyor, lütfen.

Not: Bayan arkadaşlar bu kategorinin dışındadır.

0|0
18|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• cevap vermek istiyorum ama.

0|2
    0|0
  • Samimi olmadıklarınla öpüşmek tamam gereksiz ama selamlaşmada temas olmalı bence mutlaka. Uzaktan selamlaşan japonlarda intihar vakaları fazla imiş anlayın artık

0|3
    0|0
  • ananevi gelenekler biraz zor.

0|1
    0|0
  • Resmen dışlanmışız ya ne ayıp..

0|3
    0|0
  • adasdfads:D ülkücü selamı detected:D

0|1
    0|0
  • Sarılmazsan da yabani derler kaçarı yok :)

0|2
    0|0
  • valla ben el bile sıkışmam uzaktan meraba derim, o kadar mesafeliyimdir yani :D

1|2
    0|1
    • :D kezban mı, peki ne yapsaydım sence söyler misin, gördüğüm herkesi şapur şupur öpse miydim?

• cevap vericem. evet yanaktan öpme devri kapansın.sevmiyorum kim olursa olsun selamlaşırken yanaktan öpüşmeyi. hatta bayramlaşırken el öpmede kalksın...

0|1
    0|0
  • ya biz hataya geldiğimizde ilk valizleri aldık çıktı arkadaşla iki arap birisi yolcu adamlar iki kere dudaklarından öptüler tabi biz error verdik

0|1
    0|0
    • Şimdi neden somurttuğunu daha iyi anladım o görüntüyü bende görseydim yaşamak dahi istemezdim :(

• Kulturle alakali mesela ingilizler asla el bile sikmazlar tanimiyorsa. Fransizlarda her sabah okul is vs fark etmez muc muc opusurler. Bende sevmem pek, el skismak en iyisi. Ama tabi bazen yanlis anlasiliyorsun yalnizca el skincada.

0|1
    0|0
    • İngilizler adam mı yaa zaten kimse sevmez onları. French kiss in hikayesini şimdi daha iyi anlamış oldum.

• bazen karşmdaki insanın elmacık kemikleri yanagıma geliyor yanaklarım sızlıyor bide sırıtmak zorunda kalıyorum

kahrolsun tokalaşma devri.

0|1
    0|0
  • kesinlikle evet

0|1
    0|0
  • Düşüncelerime tercüman olduğun için teşekkür ediyorum her ne kadar kategori dışında olsam da :)

0|1
    0|0
  • Yazın fontodenli terli karışımlı suratlarını değdirmeyin yanağıma lan

0|1
    0|0
  • 2020 de aniden hunharca opusmeye baslcaklar

0|1
    0|0
  • Xper için yazdım.

0|1
    0|0
  • malatyada mı yaşıyorsun?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Hocam maşşallahın var, pek saygılısın insanlara karşı... Bu devir kapansın ne demek? eğer sevmiyorsa mesafeli davranırsın, neden bütün insanlar senin istediğin gibi davranmak zorunda ?

1|1
    0|0
  • yürü be kim tutar seni. destekliyorum seni. taksime inek mi bunun için.

şaka bir yana da çok nefret ediyorum ben de muck muck falan. ıyykkk

2|1
    1|0
  • Zorla çekme olayı kalksın yeter

0|2
    0|0
  • Vallahi burada kafa tokuşturma huyları var onları sana yönlendireyim. Yanak değdirmek tamamda öpmek neymiş :/

0|2
    0|0
  • birde az samimi olduğun insanla selamlaşma var, yanağından mı öpsem elinimi sıksam sarılsammı stresi intiharlık mk :A

0|1
    0|0
  • hemde acilen kapansin, adam adami oper mi la? heleki arabistanda uc kez opuyorlar birbirlerini, değdirme falan da değil sapur supur

0|1
    0|0
  • En az sende onun kadar suclusun

Hayir diyemiyorsan

Belki oda opmek istemiyor ama sirf seni kirmamak icin opusuyorsa?

1|1
    0|0
    • Derinson biraderim, ben hep iki metre öteden kolumu uzatıyorum ama elimi tutan kendine doğru çekiyor

• Elini verdim sikmadim boynundan sarildim. :)

Sadece el sikısacaksın

Hayir diyeceksin

Hepsi bu

• erkekler erkekleri öpmesin mümkünse koç gibi kafada tokuşturmasın.

kızları hertürlü öperim. ama cübbelilerle el bilee sıkışmıyorum günaha girmesinler diye

1|1
    0|0
  • enişteler öpmesin

0|1
    0|0
  • adam dinsizse selamün aleyküm din gardaşımda olmaz , istemiyorsan 1metre mesafeden elini uzatırsın meraba dersin olur biter :)

0|1
    0|0
  • Boynuzlama istisnasız bütün erkek arkadaşlarımla yaptığım bir şey.Bazen kızlara da taşırıyorum olayı.

0|1
    0|0
  • Doğru

0|1
    0|0
  • Bence güzel birsey:)

0|1
    0|0
  • Bu konuda tam bir Ingilizim.

0|1
    0|0
  • hem saçma soru hem bayanlar küçük düşürülmüş cinsiyet ayrımcılığı var hem de çok dinci birine benziyorsun.Selamlaşmak insanın doğasında vardır .Din kardeşim de nedir ya siz zaten s.a yı karşıdaki kişi için değil cennete yatırım için yapıyorsunuz hiç içten bulmuyorum sizin gibileri .

0|0
    1|0
Yükleniyor...